مشاوره انجام پایان نامه ارشد کامپیوتر, مشاوره انجام پایان نامه دکتری کامپیوتر

الگوریتم مورچه ACO به همراه سورس کد رایگان – مناسب برای رشته های مهندسی
دسامبر 20, 2016
آموزش کتاب برنامه نویسی پایتون
دسامبر 21, 2016

گروه آموزشی پژوهشی یارآموزان با گردآوری متخصصین حوزه شبکه که از اساتید دانشگاه های برتر می باشند، آماده ارایه خدمات مشاوره در شبیه سازی انجام پایان نامه ns2 – ونت – شبکه بین خودرویی – IOT اینترنت اشیا ، شبکه های SDN نرم افزار محور و شبکه های رادیو شناختی می باشند.

برخی از کلید واژه های این حوزه به همراه توضیح در ادامه امده است.

شبکه های بین خودرویی VANET :

 شبکه های موردی بین خودرویی بعنوان زیر مجموعه ای از شبکه های موردی متحرک ارتباط بی سیم را بین خودروها و نیز خودروها با تجهیزات کنار جاده ای برقرار می نمایند. مهمترین کاربردهای شبکه های موردی خودرویی عبارتست از ایجاد ایمنی برای سرنشینان خودروها از یک بعد و نیز بهینه سازی بار ترافیکی و منابع محیطی مثل فضای فیزیکی و سوخت در بعد دیگر می باشد. با گسترش روز افزون عمومیت شبکه های موردی خودرویی، پشرفت های زیادی نیز در مورد کاربردهای چند رسانه ای در این نوع از شبکه ها پدیدار گشته است.

خوشه بندی:

 خوشه‌بندی یا آنالیز خوشه یکی از شاخه های یادگیری بی‌نظارت می‌باشد و فرآیندی است که در  طی آن، نمونه‌ها به دسته‌هایی که اعضای آن مشابه یکدیگر می‌باشند تقسیم می‌شوند که به این دسته ها خوشه گفته می شود.

ستون فقرات شبکه RSU:

ستون فقرات شبکه یا  RSUها می­توانند پخش سیگنال در شبکه را انجام دهند در نقاط حساس جاده مانند چراغ­های راهنما در تقاطع­ها جایگذاری ­شوند.

 رادیو شناختگر[1] CR:

طیف رادیویی، منبعی بسیار مهم در مخابرات بی‌سیم به شمار می­رود و از طرفی این طیف کامل مورد استفاده قرار نمی­گیرد و از بخش­های مورد استفاده نیز به طور متراکم توسط کاربران بهره برداری می­شود. پس طبق این کمبود منابع طیفی، باید به دنبال رادیوهای هوشمندی تحت عنوان رادیو شناختگر باشیم که بنابر این هوشمندی تعبیه شده که قادر به تطبیق آنی شرایط و پارامترهای خود مانند توان ارسال، نوع و مرتبه مدولاسیون، نوع و نرخ کدگذاری، فرکانس حامل، پهنای باند و تعداد بسته ها و فریم­ها با محیط اطراف باشد

[1] Cognitive Radio

فرم ثبت سفارش

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *