انجام پایان نامه مدیریت بانکداری
فوریه 28, 2017
انجام پایان نامه اینترنت اشیا-Coontiki Cooja Learning
انجام پایان نامه اینترنت اشیا-Coontiki Cooja Learning
فوریه 28, 2017

انجام پایان نامه مدیریت صنعتی

انجام پایان نامه مدیریت صنعتی

رشته ی مدیریت صنعتی به منظور تربیت و آموزش نیروهای ماهر برای فعالیت در بخش های مختلف صنایع تولیدی و موسسات خدماتی دولتی و خصوصی ایجاد شده است. مدیریت صنعتی را می توان از جنبه های مختلف بررسی کرد از جمله جنبه ی تکنیکی و فنی که ناظر بر امور مختلف فنی و نحوه ی به روز نگه داشتن و ارتقای آنهاست جنبه ی دیگر مربوط به امور مالی و اقتصادی آن است که شامل روش های افزایش سود آوری در کنار کاهش هزینه ها است. جنبه ی مهم دیگر مدیریت صنعتی در زمینه ی مسائل رفتاری و اجتماعی آن است که رابطه ی مستقیمی با فعالیت های دیگر دارد چه بسا ارتباط انسانی مناسب در واحدهای تولیدی و خدماتی نقش تعیین کننده در سود آوری و کاهش ضرر و زیان داشته باشد. هدف این بخش کمک به دانشجویان در شناخت رشته مدیریت صنعتی و نوشتن پایان نامه مدیریت صنعتی می باشد.

یاد آوری یک نکته ی مهم در مورد این رشته ضروری است و آن هم این که مفهوم مدیر در ذهن عامه ی مردم مساوی با کسی است که در راس امور است که صرفا کارش امضای چند نامه و صدور بخشنامه باشد اما مدیر صنعتی رییس نیست بلکه فرد توانمندی است که ازقدرت تجزیه و تحلیل بالایی برخوردار است و می تواند موانع و مشکلات پیش رو را به خوبی تشخیص داده و راهکارهای مناسب را ارائه نماید.

تعداد واحد ها و دروس مدیریت صنعتی                                  یارآموزان، یار آموزشی شما همین حالا سفارش دهید !

دانشجویان در طول دوره ی کارشناسی ارشد 32 واحد را می گذرانند که 20 واحد آن مشترک و 8 واحدش دروس اختصاصی و 4 واحد هم پایان نامه است.
دروس اصلی: کاربرد تئوری تصمیم گیری – تحقیق در عملیات پیشرفته- مدیریت تولید و عملیات پیشرفته- مهندسی مجدد فرآیندهای کسب و کار- سیستم‌های اطلاعاتی مدیریت پیشرفته

گرایشهای رشته مدیریت صنعتی در مقطع کارشناسی ارشد

گرایش تولید و عملیات:                                                     

از گرایش های مهم مدیریت صنعتی است. از اهداف این گرایش می توان به آموزش جوانانی که بتوانند با بهره گیری از ظرفیت ها و منابع سیستم های تولیدی اقدام به تولید محصولات مناسب با کیفیت قابل قبول نمایند. امروزه مدیریت تولید و عملیات توانسه است در راستای تغییرات در روش‌های کسب و کاربه توسعه ی مناسب دست یافته و هم اکنون درکنار برخورداری از اصول مدیریت علمی، از جهت زمینه های استراتژیک نگاه عمیق تری به مدیریت تولید و عملیات دست یابد.
دروس اختصاصی این گرایش عبارتند از: مدیریت انتقال فناوری – برنامه ریزی و کنترل تولید و موجودی- مدیریت منابع سازمانی – سمینار در مدیریت تولید و عملیات

گرایش مدیریت عملکرد:

داشتن نیروهای انسانی تونا و کارآمد در هر سازمانی ازعناصر مهم پیشرفت آن است. بهینه کردن ونوسازی مداوم عملکرد های نیروی انسانی برای هر سازمان از ضروریات مهم است که این وظیفه ی مهم را مدیریت عملکرد بر عهده دارد. مدیریت عملکرد کارآمد می تواند با اتخاذ شیوه های مناسب همدلی و همراهی خوبی در بین کارکنان ایجاد نماید. این کار علاوه برحفظ شأن انسانی و جلوگیری از از بین رفتن عواطف انسانی به واسطه ی تسلط فرهنگ صنعتی بهره وری سازمان یا واحد تولیدی و صنعتی را به نحو قابل ملاحظه ای بالا ببرد. دروس تخصصی این گرایش از این قرارند: بودجه ریزی برمبنای عملکرد- مدیریت عملکرد پیشرفته – مدیریت منابع سازمانی – سمینار در مدیریت عملکرد

گرایش مدیریت زنجیره ی تأمین:

ازآنجایی که تولید هر محصولی نیاز به فناوری ها و شرایط گوناگون زیادی می باشد بنابراین هر واحد تولیدی به صورت تخصصی اقدام به تولید محصول خاصی می کند و دیگر محصولات مورد نیاز خود را از واحد های دیگر تامین می کند و محصول خود را نیز در اختیار واحد های تولیدی دیگر قرار می دهد تا سرانجام تکمیل شده ی ان به دست مصرف کننده ی نهایی آن قرار بگیرد. این مبادله منجر به یک زنجیره تأمین می شود.
ایجاد زنجیره های تأمین در نهایت برای تمام ارکان دخیل در آن مفید واقع خواهد شد؛ زیرا هرکدام با صرف کمترین هزینه محصولات با کیفیت تری را تولید می کنند و مهمتر از همه مصرف کننده هم راضی خواهد شد.
گرایش مدیریت زنجیره ی تأمین با هدف تربیت افراد توانمندی که قادر باشند مراحل مختلف فرایند مختلف این زنجیره را به خوبی مدیریت و سازماندهی کنند.
دروس تخصصی گرایش مدیریت زنجیره ی تأمین: مدیریت عملیات خدمات پیشرفته – مدیریت زنجیره تأمین پیشرفته -مدیریت زنجیره ارزش – مدیریت تأمین و کانال‌های توزیع

یارآموزان، یار آموزشی شما همین حالا سفارش دهید !

گرایش مدیریت کیفیت و بهره وری:

کاملا روشن است که کیفیت و بهره وری از عناصر بسیار مهم در سیاست های کاری وعملکرد هر واحد تولیدی و صنعتی می باشد زیرا مشتری یا مصرف کننده نهایی همیشه به دنبال محصولات با کیفیت هستند و تولید کننده هم به دنبال رسیدن به بهره وری مناسب برای سوددهی است. بهره وری یعنی این که؛ تمام منابع موجود را طوری سازماندهی و به کار گیری کنیم که بیشترین استفاده را در قبال آن داشته باشیم مشخص است که بهره وری بدون در نظر گرفتن کیفیت مفهومی بی فایده خواهد بود.
با توجه به توضیحات ذکر شده به این نتیجه می رسیم که هدف از ایجاد این گرایش تربیت جوانان متخصص و خلاقی است که با بهره گیری از روشهای نوین علمی بتوانند کیفیت و بهره وری را ارتقا ببخشند و موجب پیشرفت واحدهای تولیدی و صنعتی شوند.
دروس تخصصی گرایش مدیریت کیفیت و بهره وری: کنترل کیفیت آماری- تجزیه و تحلیل و بهبهود بهره وری سازمان مدیریت کیفیت و تعالی سازمان- سمینار در مدیریت کیفیت و بهره وری

گرایش تحقیق درعملیات:

آموزش و تربیت جوانان توانمند و آگاه در زمینه ی سیستم های پویا و اصول نوین شبیه سازی جهت فعالیت در صنایع مختلف می باشد. تا بتواند تصمیمات اساسی برای برنامه ریزهای تولیدی و در نهایت برای پیشرفت امورشان اتخاذ کنند.
دروس گرایش تحقیق درعملیات: تحقیق در عملیات نرم – پویایی سیستم‌ها -هوش مصنوعی و روشهای فراابتکاری- اصول صف و شبیه سازی

گرایش مدیریت پروژه:

به کارگیری منابع در دسترس، سازماندهی و پیگیری تمام امور مربوط به آن تا رسیدن به اهداف تعریف شده را مدیریت پروژه می گویند. مدیریت پروژه مستلزم داشتن توانای و دانش های نوین و استفاده از روش ها و تجهیزات مورد نیاز است. هدف اساسی این رشته تربیت نیروهایی است که این توانمندیها را داشته باشند.
دروس اختصاصی گرایش مدیریت پروژه : مدیریت هزینه پروژه – کنترل و زمانبندی پروژه – مدیریت ریسک پروژه- رهبری و مدیریت پروژه پیشرفته

نوشتن پروپوزال و انجام پایان نامه مدیریت در حوزه تحقیق در عملیات

  • ارزیابی عملکرد با تکنیک های تصمیم گیری چند معیاره – انجام پایان نامه مدیریت صنعتی
  • محاسبات کارایی و بهره وری با تکنیک های تصمیم گیری چند معیاره – انجام پایان نامه مدیریت صنعتی
  • رتبه بندی سیستمها با تکنیک های تصمیم گیری چند معیاره – انجام پایان نامه مدیریت صنعتی
  • بهینه سازی تولید با برنامه ریزی چند هدفه – انجام پایان نامه مدیریت صنعتی
  • اولویت بندی اقدامات استراتژیک سازمان ها با تکنیک های تصمیم گیری چند معیاره – انجام پایان نامه مدیریت صنعتی
  • تحلیل پوششی داده ها و ارزیابی کارایی، بهره وری، کارایی و …. – انجام پایان نامه مدیریت صنعتی

گروه تخصصی یارآموزان با داشتن دپارتمان تخصصی انجام پایان نامه مدیریت در کنار شماست. این دپارتمان انجام پایان نامه و پروپوزال در رشته مدیریت در گرایش های مختلف را پشتیبانی می کند.  گروه تخصصی یارآموزان با بهره گیری از دانشجویان و فارغ التحصیلان مقطع دکتری از دانشگاه های برتر ایران، آماده ارائه مشاوره به دانشجویان سراسر ایران و راهنمایی آن ها جهت انجام پایان نامه دکتری و کارشناسی ارشد، نوشتن پروپوزال با کیفیت بهتر است.

 

فرم ثبت سفارش

 

ارشد مدیریت جهانگردی,ارشد مدیریت مالی,انجام پایان نامه مدیریت,پایان نامه ارشد مدیریت,پایان نامه کارشناسی ارشد مدیریت,پایان نامه مدیریت,پایان نامه مدیریت آموزشی,پایان نامه مدیریت اجرایی,پایان نامه مدیریت ارتباط با مشتری,پایان نامه مدیریت بازاریابی,پایان نامه مدیریت بازرگانی,پایان نامه مدیریت بانکداری,پایان نامه مدیریت بحران,پایان نامه مدیریت بهره وری,پایان نامه مدیریت تکنولوژی,پایان نامه مدیریت جهانگردی,پایان نامه مدیریت دولتی,پایان نامه مدیریت ریسک,پایان نامه مدیریت شهری,پایان نامه مدیریت صنعتی,پایان نامه مدیریت فناوری اطلاعات,پایان نامه مدیریت کارآفرینی,پایان نامه مدیریت مالی,پایان نامه مدیریت منابع انسانی,پایان نامه مدیریت ورزشی,پایان نامه مدیریتEMBA,پایان نامه مدیریتMBA,پایان نامه های مدیریت,پایان نامه های مدیریت بازرگانی,تحلیل آماری پایان نامه مدیریت,عناوین پایان نامه مدیریت,عنوان پایان نامه مدیریت,کارشناسی ارشد مدیریت mba,کارشناسی ارشد مدیریت بیمه,کارشناسی ارشد مدیریت صنعتی,کارشناسی ارشد مدیریت مالی,موضوع پایان نامه مدیریت,موضوعات پایان نامه مدیریت

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *