آموزش شبیه سازی شبکه با NS3
می 9, 2018
آموزش شبیه ساز ns2
می 9, 2018

آموزش بورد رزبری پای (Raspberry Pi)

آموزش بورد رزبری پای (Raspberry Pi)

رسپبری پای چیست؟

Raspberry Pi یک برد الکترونیکی است که برای پیاده سازی پروژه های کنترلی مورد استفاده قرا میگیرد. در سال های اخیر، با مطرح شدن بحث اینترنت اشیا، بورد رسپبری نیز به شدت مورد توجه مهندسین و متخصصین IoT قرار گرفته و اکثر سناریوهای هوشمندسازی و اینترنت اشیا از طریق این بورد صورت میگیرد.

 

مخاطبین دوره آموزش Raspberry Pi

اهداف دوره رسپبری پای، در مرحله اول، آموزش راه اندازی برد رزبری و زبان های برنامه نویسی مورد استفاده در این بورد و سپس ماژول ها و رابط های رزبری پای بوده و در مرحله آخر پروژه های عملی متعددی با بورد رزبری پای انجام داده میشود. از انجا که اخیراً از برد رزبری به طور گسترده در حوزه IoT استفاده می شود، رویکرد این دوره به گونه ای خواهد بود که مباحث IoT و نحوه استفاده از رزبری برای پیاده سازی سناریوهای اینترنت اشیا نیز پوشش داده شود. بنابراین این دوره برای دانشجویان و مهندسین الکترونیک و همچنین فعالان حوزه اینترنت اشیا (IoT) مفید خواهد بود.

ضمناً شرکت ها و ارگان های خصوصی و دولتی که نیاز به آموزش برنامه نویسی بورد رسپبری پای برای کارکنان دارند، می توانند با ما تماس حاصل کنند، و در رابطه با شرایط مناسب و تخفیف های ما برای ثبت نام های گروهی یا آموزش اختصاصی برای سازمان ها ، اطلاعات لازم را کسب کنند.

فرم ثبت سفارش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

WhatsApp chat