انجام پایان نامه مهندسی کامپیوتر – کارشناسی ارشد و دکتری

انجام پایان نامه رشته مدیریت بیمه
فوریه 27, 2017
چالشها و راه حل ها در امنیت اینترنت اشیا
فوریه 28, 2017

انجام پایان نامه مهندسی کامپیوتر – کارشناسی ارشد و دکتری

انجام پایان نامه کامپیوتر پایان نامه مهندسی کامپیوتر

انجام پروپوزال و پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری مهندسی کامپیوتر

مهندسی کامپیوتر علمی است که در برگیرنده رشته های الکترونیک و برق و طراحی نرم افزار است. رشته کامپیوتر از دو شاخه و زیر برگ تشکیل شده است و به آموزش دانشجویان در شاخه های سخت افزار و نرم افزار می پردازد.

 

رشته مهندسی کامپیوتر به ساخت و طراحی سخت افزار و نرم افزار کامپیوتر می پردازد و از رشته های است که مطالب فراوانی برای اموزش دارد و می توان گفت که علاوه بر تاب بودن این رشته سخت های فراوانی دارد و در دنیای امروزی جایگاه و اهمیت بالای در بین دیگر رشته ها دارد. هدف اصلی دوره های مهندسی کامپیوتر تربیت متخصصانی است که قادر به اصلاح و توسعه و تعمیر و عیب یابی سیستم های موجود به تحلیل ، طراحی ، ساخت و تولید سخت افزار های و نرم افزار های جدید و سیستم های با کارایی بهتر دست پیدا کنند افزاری و نرم افزاری موجود، نگه داری، عیب یابی و تعمیر و اصلاح و توسعه فعالیت کنند.

یارآموزان، یار آموزشی شما همین حالا سفارش دهید !

 

پایان نامه مهندسی کامپیوتر

رشته کامپیوتر به همراه رشته های برق و مکانیک محبوبترین رشته های دانشگاهی گروه فنی مهندسی در ایران میباشند. انجام پایان نامه کامپیوتر هم متناسب با مقطع تحصیلی و موضوع آن میتواند یک اثر پژوهشی باکیفیت و ماندگار باشد . پایان نامه یک دانشجوی مهندسی کامپیوتر اگر به لحاظ بار علمی و کاربردی در سطح بالایی باشد میتواند به مثابه سکوی پرتاب دانشجو به نقطه اوج بازار و کسب و کار باشد .

پایان نامه مهندسی کامپیوتر نرم افزار , سخت افزار

مهندسی کامپیوتر یکی از دشوارترین و تخصصی ترین رشته های دانشگاهی است که دانشجویان زیادی در گرایش های مرتبط با این رشته مشغول به تحصیل هستند. نرم افزار و سخت افزار گرایش های اصلی رشته کامپیوتر میباشند .تسلط به نرم افزارهای تخصص مهندسی کامپیوتر مهم ترین اصل در انجام پایان نامه کامپیوتر می باشد.موضوعات و زمینه های فراوانی جهت انجام پایان نامه های کامپیوتر وجود دارد که در ادامه به آنها اشاره خواهیم کرد.

 

دپارتمان پروژه و پایان نامه مهندسی کامپیوتر یارآموزان

دپارتمان تخصصی کامپیوتر یارآموزان در زمینه های تخصصی رشته ی کامپیوتر شما را در انجام پایان نامه یاری می دهد.محققین و متخصصین ما همگی از فارغ التحصیلان برتر دانشگاههای ایران هستند و با تجربه چندین ساله در امر مشاوره انجام پایان نامه دانشجویان را راهنمایی می نمایند.انجام پایان نامه مهندسی کامپیوتر,انجام شبیه سازی پایان نامه کامپیوتر,نگارش پروپوزال کارشناسی ارشد و دکتری مهندسی کامپیوتر,نگارش مقالات کامپیوتر خدمات یارآموزان در دپارتمان انجام پایان نامه مهندسی کامپیوتر می باشد.

یارآموزان، یار آموزشی شما همین حالا سفارش دهید !

مشاوره پایان نامه مهندسی کامپیوتر

توجه داشته باشید که پایان نامه های مهندسی کامپیوتر به علت تخصصی بودن نیاز به متخصص و محققی دارد که فارغ التحصیل مهندسی کامپیوتر و دقیقا همان گرایش مرتبط با پایان نامه و پروژه باشد.مشاوره مستقیم با محققین انجام پایان نامه کامپیوتر یارآموزان جهت آشنایی دانشجویان با محققین انجام میگیرد.به منظور مشاوره و راهنمایی تعیین موضوع و انجام پایان نامه مهندسی کامپیوتر با یارآموزان تماس بگیرید.

 

نوشتن پروپوزال و انجام پایان نامه مهندسی کامپیوتر در مقطع ارشد

مهندسی کامپیوتر، علم ترکیبی از مهندسی برق و علوم کامپیوتر است که مورد نیاز توسعه سخت افزار و نرم افزار کامپیوتری می باشد. این رشته ی فنی مهندسی، علاوه بر نحوه عملکرد کامپیوتر های شخصی ، بر اینکه آن ها چطور در مقیاس بزرگتر یکپارچه شوند، متمرکز  می شود. مهندسین کامپیوتر به طراحی و ساخت نرم افزار و سخت افزار رایانه مانند طراحی میکرو کنترلر ها، میکرو پروسسورها ، طراحی مدار  و نوشتن انواع نرم افزارها می پردازند و بر تحلیل و حل مسائل مربوط به رایانه مسلط هستند. از فعالیت های معمول  مهندسین کامپیوتر نوشتن نرم افزار ، طراحی چیپ های VLSI   ، طراحی سنسورهای آنالوگ ، طراحی برد مدار مجتمع ، طراحی سیستم عامل ها می باشد . مهندسین کامپیوتر با درکی که از سخت افزار و نرم افزار کامپیوتر دارند قادر هستند تا بهترین راه حل را انتخاب نمایند.

حوزه های مهم فنی در رشته مهندسی کامپیوتر

 • امنیت سایبری
 • شبکه سازی
 • طراحی خودکار
 • هوش ماشین
 • نرم افزار کامپیوتر
 • پزشکی
 • سیستم های تعبیه شده
 • گرایش های تخصصی رشته کامپیوتر در مقطع ارشد
 • مهندسی کامپیوتر- نرم افزار
 • مهندسی کامپیوتر-سخت افزار
 • هوش مصنوعی
 • معماری کامپیوتر
 • الگوریتم و محاسبات
 • Cloud computing
 • Data mining
 • Network
 • Data process and pattern forecasting
 • Image processing and signal processing
 • Communications
 • Wireless Sensor Networks
 • Random Network
 • Parallel Programming
 • Agent-based Systems
 • Knowledge Representation and Ontology
 • Software Engineering
 • Biomedical Systems

 

یارآموزان، یار آموزشی شما همین حالا سفارش دهید !

 

 

دپارتمان فنی و مهندسی موسسه یارآموزان یار برای انجام پایان نامه ارشد و به منظور نوشتن پروپوزال و انجام پایان نامه مهندسی کامپیوتر ، متشکل از فارغ التحصیلان دانشگاه های برتر کشور در رشته مهندسی کامپیوتر، بدین وسیله آمادگی خود جهت مشاوره ، نوشتن پروپوزال و انجام پایان نامه ها و طرح های پژوهشی رشته مهندسی کامپیوتر اعلام می­ نماید. جهت ثبت سفارش طرح پژوهشی خود بر روی سفارش انجام پایان نامه مهندسی کامپیوتر  کلیک کنید و یا فرم خلاصه شده زیر را تکمیل فرمایید تا همکاران ما در اولین فرصت جهت پیگیری درخواست، با شما تماس بگیرند.

 

مقاله و تحقیق

دانشجویان مقاطع مختلف کاردانی ، کارشناسی،کارشناسی ارشد و دکتری و دانش آموزان عزیز می توانند خدمات تهیه مقاله و تحقیق و پژوهش در زمینه موضوعات مختلف علمی را از این موسسه دریافت نمایند. این مرکز با بهره گیری از متخصصین امر مقاله و تحقیق در زمینه های مختلف علمی از قبیل فنی و مهندسی ، علوم تجربی ، علوم انسانی و علوم پایه پیدا نمودن مقالات علمی به روز و ترجمه آنها به زبان فارسی را به شما ارائه خواهد داد.

 

گرایش های مهندسی کامپیوتر در مقطع کارشناسی ارشد

 • مهندسی نرم افزار
 • هوش مصنوعی
 • معماری کامپیوتر
 • الگوریتم و محاسبات
 • گرایش های مهندسی کامپیوتر در مقطع دکتری
 • نرم افزار
 • هوش مصنوعی
 • معماری سیستم های کامپیوتری

نرم افزار های کاربردی و تخصصی مهندسی کامپیوتر

Modelsim

نرم افزاری که به کمک مهندسان سخت افزار آمده تا قبل از انجام کارها بر روی سخت افزار واقعی شبیه سازی شود. این کار را به وسیله برنامه ها و زبان های این نرم افزار انجام می شود نرم افزار Modelsim زبان های سخت افزار vhdl را ساپورت می کند. امروزه در جهان برای طراحی صنعتی بسیار پر کاربرد است. این نرم افزار قابلیت آنالیز و شبیه سازی بالای دارد و می تواند به سرعت عیب یابی و پردازش را با دقت فراوان انجام دهد.

Proteus

این نرم افزار دارای صفحه گرافیگی قوی است برای طراحی مدارها ی الکتریکی بسیار کاربرد دارد. پروتئوس نرم افزاری که در آن به راحتی انواع مدارها شبیه سازی می شود. این نرم افزار pspice را ساپورت می کند و امکان شبیه سازی انواع قطعات الکترونیکی را دارد مانند قطع های خازن و مقاومت ها و علاوه بر آن ها دستگاه های برنامه ریزی مانند میکرو پروسسورها و میکرو کنترلر ها در آن می توان مدل سازی کرد . در واقع شما با یادگیری این نرم افزار قدرتمند می تواند هر نوع مدار با هر قطعه الکترونیکی را به طور دقیق و کامل شبیه سازی کنید.

NetBeans

نرم افزاری است که انواع زبان های برنامه نویسی را حمایت می کند و اپن سورس می باشد و قابلیت اجرا در سیتم عامل های متفاوت را دارد.

C++: C / C++ یک زبان برنامه‌نویسی  شی گرا و سطح بالا است . c از زبان های برنامه نویسی است که بسیار پرکاربرد در پروژ ه های صنعتی است

VISUAL BASIC

زبان برنامه نویسی است با قابلیت گرافیکی است که کاربر را قادر می سازد تا برنامه های پیچیده را به راحتی پیاده سازی کند.

MATLAB

نرم افزاری دقیق و کارآمد برای محاسبات است بیشتر دانشجویان مهندسی با رشته های مختلف از این نرم افزار استفاده می کنند و از برنامه های است که یادگیری آن برای هر مهندس کامپیوتر یا برق ضروری است.

 

گروه یارآموزان فعالیت خود را در سال 1390 با گروهی متشکل از دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاههای برتر کشور آغاز نمود. این گروه به عنوان یک پایگاه مشاوره در انجام پایان نامه ، پایان نامه کارشناسی ارشد ، انجام پایان نامه ارشد ، پایان نامه ، اجرای پایان نامه در خدمت دانشجویان بوده و هدف این گروه بررسی متدهای روز دنیا بر اساس به روز ترین مقالات و در رشته های فنی مهندسی و علوم پایه و علوم انسانی می باشد.

از آنجا که تعداد موسساتی که در این زمینه مشغول به فعالیت هستند نسبتا زیاد می باشد ،راهکارهایی به منظور پیشی گرفتن از رقبا در نظر گرفته شده است.از جمله این راهکارها می توان به ارتباط مستقیم دانشجو با کارشناس ،رفع کلیه ایرادات وارد شده از جانب استاد راهنما در حین انجام پروژه و برگزاری جلسات رفع اشکال برای آماده سازی دانشجو به منظور انجام پایان نامه ، انجام پایان نامه کارشناسی ارشد ، انجام پایان نامه ارشد ، پایان نامه ، پایان نامه ارشد اشاره نمود.هدف گروه مشاوران ایران تز رضایت کامل مشتریان از اجرای پروژه می باشد.

یارآموزان، یار آموزشی شما همین حالا سفارش دهید !

نکاتی که در اعلام هزینه برای انجام پایان نامه ، انجام پایان نامه ارشد ، پایان نامه ارشد ، پایان نامه کارشناسی ارشد ، انجام پایان نامه کارشناسی ارشد بایستی مد نظر قرار گیرد بدین شرح است:

1- پیچیدگی موضوع و پیاده سازی پایان نامه و نرم افزار های مورد استفاده در اجرای پروژه:به عنوان مثال در برخی از پروژه های مهندسی نیاز به مدلسازی و صحت سنجی با نرم افزارهایی از جمله آباکوس و فلوئنت و به دنبال آن نیاز به بهینه سازی با نرم افزار هایی از جمله متلب وجود دارد که این موضوع در اعلام هزینه برای پروژه موثر است.

2- دانشگاه محل تحصیل دانشجو:به عنوان مثال در برخی از دانشگاههای کشور پس از ارائه مقاله بیس به دانشجو استاد راهنما پیاده سازی همان مقاله لاتین را می پذیرد و در برخی دیگر از دانشگاهها استاد راهنما علاوه بر پیاده سازی مقاله بیس نوآوری در موضوع را از دانشجو طلب می نماید که این موضوع بر هزینه پروژه موثر است.

3- مدت زمان و میزان فشردگی در اجرای پروژه:به عنوان مثال پروژه ای که مدت زمان اجرای آن سه ماه می باشد از هزینه کمتری نسبت به پروژه ای که مدت زمان اجرای آن سه هفته می باشد برخوردار است.دلیل این موضوع اجرای چند پروژه به موازات یکدیگر در بلند مدت است که در مورد دوم این نکته میسر نمی باشد.

4- تعداد کارشناسانی که در انجام پروژه درگیر می شوند:به عنوان مثال در پروژه ای که مربوط به طراحی سیستم های سرمایشی گرمایشی می باشد برای انجام پروژه نیاز به همکاری کارشناس برق قدرت و کارشناس مکانیک تبدیل انرژی می باشد که این موضوع بر هزینه پروژه تاثیر گذار است.

 

 

فرم ثبت سفارش

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *