انجام پایان نامه مدیریت صنعتی
فوریه 28, 2017
انجام پایان نامه مدیریت بازرگانی
انجام پایان نامه مدیریت بازرگانی
فوریه 28, 2017

انجام پایان نامه اینترنت اشیا-Coontiki Cooja Learning

انجام پایان نامه اینترنت اشیا-Coontiki Cooja Learning

Coontiki Cooja Learning

Cooja Simulator Manual

IoT Networking Research Group

اینترنت اشیا که امروزه به صورت گسترده مورد استفاده قرار می گیرند از مجموعه ای از گره های حسگر تشکیل می شوند که شامل یک پردازنده، منبع تغذیه، یک رادیو (برای برقراری و تبادل داده ها) و چند حسگر فیزیکی (دما، فشار، رطوبت، مکان و…) هستند. یکی از چالش های موجود در شبکه های اینترنت اشیا، طول عمر کم گره های آن می باشد، برای بالا بردن طول عمراین گره ها بایستی از روشن ماندن بیهوده این گره ها جلوگیری کنیم. وظیفه کنترل رادیوی موجود در گره ها (خواب و بیداری گره ها) و همچنین رقابت برای تصاحب کانال مشترک، بر عهده لایه MAC می باشد؛ بنابراین برای اینکه مصرف انرژی را به صورت بهینه در شبکه های حسگر بیسیم کنترل نماییم، بایستی یک MAC کارا داشته باشیم. لایهMAC یکی از مهم ترین لایه های شبکه در شبکه حسگر بیسیم است که وظایف مهمی از جمله کنترل دستیابی به کانال مشترک را به عهده دارد.  برای شبیه سازی پروتکل چند قابلیت MAC از شبیه ساز Contiki,Cooja و در شرایط یکسان فیزیکی و محیطی و بر اساس پارامتر مصرف انرژی با رعایت عدالت نقاط ضعف و قوت بررسی می شود.

در Contiki که نرم افزاری متن باز است (سورس برنامه در اختیار است)، فعالیت های مربوط به چند  tasking شبکه و سیستم عاملدر آن در نظر گرفته شده است.

آموزش نصب و راه اندازی تصویری شبیه ساز Coontiki Cooja با کیفیت مطلوب و بطور کامل(فرمت mp4) را از اینجا دانلود کنید.

آموزش در فایل pdf را از اینجا دانلود کنید.

 

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری کامپیوتر اینترنت اشیا IOT

گروه آموزشی پژوهشی یارآموزان با گردآوری متخصصین حوزه های مختلف مرتبط با کامپیوتر و فناوری اطلاعات IT که از اساتید دانشگاه های برتر می باشند، آماده ارایه خدمات مشاوره در انجام شبیه سازی کامپیوتری و مشاوره انجام پایان نامه در زمینه اینترنت اشیا ، شبکه های ابری و شبکه های نرم افزار محور می باشند.

برای ثبت سفارش از فرم زیر استفاده کنید.

فرم ثبت سفارش

 

انجام پایان نامه مهندسی کامپیوتر

گروه آموزشی یارآموزان با تکیه بر توان فارغ التحصیلان مقطع دکتری برترین دانشگاه های کشور در زمینه علوم کامپیوتر , مهندسی کامپیوتر نرم افزار , سخت افزار و تمامی گرایش ها و مقاطع کارشناسی , ارشد و دکتری اقدام به ارائه خدمات انجام پایان نامه و نگارش مقاله و پروپوزال در زمینه های متعدد گروه کامپیوتر میکند .در دپارتمان انجام پایان نامه مهندسی کامپیوتر آموزشیار خدمات زیر ارائه می گردد

انجام پایان نامه کامپیوتر

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *