مشاوره و تحلیل آماری تمامی رشته ها و گرایش ها
ژوئن 4, 2019
ترجمه فوری و دقیق انواع متن، مقاله، کتاب و… در کوتاه ترین زمان با کیفیت تضمینی
ژوئن 4, 2019
Show all

استخراج مقاله از پایان نامه برای همه

استخراج مقاله از پایان نامه برای همه

در صورتی که به دنبال چاپ مقاله جهت تقویت رزومه و یا ارائه به سازمان یا دانشگاه می باشید و در حال حاضر به هر دلیلی نمی توانید مقاله نگارش نمایید بهترین پیشنهاد برای شما استخراج مقاله می باشد.


یک مقاله علمی پژوهشی حاصل یک کار تحقیقاتی یا پژوهشی در زمینه یک موضوع خاص می باشد. تا زمانی که یک پژوهش به نتیجه نرسد نمی توان مقاله علمی پژوهشی نوشت. تمامی دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد و دکتری حداقل یک بار تجربه انجام کار پژوهشی را در دوران تحصیل خود داشته اند. این کار پژوهشی در دوران ارشد و دکتری تحت عنوان پایان نامه می باشد. معمولا اولین مقاله ای که توسط دانشجو نوشته می شود، خلاصه ای از کار و نتایج پایان نامه می باشد.

اما نحوه نگارش مقاله با پایان نامه متفاوت است. در پایان نامه یک توضیح مفصل از موضوع پژوهشی ارائه می شود و به دنبال آن بیشینه تحقیق مطرح می شود. تمامی مراحل کار و مواد استفاده شده بصورت جز به جز نوشته می شود و در نهایت نتایج حاصل از کار گزارش می شود و با نتایج کارهای مشابه انجام شده در گذشته مقایسه می شوند. یک پایان نامه می تواند حجمی حدود 100 صفحه یا بیشتر داشته باشد.

اما مقاله حجم بسیار کمتری از پایان نامه دارد و در واقع خلاصه ای از مطالب پایان نامه می باشد. یک مقاله علمی پژوهشی می تواند بین 5 تا 12 صفحه باشد. این مقدار بستگی به موضوع و دیتاهای پایان نامه دارد.
یک مقاله شامل بخش های : چکیده، مقدمه، روش کار، نتایج، بحث و رفرنس می باشد. هر کدام از این بخش ها یک مقدار مشخصی دارد که نباید بیشتر از آن باشد. مثلا چکیده در اکثر مقالات 250 کلمه تعریف شده است.

برای بسیاری از دانشجویان نوشتن پایان نامه کار زیاد سختی نیست اما در خصوص استخراج مقاله از پایان نامه قضیه فرق می کند. با توجه به اینکه بایستی نکات کلیدی و مناسب در مقاله نوشته شود و از طرفی با توجه به اینکه بسیاری از مجلات معتبر جهان مقالات را به زبان اگلیسی چاپ می کنند، لازم است تا مقاله بعد از نگارش به زبان انگلیسی ترجمه شود.

نکات استخراج مقاله:

  • معمولا از هر پایان نامه حداقل ۱ مقاله قابل استخراج می باشد.
  • برای بررسی حداکثر مقالات مستخرج می بایست فایل کامل را برای ما ارسال بفرمایید تا بررسی انجام شده و نتیجه خدمت شما اعلام گردد
  • بعد از استخراج مقاله، مترجمین ما کار ترجمه شما را بر عهده میگیرند
  • زمان معمول برای استخراج مقاله ۷ روز می باشد .

 

اکسپت مقالات ، تحلیل آماری، مدل سازی و شبیه سازی  
خدمات تخصصی موسسه عبارتند از:
استخراج مقاله از پایان نامه، ترجمه، سابمیت، اکسپت و پابلیش مقالات در ژورنال های با نمایه بین المللی
پذیرش و چاپ تضمینی مقالات در ژورنال های معتبر داخلی، خارجی، علمی پژوهشی، ISC و ISI
برگزاری کارگاه های آموزشی روش تحقیق، مقاله نویسی و نرم افزارهای تخصصی
تدوین و ویرایش مقالات برای ارائه در سمینارها و کنفرانس های داخلی و بین المللی
انجام و پیاده سازی پروژه های تحقیقاتی و مطالعاتی سازمانی و شرکتی
نگارش و پذیرش مقالات علمی و پژوهشی در تمامی رشته ها
ترجمه مقالات علمی و متون تخصصی در کوتاه ترین زمان
مشاوره و تحلیل آماری تمامی رشته ها و گرایش ها

 

فرم ثبت سفارش

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *