اینترنت اشیا در مدیریت دانش
فوریه 21, 2017
Learning-Automata آتاماتای یادگیر
فوریه 23, 2017

انجام شبیه سازی کارشناسی ارشد کامپیوتر

انجام شبیه سازی کارشناسی ارشد کامپیوتر

شبیه‌سازی کامپیوتری یا شبیه‌سازی رایانه‌ای به اجرای یک شبیه‌سازی با استفاده از یک برنامه کامپیوتری را می‌گویند طوری که این برنامه کامپیوتری مدل شبیه‌سازی را تعریف کند. شبیه‌سازی کامپیوتری بستگی به برنامه کامپیوتری و مدل شبیه‌سازی‌شده آن دارد که برخی، داده‌ها را در چند دقیقه اجرا، و برخی از شبکه‌های مبتنی بر کامپیوتر تشکیل‌شده و برای ساعت‌ها داده‌ای را تحلیل می‌کنند. مقیاس وقایع شبیه‌سازی‌شده با شبیه‌سازی‌های کامپیوتری به مراتب بسیار سریع‌تر و بالاتر از شیوه‌های سنتی آن که توسط یک یا چند فرد و ریاضیات روی کاغذ انجام می‌شود، می‌باشد.

شبیه سازی کامپیوتری یک شبیه سازی می باشد که در یک کامپیوتر واحد یا شبکه ای از کامپیوترها برای بازتولید رفتار یک سیستم اجرا می شود. شبیه سازی از یک مدل انتزاعی برای شبیه سازی سیستم استفاده می کند. شبیه سازی های کامپیوتری یک بخش مفید مدل سازی ریاضیاتی بسیاری از سیستم های طبیعی در فیزیک، نجوم فیزیک، شیمی و زیست شناسی، سیستم های انسان در اقتصاد، روانشناسی، علوم اجتماعی و مهندسی شده اند. شبیه سازی یک سیستم برای اجرای مدل سیستم نشان داده می شود. از آن می توان برای کشف و به دست آوردن دیدگاه جدید در مورد تکنولوژی جدید و برآورد عملکرد سیستم های بسیار پیچیده برای راه حل ها آنالیز استفاده کرد.

موسسه یارآموزان مفتاخر است با استفاده از بهترین و مجربترین کارشناسان و خبرگان اقدام به ارائه و انجام پروژه و شبیه سازی در محیط C++، سی شارپ، پایتون، NS2 و MATLAB به منظور استفاده در پایان نامه در رشته های مختلف از جمله مهندسی نرافزار و شبکه می نماید.

گروه آموزشی پژوهشی یارآموزان با گردآوری متخصصین حوزه های مختلف مرتبط با فناوری اطلاعات و نرم افزار که از اساتید دانشگاه های برتر می باشند، آماده ارایه خدمات مشاوره در انجام شبیه سازی و مشاوره انجام پایان نامه می باشند. جهت ثبت درخواست خود از فرم زیر استفاده کنید.

 

فرم ثبت سفارش

 

انجام شبیه سازی

انجام پایان نامه

انجام پروژه و شبیه سازی

انجام پایان نامه مهندسی کامپیوتر نرم افزار

انجام پایان نامه مهندسی شبکه

انجام شبیه سازی NS2

انجام پروژه NS2

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *