نمونه مقالات حفظ حریم خصوصی با بلاک چین

شبیه‌سازی یا سیمولاسیون، تقلید یک چیز واقعی یا وضعیت اجتماعی یا یک فرایند است و معمولاً متضمن وانمایاندن شماری ویژگی‌ها یا رفتارهای کلیدی در یک سامانهٔ فیزیکی یا انتزاعی است .
شبیه‌سازی در بسیاری زمینه‌ها از جمله مدل‌سازی سامانه‌های طبیعی و انسانی، برای کسب بینش پیرامون نحوهٔ کارشان، به کار می‌رود. موارد دیگر شامل شبیه‌سازی فناوری برای بهینه‌سازی عملکرد، مهندسی ایمنی، آزمایش، آموزش و مهارت‌آموزی‌است.
Administrator
Site Admin
پست: 293
تاریخ عضویت: چهار شنبه ژولای 17, 2019 10:01 am

نمونه مقالات حفظ حریم خصوصی با بلاک چین

پست توسط Administrator » شنبه آگوست 03, 2019 12:31 pm

احراز هویت
،
کلید عمومی
،
سازمان ها
،
Blockchain
،
قراردادها
یک سیستم PKI با آگاهی از حریم خصوصی مبتنی بر Blockchains مجاز
زیرساخت کلید عمومی (PKI) پایه و اساس ساخت امنیت شبکه است. Blockchain (قبل از میلاد) ویژگی های فنی بسیاری دارد ، از جمله عدم تمرکز ، عدم امکان دستکاری و جعل ، که باعث می شود مزایای غیرقابل مقایسه ای در تضمین اعتبار اطلاعات ، امنیت ، قابلیت ردیابی و سایر جنبه های فناوری سنتی داشته باشد. در این مقاله ، روشی برای ساخت سیستم گواهینامه PKI مبتنی بر مجاز مجاز BC ارائه شده است. مشکلات اعتماد متقابل چند CA ، کارایی ضعیف پیکربندی گواهینامه و خرابی تک نقطه در سیستم گواهی دیجیتال با استفاده از ویژگی های توزیع BC و غیرقانونی حل شده است. در همین زمان ، به منظور حل مشکل حریم شخصی هویت در سال قبل از میلاد ، این مقاله یک سیستم PKI آگاهی از حریم شخصی را بر اساس BC های مجاز ارائه می دهد. این سیستم یک طرح انتشار گواهینامه دیجیتال ناشناس است ، که به جدایی از ثبت نام کاربر و مجوز دست پیدا می کند ، و دارای ویژگی های ناشناس بودن و قابلیت ردیابی مشروط است ، بنابراین می توان برای محافظت از حریم شخصی هویت کاربر استفاده کرد. این سیستم الزامات امنیتی و ناشناس بودن گواهینامه را برآورده می کند ، هزینه ساخت ، بهره برداری و نگهداری CA را در فن آوری سنتی PKI کاهش می دهد و باعث افزایش کارایی برنامه و پیکربندی گواهینامه می شود.

بازگشت به “شبیه سازی کامپیوتری و پیاده سازی مقالات”