اکسپت مقالات ، تحلیل آماری، مدل سازی و شبیه سازی
ژوئن 4, 2019
استخراج مقاله از پایان نامه برای همه
ژوئن 4, 2019
Show all

مشاوره و تحلیل آماری تمامی رشته ها و گرایش ها

 

مشاوره و آموزش پایان نامه و مقاله نویسی

پایان نامه کارشناسی ارشد و رساله دکتری از مهمترین وظایف دانشجویان در مقاطع تحصیلات عالیه است. انتخاب عنوان مناسب، نگارش پروپوزال، پایان نامه ارشد و رساله دکتری به صورت استاندارد و دفاع اصولی و پرقدرت از پایان نامه از مهمترین ارکان موفقیت در مقاطع تحصیلات تکمیلی به شمار می روند. به طور کلی انجام پایان نامه کاری زمان بر است که نیازمند دانش و تجربه زیادی است.

ترجمه، پذیرش و چاپ مقاله ISI، علمی پژوهشی، علمی ترویجی و کنفرانس

تیم تخصصی ما با داشتن تجربیات ارزشمند تنها گروهی است که خدمات چاپ مقالات ISI با ضریب تاثیر (Impact Factor) بالای یک در نشریات معتبر رایگان را در اختیار شما قرار می دهد. این گروه در زمینه ترجمه و ویراستاری مقالات ISI، علمی پژوهشی، علمی تخصصی، مروری، کنفرانسی و همچنین پذیرش و چاپ مقالات در ژورنال‌های معتبر بین المللی، داخلی و کنفرانسی به دانشجویان مشاوره و خدمات رسانی می نماید.

ترجمه، تالیف و چاپ کتاب | تبدیل پایان نامه به کتاب

گروه محققان پژوهشی ما با تبدیل دستاوردهای علمی دانشجویان و پژوهشگران همچون پایان نامه ها، گزارش های علمی و پژوهش های سازمانی به کتاب و همچنین ترجمه، تالیف و چاپ کتاب با عناوین درخواستی یاری رسان به شما عزیزان می باشد. ضمناً در زمینه تبدیل پایان نامه (و پژوهش) به کتاب، اعمال اصلاحات لازم بر روی پایان نامه (و پژوهش)، به روز رسانی آن و همچنین انجام امور فنی آن از قبیل دریافت شابک، مجوز، طراحی روی جلد و صفحه چینی از جمله ی خدمات ما می باشد.

مشاوره و آموزش پایان نامه کارشناس ارشد و رساله دکتری

انتخاب راه درست در انجام هر پژوهش و پایان نامه نیازمند یک مشاور باتجربه و مجرب می باشد. به این ترتیب شما کار خود را کمترین خطا و در حداقل زمان ممکن به انجام می رسانید. در نهایت می توان گفت هدف اصلی ما آموزش و مشاوره پایان نامه ها و پژوهش ها و ایجاد اشتغال سالم برای جامعه دانشجویی می باشد.

مشاوره و آموزش تحلیل آماری پایان نامه های ارشد ، رساله های دکتری و پروژه های آماری

یکی ار قسمت های مهم یک پایان نامه بخش تحلیل آماری آن می باشد، گروه تحقیقاتی طلوع مفتخر است که با داشتن کادری مجرب در زمینه تحلیل های آماری به دانشجویان و تمامی پژوهشگران عزیز در تمامی رشته ها و گرایش ها در کوتاه ترین زمان ممکن مشاوره و آموزش ارائه دهد. یکی از نکات تمایز گروه تحقیقاتی شریف پژوهش ارائه ورودی ها و خروجی های تحلیل آماری همراه با رفع اشکال توسط متخصصین مربوطه می باشد.

مشاوره پروژه های کسری خدمت سربازی

گروه ما در مشاوره پروژه های کسر خدمت سربازی برای دانشجویان مقطع ارشد، دکتری و افرادی که عضو بنیاد نخبگان هستند را در راستای کاهش مدت زمان سربازی مشاوره و آموزش دهد.

اکسپت مقالات ، تحلیل آماری، مدل سازی و شبیه سازی
خدمات تخصصی موسسه عبارتند از:
استخراج مقاله از پایان نامه، ترجمه، سابمیت، اکسپت و پابلیش مقالات در ژورنال های با نمایه بین المللی
پذیرش و چاپ تضمینی مقالات در ژورنال های معتبر داخلی، خارجی، علمی پژوهشی، ISC و ISI
برگزاری کارگاه های آموزشی روش تحقیق، مقاله نویسی و نرم افزارهای تخصصی
تدوین و ویرایش مقالات برای ارائه در سمینارها و کنفرانس های داخلی و بین المللی
انجام و پیاده سازی پروژه های تحقیقاتی و مطالعاتی سازمانی و شرکتی
نگارش و پذیرش مقالات علمی و پژوهشی در تمامی رشته ها
ترجمه مقالات علمی و متون تخصصی در کوتاه ترین زمان
مشاوره و تحلیل آماری تمامی رشته ها و گرایش ها

فرم ثبت سفارش

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *