آموزش زبان انگلیسی و تقویت مکالمه (تافل-آیلس)

آموزش شبیه سازی نرم افزاری
نوامبر 25, 2017
شبیه سازی متلب – شبیه سازی با متلب – انجام پروژه متلب
نوامبر 25, 2017

آموزش زبان انگلیسی و تقویت مکالمه (تافل-آیلس)

آموزش زبان انگلیسی و تقویت مکالمه (تافل-آیلس)

دوستانی که در جمله سازی انگلیسی و مکالمه روان نیستید!

  • آموزش خصوصى و گروهى زبان انگلیسى در تمام سطوح ابتدایى تا پیشرفته تافل بصورت کاملا کاربردی

  • امکان برگزاری کلاسهاى فشرده برای متقاضیان سفر به خارج از کشور

  • ارائه روشی نوین و جذاب در تقویت مکالمه

  • جلسه تعیین سطح و مشاوره رایگان

مهم نیست شما توی چه حوزه ای فعالیت دارین. امروزه یادگیری زبان انگلیسی به عنوان یک اصل واجب در تمامی حوزه‌ها تعریف می‌شود. برای مثال اگر فردی بخواهد در رشته پزشکی تحصیل کند یا مدیری موفق باشد، دانستن زبان انگلیسی یک ضرورت برایش به شمار می آید چرا که در آن صورت می‌تواند درتجربیاتی که دیگرمردم دنیا بدست آورده اند سهیم شود و در ارتباطی تنگاتنگ با آنان، دانش خود را به روز نگه دارد.

به گفته بسیاری از زبان شناسان، زبان یک مهارت است که برای یادگیری آن باید تمرین زیادی کرد. از آنجا که فرایند یادگیری زبان کند است، این تمرین باید متناوب، مستمر و طولانی باشد در غیراین صورت اثر بخشی آن کم می شود. تناوب بدین معنا که  ظرفیت و حجم محدودی از کتاب مورد نظر را در فاصله‌های معین (سه تا شش روز در هفته) مورد مطالعه قرار داد. استمرار یعنی تکرار این مطالعه بدون تعطیلی.

در دوره های پیشنهادی ما برای یادگیری زبان انگلیسی با تکیه بر اصول آموزش زبان و با توجه به تنوع نیازهای کاربران در مهارت‌های مختلف زبان انگلیسی از قبیل خواندن، نوشتن، صحبت کردن و گوش دادن بطور اختصاصی و متمرکز شده کار خواهد شد چنانچه افراد خود پس از مدت زمانی از میزان پیشرفت خود مطلع می‌شوند. برای مثال برخی از اصولی که ما در آموزش زبان پیش خواهیم برد در ادامه آمده است:

  • گوش کردن زبان انگلیسی را به افراد آموزش می‌دهیم. شما با تقویت مهارت گوش کردن قادر خواهید بود به راحتی و بدون نیاز به زیرنویس فیلم‌ها و مستندات زبان انگلیسی را مشاهده کنید.
  • به افراد حفظ شدن زبان انگلیسی را پیشنهاد نمی‌دهیم. به جای یادگیری و حفظ لغات، اصطلاحات (عبارات) را یاد می‌دهیم. اصطلاحات ترکیبی از یک گروه لغت هستند که معنی خاص خود را می‌دهند. تحقیقات نشون داده که برای یادگیری مکالمه زبان انگلیسی با اصطلاحات (عبارات) ۴ تا ۵ برابر سریعتر از یادگیری زبان انگلیسی بر اساس تک لغات می باشد همچنین دانش آموزانی که اصطلاحات (عبارات) را یادمی گیرند گرامر بیشتری هم بلدند. بنابراین ما هیچگاه کلمات را بصورت جداگانه و منفرد یاد نمی‌دهیم.
  • اصراری به یادگیری قواعد یا گرامر زبان انگلیسی برای صحیح صحبت کردن نداریم. گرامر به شما آموزش می دهد که شما به زبان انگلیسی فکر کنیید. در حالی که هدف ما آموزش صحبت کردن به زبان انگلیسی بدون نیاز به فکر کردن است. همانطور که یک کودک کم سن و سال فارسی را بدون اطلاع از گرامر خیلی خوب صحبت می‌کند.
  • منابع خوب معرفی می‌کنیم…

فرم ثبت سفارش

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *