انجام پروژه های پکت تریسر

شبیه‌ساز ns2 یک ابزار شبیه‌سازی رخداد-گسسته است که امکان ارزیابی پارامترهای مختلف شبکه‌های کامپیوتری را برای پروتکل‌های استداندارد یا دلخواه فراهم می‌کند. این نرم‌افزار امکان شبیه‌سازی لایه‌های TCP/IPرا در بسترهای مختلف سیمی و بی‌سیم مانند LAN، WAN، Ad Hoc، Satelliteو ... فراهم می‌کند. همچنین انواع پروتکل‌ها در لایه‌های مختلف مانند TCP، UDP، FTP، AODV، DSR و ... در ns2 پیاده‌سازی شده است. در سال‌های اخیر به دلیل انعطاف و قدرت بالای ns2 در شبیه‌سازی شبکه‌های بی‌سیم توجه بسیاری به این شبیه‌ساز شده است. همچنین به دلیل استفاده‌ی اکثر مقالات پژوهشی خصوصا در حوزه‌ی شبکه‌های بی‌سیم از این شبیه‌ساز، اعتبار این شبیه‌ساز در جامعه پژوهشی بسیار بالا می‌باشد.
Administrator
Site Admin

پست توسط Administrator » دو شنبه آگوست 12, 2019 5:40 pm

انجام شبیه سازی انواع شبکه های کامپیوتری بزرگ و کوچک مانند LAN – MAN – WAN در محیط پکت تریسر و کانفیگ انواع روتر و سویچ و اجرای انواع پروژه های CCNA و پروژه های دانشجویی در محیط packet tracer – پیاده سازی انواع سناریوهای شبکه در پکت تریسر انجام پروژه های omnet++ و opnet . hk. انجام پروژه های کلودیسم و کوجا (cloudism and cooja)

Administrator
Site Admin

انجام پروژه های GNS3

انجام سناریوهای GNS3 و شبیه سازی انواع پروژه های کامپیوتری و دانشجویی در محیط حرفه ای و جذاب gns3 و شبیه سازی انواع فایروال ها روتر ها و سوییچ های سیسکو. این محیط در واقع مانند پکت تریسر اما با خصوصیات و امکانات منحصر به فرد خود می باشد.

Administrator
Site Admin

انجام پروژه های NS2

ns2 یا همان netwrok simulator یک شبیه ساز متن باز میباشد که به منظور تحقیق و پژوهش های شبکه مورد استفاده قرار میگیرد و قابلیت پیاده سازی انواع مختلف از سناریو های پیچیده را دارد. این شبیه ساز در بعضی از دانشگاههای کشور جهت آموزش و شبیه سازی محیطهای شبکه استفاده می شود و برای یادگیری مفاهیم شبکه مناسب می باشد.

Administrator
Site Admin

انجام پروژه های NS3

پست توسط Administrator » دو شنبه آگوست 12, 2019 5:41 pm

ns3 یا همان netwrok simulator یک شبیه ساز متن باز میباشد که به منظور تحقیق و پژوهش های شبکه مورد استفاده قرار میگیرد و قابلیت پیاده سازی انواع مختلف از سناریو های پیچیده را دارد که نسخه پیشرفته و کامل شده مدل قبل خود میباشد و در بین دانشجو ها و اساتید از این دو نرم افزار برای شبیه سازی زیاد استفاده میشود.

مراحل نوشتن يك شبيه سازي در NS2 :
• ايجاد روند برنامه رخداد
• روشن كردن مراحل پروسه 136
• ساخت شبكه
• تنظيم مسير دهي
• وارد كردن خطاها
• ساختن ارتباطات انتقالي
• ساخت ترافيك
• داده هاي كاربرد انتقالي

دوره آموزشی کامل شبیه ساز NS2

NS-2 یک شبیه ساز discrete event متن باز (open-source) می باشد که هدف از تولید آن در کارهای تحقیقاتی شبکه می باشد. NS-2 یک بستر مناسب برای شبیه سازی پروتکلهای TCP و routing و multicast در شبکه های بی سیم و سیمی (محلی یا ماهواره ای) را فراهم می کند.
از سال 1989 ، NS2 به طور پیوسته از طرف صنعت و دانشگاه ها به طور بسیار زیادی مورد استفاده قرار گرفته است. در حال حاضر با بهبود هایی که بر روی NS2 انجام شده است، اکنون شامل ابزارهایی برای مسیر یابی (routing) ، و transport و پروتکل لایه می باشد. محققین می توانند به سادگی با یک برنامه ساده یک شبکه را سازماندهی و نتایج حاصل را مشاهده و مورد ارزیابی کنند. بدون شک، NS2 یکی از شبیه ساز شبکه بسیار معروف و محبوب می باشد.
NS-2 با زبان ++C و یک نسخه شی گرا Tcl به نام OTcl نوشته شده است.
این نسخه بعد از تصحیح برخی نکات تهیه شده است و نسبت به نسخه قبلی کاملتر می باشد.
هزینه کلاس آموزشی NS2 در آموزشگاه های خصوصی بسیار بالا می باشد ! ولی شما می توانید تنها با پرداخت مبلغ بسیار ناچیزی این محصول آموزشی منحصربفرد را دریافت نمایید.

موسسه یارآموزان با در اختیار داشتن اساتید مجرب، شبیه سازی پایان نامه ها و پروژه های دانشجویی در تمامی رشته ها، تحقیقات علمی و پروژه های پژوهشگران را با استفاده از انواع نرم افزارهای شبیه سازی به انجام برساند.

Yaramoozan.ir@gmail.com
تصویر

دسته: آموزش شبکه های کامپیوتری, فیلم آموزشی فارسی  برچسب: Droptail, Network Animator, NS گرههاي Unicast, ns-packet, Superclass, آموزش NS2, آموزش تصویری NS2, آموزش تضمینی NS2, آموزش فارسی NS2, آموزش فارسی نرم افزار NS2, آموزش کاربردی NS2, آموزشگاه NS2, آموش مالتی مدیا NS2, اتصال Objectهاي ايجاد شدة اجزاء شبكه, اتصال Otcl, اجراي فرمان Otcl از يك C++ Object, اسكريپت سادة NS, اسكريپت شبيه سازي يك شبكة محلي, اسكريپت شبيه سازي يك مثال پخش چندتايي (Multicast), ايجاد Objectهاي مركب از قبيل گرهها، اتصالها, بهترین فیلم آموزشی NS2, پخش چندتايي (Multicast), پروتكل مسيريابي, پروتكلهاي لايه هاي شبكه, پنجرة NAM از شبيه سازي Multicast, تابع عضو attach-agent, تدریس خصوصی NS2, تعريف كردن شكل بسته, تنظيم پارامترهاي اجزاي شبكه, تنظيم و جريان بسته ها در شبيه سازي شبكه, توپولوژي سادة شبكة, توپولوژي شبيه سازي شبكة سرويس دهندة Web, توپولوژي شبيه سازي شبكة محلي, توليد كنندة ترافيك “cbr”, توليد كنندة ترافيك “ftp”, خودآموز NS2, دانلود NS2, دانلود آموزش NS2, دانلود جزوه NS2, دانلود کتاب NS2, دوره آموزشی NS2, دوره آموزشی تخصصی NS2, دوره آموزشی مجازی NS2, زمانبند رويداد گسسته, زير كلاس Connector و Classifier, ساختار فهرستي NS, سرويس دهندة Web, سلسله مراتب كلاسها, شبيه سازي يك سرويس دهندة Web, شبیه ساز شبکه NS2, شبیه سازی شبکه با NS2, شبیه سازی شبکه بی سیم, شناسة جريان داده از IPV6, فايل رديابي NAM, فرزندان كلاس كلمة كليدي superclass, فرمان پوستة رويداد (event shell), فرمت trace, فهرست tcl, فيلد string از AtEven, فیلم آموزشی NS2, فیلم آموزشی جامع NS2, فیلم آموزشی جدید رایگان NS2, فیلم آموزشی رایگان NS2, فیلم آموزشی رایگان مولتی مدیا NS2, فیلم آموزشی فارسی NS2, فیلم کلاس دانشگاه آزاد NS2, فیلم کلاس دانشگاه تهران NS2, فیلم کلاس دانشگاه صنعتی شریف NS2, قالب بستة NS, كتابخانة Otcl, كلاس TclObject, كلمة كليدي proc تعريف يك روال, كلمة كليدي puts, کارگاه تخصصی NS2, کتاب راهنما NS2, کلاس آنلاین NS2, کلاس دانشگاه NS2, گراف دريافتي (cbr) از گرة n3, مثال انتقال دادة كوچك, مثال سلسله مراتبي در C++ و Otcl, مثالي از اسكريپت Tcl, مثالي از قالب رديابي, مدرک معتبر NS2, مرجع آموزش NS2, مشخص كردن انتخابهاي نمايش NAM, معماري كلي NS, مفسر Tcl از نوع شئ گراست, مفسر فرمان Otcl, یادگیری سریع NS2

EmileSeilm

پست توسط EmileSeilm » شنبه اکتبر 19, 2019 5:18 pm

سخنرانی اباصادقع دراتاق پالتاک،درسالگردظهورحجتع-بخش دوم

امام احمد الحسن ع فرمودند ، این طرح ، این طرح الهی تشکیل دولت عدل الهی وعده ای است از الله سبحان تعالی و آن حقیقتی است که رخ خواهد داد ، با همه یا با هیچکس ، و او سوگند خوردند که آن حقیقتی است که در این دوره از زندگی رخ خواهد داد ، زیرا این وعده و قول به امام احمد الحسن ع ، امام حسین ع فرزند امام مهدی محمد بن الحسن العسکری ع فرزند در عالم روح داده شده است
جالب است که به چه شکل مردم پرچم های سیاه و دعوت را رد می کنند و در عین حال هیچ مدرکی بر آن ارائه نمی دهند ، طرق ، حقّه ها و نیرنگ های آنها همانند عمرو بن عاص لعنت خدا بر او و بقیه ی آنها است. دروغ ساختگی و افترا و تهمت زدن برای پایین آوردن شخصیت و نابود کردن اعتبار او ، این روش آنها است برای حمله به دعوت. حتی یک نفر از آنها یک دلیل برای رد دعوت نیاورد ، حتی یک نفر از آنها مدرکی برای رد دلیل دعوت پرچم های سیاه نیاورد ، زیرا به سادگی تمام دلایل پرچم های سیاه دلایل دعوت هستند و آنها دلایل امام احمد الحسن ع و دلایلی هستند که ایشان در آغاز دعوت آوردند
هرگز فکر نکنید که امام احمد الحسن ع از چیزی ناآگاه بودند ، و به خدا قسم امام احمد الحسن ع ، و من این را از زبان ابا میکائیل شنیدم ، که او روزی حسام جابری را ملاقات کرد ، حتی قبل از زمانی که خبر پرچم های سیاه مشرقی منتشر شود ، و او را از آن مطلع کرد که او در این امتحان شکست خواهد خورد ، و او در این امتحان شدیدا شکست خواهد خورد . در آن زمان حسام الجابری حتی مطلع نبود که چه کسی بوده است. درود خدا بر میکائیل ، درود خدا بر هابیل ، درود خدا بر تمام مومنان درستکار در این روم مسنجر پالتالک و آنانی که در اطراف ما هستند ، به خدا قسم روزی خواهد آمد که در این دعوت مبارک جز دوازده یا سیزده نفر انسان پاک نخواهند ماند که خدا را خواهند پرستید ، اللهم صل على محمد وآل محمد الأئمة والمهديين وسلم تسليما كثيرا ، این دعوت جایی برای منافقان ندارد ، و من از تمام شما درخواست می کنم که به نصیحت امام احمد الحسن ع عمل کنید ، چند روز پیش که با ایشان صحبت می کردم به من فرمودند : این برای هر کسی که بخواهد در این حقیقت و در این دعوت بماند بسیار سخت خواهد بود ، به جز برای کسی که دو خصلت دارد و بر آنها محکم و ثابت بماند ، و از آنها صبر ، صبر و صبر است و بعدی آن تسلیم بودن است
کسی که این مشخصه ها را نداشته باشد هرگز نمی تواند بر این راه باقی بماند و من از الله سبحان تعالی درخواست می کنم تا این مشخصه ها را به تمام انصار بدهد زیرا آنچه که در پیش رو است بسیار سخت تر است ،آنچه در پیش رو است بسیار سخت تر است ، و وقتی این فتنه های کوچک در اینترنت رخ میدهند و ما آن را به امام گزارش می دهیم ، پس چه کار خواهید کرد زمانی که زلزله رخ دهد؟ و زلزله هنوز رخ نداده است و امام ع به آزمودن ما و نتایج ما ادامه خواهند داد تا زمانی که فقط 313 نفر مرد پاک و مومنانی که آنها را حلقه دوم پیروی میکنند. صبر و تسلیم ، کلید این امر هستند ، خانم ها و آقایان ، برادران و خواهران ، تشویق میکنم شما را که هر کاری را که می توانید انجام دهید ، هر لحظه که میگذرد باید احساس شرمندگی کنیم برای انجام ندادن کاری برای دعوت. درجه ی تسلیم دوازده مرد آنقدر بالا است که اگر کسی آن را بشنود خجالت خواهد کشید. روزی امام احمد الحسن ع به من فرمودند که آیا میدانی ابا میکائیل به من چه گفته است؟ روزی ابا میکائیل به من گفت : سرورم آیا به من اجازه می دهید که آزادانه نفس بکشم؟ گوش کنید ابا میکائیل از امام احمد الحسن ع می پرسند که آیا اجازه دارد که آزدانه از هوا تنفس کند. این درجه ی او است در شناختن حق محمد و آل محمد و در همان حال ما هر روز هر ساعت از هوا ، غذا ، روزی استفاده میکنیم و آنچنان وانمود می کنیم که تمام آن از ما است و ما هستیم که به خودمان زندگی و توان می دهیم ، ما حقیقت ماموریت زندگی مان را در امروز و این عصر و زمان فراموش کرده ایم ، ماموریت و هدف اصلی ما از برگشت از قبر ها ، و به شما می گویم به الله سبحان تعالی قسم تمام انصاری که امروز به دعوت باور دارند کسانی هستند که در زمان خودشان به پیامبران و رسولان و اوصیا خودشان در زمان و عصر آنها ایمان آورده اند و سپس دوباره زنده گشته اند و آنها امت اصلی محمد رسول الله ص هستند و این امتی که امروز موجود است ، رجعت تمام پیامبران و رسولان و اوصیا و انصار آنها هستند ، این همان امت وعده داده شده است و ما باز نگشته ایم تا از زندگی دنیایی لذت ببریم ، ما باز نگشتیم که تنبل باشیم ، بازنگشتیم که منافق باشیم بلکه باز گشتیم تا امام حسین ع را در این عصر یاری کنیم
مردم از تمام کشور ها و پیش زمینه ها ، زبان ها و رنگ ها ، امروز جمع شده اند به خواست الله سبحان تعالی ، به شکلی که هرگز و هرگز مجدد رخ نخواهد داد
از اعماق قلبم عاشق همه ی شما هستم و از الله سبحان تعالی میخواهم که همه ی ما را زود نزد یکدیگر جمع کند و شما را در این مسیر ثابت قدم کند و به ما اجازه دهد تا با امام احمد الحسن ع جمع شویم ، همه ی ما با هم ، تا حد ممکن به زودی
مسیری طولانی در پیش رو است ، به صبر و عمل زیادی نیاز دارد و به آن شکل باید باشید که گفتم ، به الله سبحان تعالی قسم اگر هیچ کس بر این امر جز من باقی نماند ، من باز هم شک نخواهم کرد و ثابت قدم خواهم ماند ، تشکر برای تمام حمایتتان ، تشکر برای ایمان تان ، تشکر برای حمایت از امام احمد الحسن ع و از پدر بزرگم امام محمد بن الحسن العسکری ع ، درود خدا بر تمامی آنها، درود و آمرزش خدا بر یاسمین فاطمی ، الرایات السود ، برادر عزیز حسام القریشی ، هدیل الخولی ، حمیدرضا ، برادر عرفان ، قیصر ، طاهر ، جعفر عباس ، و تمام برادران و خواهران در تمام دنیا ، مرا در دعاهایتان فراموش نکنید ، السلام عليكم ورحمة الله وبركاته ، اللهم صل على محمد وآل محمد الأئمة والمهديين وسلم تسليما كثيرا

ارسال پست

بازگشت به “شبیه سازی با Ns2 - شبیه سازی با ان اس 2”