بررسی شبکه های خودرویی بدون زیرساخت موردی برای افزایش کیفیت سرویس

ارائه یک الگوریتم مسیریابی با در نظر گرفتن تاخیر بین گره‌ها و تعداد برای گره های حسگر بی‌سیم
نوامبر 28, 2016
کاهش خطای دسته بندی ماشین بردار پشتیبان با استفاده از الگوریتم های تکاملی
نوامبر 28, 2016

پیشرفت­های سریع در حوزه تکنولوژی­های ارتباطات بی­سیم، تغییرات زیادی در زمینه­ های مختلف در زندگی روزمره ما بوجود آورده است. یکی از این کاربردها که انتظار می­رود از این پیشرفت­ها، خیلی پرمنفعت باشد ایمنی خودروها می­باشد. خودروهای هوشمند با تجهیزات ارتباطی بی­سیم خیلی سریع می­توانند با یکدیگر و با لبۀ­جاده ارتباط برقرار کنند، این شکل خودپیکربندی شبکه ­ها، توانایی برقراری ارتباط بین خودروها و لبۀ جاده را فرآهم آورده است.

شبکه ­های خودرویی بدون زیرساخت موردی، شبکه­ های ارتباطی بی­سیمی هستند که سرویس­ هایی کناره جاده­ای مانند ایمنی خودرو، مانع بوجود آمدن تصادم ترافیکی، مسیرهای جایگزین، تخمین زمان رسیدن به مقصد  و بطور کلی کارایی و ایمنی برروی جاده را بهبود می­بخشند. گفتگوها و بررسی علل وقوع تصادفات، تحقیقات در زمینه­ی شبکه­های خودرویی را افزایش داده است. نه­تنها تحقیقات در این زمینه توسط دانشگاه­ها انجام شده است بلکه توسط صنعت و دولت­ها مورد تشویق قرار گرفته است. از شبکه­های خودرویی انتظار می­رود که بخشی از شبکه ­های آیندۀ اجتماعی را پوشش دهند.

موسسه علمی پژوهشی یارآموزان با استفاده از کارشناسان مجرب در رشته مهندسی شبکه در گرایش های گرایش مختلف آماده ارایه خدمات مشاوره ای انجام پروپزال ، پایان نامه، شبیه سازی و غیره در حوزه شبکه های بین خودرویی VANET  می باشد. شبیه سازی این قبیل پروژه ها در محیط Ns2 و بسته نرم افزاری Mobisim قابل پیاده سازی می باشد.

برای ثبت سفارش و تماس با ما از فرم زیر استفاده کنید.

فرم ثبت سفارش

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *