برگزاری کارگاه های آموزشی
ژوئن 4, 2019
انجام پروژه های شبیه سازی 
ژوئن 4, 2019
Show all

اکسپت مقاله – پذیرش و چاپ مقاله

موسسه تحقیقاتی ✅ پذیرش و چاپ مقاله – پذیرش مقالات علمی پژوهشی isi isc scopus pubmed.
پذیرش مقاله,چاپ مقاله,چاپ مقاله ISI,پذیرش مقاله ISC,چاپ مقاله در اسکوپوس,انتشار مقالات همایش,مجلات نامعتبر,موسسه چاپ مقاله.
 پذیرش مقاله isi، پذیرش مقاله isc، چاپ مقاله isi ، چاپ مقاله isc و استخراج مقالهاز پایان نامه می باشد.
پایگاه اطلاع رسانی و فراخوان مقاله کنفرانس و همایشهای علمی پژوهشی ایران اطلاع … کنفرانسها و کنگره های ملی و بین المللی ایرانکنفرانسهای در حال پذیرش مقاله ایران.

پذیرش مقاله و چاپ مقاله مخصوص افرادی است که مقاله ترجمه شده دارند و قصد چاپ مقاله در مجلات باکیفیت را دارند. پس از بررسی شرایط پذیرش مقاله شما، لیستی از مجلات معتبر جهت بررسی و تایید خدمت شما ارسال می شود تا پس از تایید پروژه شما شروع شود

ما با هدف ارتقاء رتبه علمی کشور و با کمک جمعی از متخصصین از دانشگاه های برتر کشور مانند دانشگاه های تهران، صنعتی شریف، علم و صنعت و.. اقدام به پذیرش و انتشار مقالات دانشجویان، اساتید و … در مجلات معتبر PubMed, Scopus, ISC, ISI و … نموده است. با توجه به اهمیت اجتناب ناپذیر داشتن مقالات تخصصی برای محققین، دانشجویان و اساتید، این موسسه با کمک محققین و متخصصین فرآیند طولانی نگارش پذیرش و چاپ مقالات را تسهیل و تسریع نماید. افتخار ما رضایت مشتریان و اساتیدی است که با ما کار می کنند.

– چاپ فوری کتاب: isijournal.net –

– اکسپت مقاله isi: isijournal.net –

نامه پذیرش مقاله و سوالات متداول پژوهشگران درباره آن

زمانی که فرآیند نگارش مقاله به اتمام می‌رسد بسیاری از پژوهشگران چنین تلقی می‌کنند که کار تا حدود ۸۰ یا ۹۰ درصد به اتمام رسیده است؛ اما این تفکر اشتباه است. باید بگوییم وقتی که نگارش مقاله به اتمام می‌رسد در خوشبینانه ترین حالت ۵۰ درصد از کار چاپ مقاله به اتمام رسیده است. بخش دوم کار یک مقاله علمی، پذیرش و چاپ مقاله است. بسیاری از پژوهشگرانی که تجربه زیادی در حیطه پذیرش و چاپ مقاله ندارند و حتی برخی پژهشگران باتجربه‌تر نیز سوالات بسیاری درباره فورمت و شکل و محتوای نامه پذیرش دارند. در این مطلب که با عنوان نامه پذیرش مقاله و سوالات متداول پژوهشگران درباره آن شده سعی خواهیم کرد به متداولترین سوالات پژوهشگران پاسخ دهیم و به خوانندگان این مطلب نیز توصیه می‌کنیم اگر علاوه بر سوالات ذکر شده، سوال دیگری دارند به صورت کامنت در زیر همین مطلب آن را برای ما ارسال نمایند تا بتوانیم پاسخ مناسب را ارایه دهیم. با وب سایت چاپ مقاله اوج دانش همراه باشید.

موسسه ما با هدف ارتقاء درجه علمی کشور با گردآوری محققین، مترجمین و … متخصص برای اولین بار در کشور به صورت دورکاری اقدام به پذیرش و انتشار مقالات دانشجویان، اساتید و … نموده است. کلیه عزیزانی که با ما در ارتباط هستند و به نوعی یاری رسان ما هستند به صورت ارتباط از راه دور با ما همکاری می نمایند که این خود نکته قابل توجه در خصوص اعتماد به فعالیت های ما محسوب می شود. تمرکز اصلی موسسه ستاره سازان آسمان دانش بر روی ترجمه مقالات isi، پذیرش مقالات isi و چاپ مقالات isi می باشد.

فرم ثبت سفارش

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *