انجام پایان نامه مدیریت فناوری اطلاعات
فوریه 28, 2017
انجام پایان نامه مدیریت بانکداری
فوریه 28, 2017

انجام پایان نامه رشته مدیریت اجرایی

انجام پایان نامه رشته مدیریت اجرایی

رشته کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی همراه با پایان نامه مدیریت اجرایی جهت تربیت و آموزش نیروهای خلاق و توانمند در زمینه ی فعالیت درشرکت ها، بنگاهها و واحدهای تولیدی و خدماتی اعم از دولتی ، خصوصی و تعاونی می باشد. همچنین این افراد قادر خواهند بود پروژه های بزرگ عمرانی را مدیریت و اجرا کنند. بهینه سازی جنبه های مختلف  نظام مدیریتی در سطح واحدهای تولیدی و خدماتی از دیگر اهداف ایجاد رشته ی مدیریت اجرایی می باشد.

دانشجویانی که از دوره ی مدیریت اجرایی  فارغ التحصیل می شوند با کسب توانایی های لازم در زمینه ی مدیریت و با کمک روش های نوین و علمی  مدیریت می توانند وظایف خود را در سطحی  متعالی تر انجام دهند و پس از کسب تجربیات مورد نیاز، مسئولیتهای اجرایی مهمتری را در سطوح بالاتر مدیریتی عهده دارشوند.

گرایش های رشته مدیریت اجرایی 

 

گرایش MBA

 MBA مخفف واژه های Master of Business Administration به معنی مدیریت ارشد کسب و کار است. منظور از آن تمام فرایندهای مختلف اعم از تولید تا فروش و خدمات پس از فروش کالا یا خدمات است که به طورمداوم تکرارمی‌شود. درمیان رشته های مختلف مجموعه ی مدیریت گرایش MBA طرفداران زیادی دارد و ازمحبوبیت خوبی برخوردار است.
این رشته با هدف آموزش و تربیت مدیرانی توانمند و کارا به منظور اداره سازمان‌های اقتصادی، اجتماعی، تولیدی و خدماتی تاسیس شده است. در این دوره،  اغلب ازفارغ‌التحصیلان دوره‌های کارشناسی رشته‌های مختلف به ویژه رشته‌های فنی و مهندسی مورد پذیرش قرار می‌گیرند تا بعد از کسب دانش لازم بتوانند در زمینه‌های هدایت و مدیریت  یک سازمان یا بخش های تخصصی دیگری مثل بخش تولید، فروش فعالیت نموده و در کنار آن قادر باشند با  ایجاد تحول در این بخش‌ها و نیز ایجاد فعالیت‌های جدید درون سازمان خدمات ارزنده ای انجام دهند.
وظایفی که بر عهده ی مدیران گذاشته می شوند از این قرارند:

 • هدایت و مدیریت اثربخش و کارآمد سازمان تولیدی یا تجاری و هر یک از بخش های سازمان
 • توانایی طراحی و ایجاد تحول در جهت ارتقای اهداف سازمان در هر کدام از بخش های آن
 • کنترل،هدایت و رهبری تحولات ایجاد شده در کل سازمان بعد از به دست آوردن تجربه های لازم
 • ایجاد فعالیت‌های جدید با کارآفرینی در درون سازمان و یا ایجاد سازمانهای جدید
 • انجام خدمات مشاوره‌ای وتحقیقاتی در زمینه‌های مدیریتی به مدیران سایر سازمانها در صورت درخواست

شرایط ورود و طول دوره گرایش Mba

دراین رشته دانشجویانی مورد پذیرش قرار می گیرند که:
دارای مدرک کارشناسی مورد تایید آموزش عالی یا وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی بوده و شرایط عمومی تحصیل در آموزش عالی  را دارا باشند. ودر آزمون های ورودی نمرات مورد نیاز را کسب کنند و همچنین مصاحبه های تخصص را هم پشت سر بگذارند.
طول دوره در این رشته بین 2 تا 3 سال است که دانشجویان باید در حدود 57 واحد را بگذرانند

بازار کار و آینده ی شغلی Mba:

این رشته در دنیا طرفداران زیادی دارد در ایران نیز در حال پیشرفت است فارغ التحصیلان این رشته می توانند به عنوان مدیرفروش، مدیر مالی یا مدیر تولید در واحد های مختلف مشغول به کار شوند. مشاوره دادن به سازمان های مختلف در زمینه ی مسائل مربوط به امور مالی یا نیروی انسانی و تحلیل بازار می تواند از زمینه های دیگر کاری باشد. البته با مهارات هایی که آموزش داده می شود فارغ التحصیلان  می توانند خودشان اقدام به راه اندازی کسب و کار نمایند.

گرایش مدیریت امور شهری

امروزه شهرها محل زندگی تعداد زیادی از مردم است و عموما مرکز تجاری، امور صنعتی و خدماتی می باشند. بنابراین مدیریت شهری به معنای  برنامه ریزی و سازماندهی امور روزمره، به کارگیری صحیح منابع و امکانات، هدایت و کنترل مسائل شهری و زیست محیطی است.البته مدیریت شهری در هر کشوری به تناسب فرهنگ و ساختار سیاسی و اجتماعی و برنامه ریزی های اقتصادی آن کشور متفاوت خواهد بود.
به عبارت دیگر رشته مدیریت امور شهری به مجموعه ای به هم پیوسته از سیاست ها، برنامه ریزی‌ها و خدماتی اطلاق می‌شود که به کمک و همیاری شهرداری، دولت، مجلس و قوه ی قضائیه، بخش خصوصی و مردم  و غالبا با مرکزیت و هدایت شهرداری انجام می‌شود تا به این روش قادر باشند مشکلات ناشی از شهرنشینی را حل و فصل کرده و شهرها را به محل مناسبی برای زندگی تبدیل کنند. دانشجویان این رشته در طول دوران تحصیل خویش مباحث مختلفی را درزمینه های گوناگون شهر نشینی، عمران و گسترش شهروشهرسازی مورد مطالعه قرار می دهند. همچنین مسائل دیگری همچون جامعه شناسی و حمل و نقل وحقوق شهروندی را نیز فرا می گیرند.

تعداد واحد ها و دروس کارشناسی ارشد مدیریت شهری                       یارآموزان، یار آموزشی شما همین حالا سفارش دهید !

دانشجویان در طول دوره درمجموع 32 واحد را می گذرانند که شامل 22 واحد دروس اختصاصی 2 واحد دروس تخصصی اختیاری 4 واحد سمینار و 4 واحد هم پایان نامه

دروس مدیریت امور شهری عبارتند از:

دروس اختصاصی:  برنامه ریزی منطقه ای برای مدیران – نظریه های سازمان مدیریت- دیدگاه استراتژیک- سیستم های اطلاعات مدیریت- اقتصادشهری- حقوق شهری و قوانین شهرسازی – مدیریت منابع انسانی پیشرفته- برنامه ریزی شهری- مدیریت مالی و بودجه شهرداری ها – جامعه شناسی شهری و آسیب شناسی شهری- نظریه های رفتارسازمانی پیشرفته- اصول برنامه ریزی در امور فرهنگی

دروس تحصصی:  شناخت و برنامه ریزی محیط زیست – حمل و نقل همگانی- اصول سیستم های اطلاعات جغرافیایی- روابط عمومی

سمینارها: سمینار مدیریت بحران وسوانح طبیعی شهر- سمینار مسایل جاری کلان شهرها

بازار کار و آینده ی شغلی رشته مدیریت امور شهری

از آنجایی که این رشته در ایران تازه تاسیس است و همچنین تنوع زمینه های کاری دارد از بازار کار خوبی برخوردار است. این رشته در ایران دارای زمینه های کاری زیادی می باشد ازجمله: بخش دولتی، سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور، شهرداری‌ها، وزارت کشور، استانداری‌ها و نهادهای وابسته به وزارت کشور، وزارت مسکن و شهرسازی و در بخش خصوصی، در شرکت‌های مهندسین مشاور شهرسازی ومعماری.
فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد این رشته می توانند در زمینه های طراحی و محاسباتی دقیق و تخصصی‌تر و همچنین پژوهشی، فعالیت کنندو یا در حیطه های پژوهشی مشغول فعالیت شوند.

نوشتن پروپوزال و انجام پایان نامه مدیریت در حوزه مدیریت اجرایی، استراتژی پردازی و MBA

 • تدوین استراتژیها – انجام پایان نامه مدیریت اجرایی
 • شناخت محیط داخل و بیرون سازمان- انجام پایان نامه مدیریت اجرایی
 • شناخت نیروهای رقابتی سازمان- انجام پایان نامه مدیریت اجرایی
 • شناخت محیط نزدیک و دور سازمان- انجام پایان نامه مدیریت اجرایی
 • سناریو پردازی در مورد آیندهای نامعلوم و دارای عدم قطعیت- انجام پایان نامه مدیریت اجرایی
 • مطالعه جهت گیری استراتژیک سازمان در ابعاد مختلف- انجام پایان نامه مدیریت اجرایی
 • تفکر استراتژیک و نقش آن در بهبود آینده سازمان- انجام پایان نامه مدیریت اجرایی
 • تصمیم گیری مدیران و کاربرد سیستمهای اطلاعاتی مدیریت در این زمینه- انجام پایان نامه مدیریت اجرایی
 • مطالعه عملی و کاربردی سیستمهای اطلاعاتی مانند ERP و …. در سازمان- انجام پایان نامه مدیریت اجرایی
 • همراستایی و همسویی استراتژیک در سازمان- انجام پایان نامه مدیریت اجرایی
 • ارزیابی عملکرد- انجام پایان نامه مدیریت اجرایی
 • مدیریت زنجیره تامین و استراتژی های همکارانه در طول زنجیره- انجام پایان نامه مدیریت اجرایی
 • هوش استراتژیک و هوش کسب و کار- انجام پایان نامه مدیریت اجرایی
 • چابکی سازمانی- انجام پایان نامه مدیریت اجرایی
 • مدیریت ، کنترل و پیشکیری انواع ریسکها در سازمان و ….  – انجام پایان نامه مدیریت اجرایی
 • مدیریت کیفیت جامع- انجام پایان نامه مدیریت اجرایی
 • مهندسی مجدد فرایندها- انجام پایان نامه مدیریت اجرایی

گروه تخصصی یارآموزان با داشتن دپارتمان تخصصی انجام پایان نامه مدیریت در کنار شماست. این دپارتمان انجام پایان نامه و پروپوزال در رشته مدیریت در گرایش های مختلف را پشتیبانی می کند.  گروه تخصصی یارآموزان با بهره گیری از دانشجویان و فارغ التحصیلان مقطع دکتری از دانشگاه های برتر ایران، آماده ارائه مشاوره به دانشجویان سراسر ایران و راهنمایی آن ها جهت انجام پایان نامه دکتری و کارشناسی ارشد، نوشتن پروپوزال با کیفیت بهتر است.

فرم ثبت سفارش

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *