آموزش آنلاین NS2

بدون ديدگاه

 آموزش آنلاین NS2

آموزش آنلاین NS2

به دلیل استقبال گسترده از دوره های حضوری ما برای شبیه سازی ها کامپیوتری ، دوره های آموزش آنلاین را تدارک دیده ایم.تا آموزش آنلاین شبیه سازی برای عزیزانی که امکان استفاده از دوره های حضوری را ندارند نیز با همان کیفیت برگزار کنیم.

آموزش آنلاین NS2  و یا Virtual Learning این امکان را به تمامی دانشجویان میدهد تا :

 1. از سراسر دنیا امکان استفاده از دوره ها را داشته باشند.
 2. صرفه جویی در وقت و هزینه رفت و آمد از خصوصیات ابتدایی و اولیه دوره های آموزش آنلاین ( Online Electronic Learning ) محسوب میشود.
 3. برگزاری دوره ها بشکل خصوصی و بصورت یکنفره صورت میگیرد
 4. کلاس آموزش زبان آنلاین از سرعت پیشرفت بسیار مطلوبی برخوردار است
 5. این دوره ها نسبت به سطوح ضعف و قوت شم برنامه ریزی میگیرد و بسیار سودمند و نتیجه بخش خواهد بود

در ادامه شما را با نحوه عملکرد بیشتر آشنا خواهیم نمود.

شرایط دوره های آموزش آنلاین

ارایه دوره های آموزش آنلاین ( مجازی )  شبیه سازی زیر نظر اساتید یارآموزان انجام میشود.

این دوره ها دارای ویژگی های زیر میباشند:

 • امکان برگزاری دوره توسط نرم افزار هایی مانند Skype
 • امکان تعیین روز و ساعت دوره توسط دانشجو
 • امکان تعیین هدف دوره توسط دانشجو
 • امکان برنامه ریزی دوره نسبت به سطح دانشجو

آموزش شبیه سازی آنلاین

 • این دوره ها علاوه بر آموزش شبیه سازی به شکل آموزش آنلاین ( مجازی ) شامل پکیج های آموزش نیز میباشند.
 • این دوره ها به دانشجویان این امکان را میدهند که با وجود هرگونه شرایط خاص خویش بتواند از آموزش شبیه سازی و الگوهای یادگیری شبیه سازی و برنامه نویسی بهره مند شود.
 • شرایط دوره های آموزش آنلاین (مجازی) شبیه دوره های آموزش خصوصی میباشد که طبق ساعات و روز مورد نظر دانشجو هماهنگ میشود.

نحوه پیشرفت و نتیجه حاصل از این دوره مشابه و برابر با نتیجه دوره های حضوری میباشد. شرکت کننده در این دوره ها از روند دوره ها و کلاس های آموزش آنلاین ( مجازی ) خود ابراز رضایت و خرسندی میکنند.

 

Resell Skype for Business - Become a Sales Partner | LuxCloud

Microsoft gives businesses a free tool for online meetings

آموزش آنلاین شبیه سازی

Best platforms to learn about cultural diplomacy – IICD

چطور در کلاس آموزش شبیه سازی آنلاین (Skype) شرکت کنیم؟

امروزه کلاس ها و دوره های آنلاین در تمام دنیا بسیار رایج هستند. با توجه به افزایش سرعت اینترنت در ایران و دسترسی روز افزون افراد بیشتری به اینترنت پر سرعت، در ایران هم مدتی است کلاس های آنلاین و به ویژه کلاس زبان آنلاین با اسکایپ جا افتاده است. هر چند هنوز عده ای وجود دارند که شاید چندان با این کلاس ها آشنایی نداشته باشند.

چرا کلاس آموزش شبیه سازی آنلاین اسکایپی؟

سوالی که شاید در ذهن خیلی ها مطرح بشود این است که اگر مثلاً می شود بصورت حضوری در دوره شبیه سازی شرکت کرد، چرا باید کلاس آنلاین را انتخاب کنیم؟ کلاس های آنلاین مزیت های فراوانی دارند که آنها را برای خیلی از دانشجو ها بسیار جذاب تر از کلاس های حضوری می کند. به عنوان مثال، برای شرکت در کلاس های آنلاین نیازی نیست از منزل خودتان خارج شوید. بنابراین اگر در یک کلانشهر زندگی می کنید، نیازی نیست برای رفتن به کلاس برنامه نویسی و برگشتن به خانه ساعت های زیادی را در ترافیک و آلودگی تلف کنید. از طرف دیگر، به محض اینکه کلاس شما تمام شود، می توانید به کارهای دیگر خودتان برسید، مطالعه کند و هر کار دیگری که دوست دارید. یعنی، نه تنها راحت تر در کلاس زبان خودتان شرکت می کنید، بلکه زمان بیشتری برای مطالعه و لذت بردن از زندگی خودتان خواهید داشت!

تجهیزات مورد نیاز برای  کلاس آنلاین با اسکایپ

برای شرکت در یک کلاس آموزش آنلاین با اسکایپ تجهیزات خاصی نیاز نیست. کافی است یکی از سه مورد زیر را داشته باشید:

یک لپ تاپ | یا  | یک گوشی هوشمند | یا | یک کامپیوتر خانگی (pc) + یک وبکم + یک میکروفن |

با توجه به اینکه امروزه تقریباً همه یک گوشی همراه هوشمند دارند، شرکت در کلاس های آنلاین برای همه ممکن شده است.

اینترنت مورد نیاز برای کلاس آموزش شبیه سازی آنلاین با اسکایپ:

اسکایپ یکی از برنامه های حرفه ای برای تماس های ویدیویی و صوتی است. این نرم افزار طوری طراحی شده که بتواند با کمترین سرعت اینترنت هم امکان تماس های ویدیویی و صوتی را فراهم کند. اینترنت ایران برای برگزاری کلاس زبان آنلاین با اسکایپ بسیار مناسب است. برای شرکت در کلاس های آنلاین با نرم افزار اسکایپ، من پیشنهاد می کنم از اینترنت ADSL حدقل سرعت یک مگا بیت در ثانیه استفاده کنید. این سرعت اصلاً سرعت زیادی نیست و همه شرکت های ارائه دهنده خدمات اینترنت سرعت های بسیار بالاتر از این را ارائه می دهند. پس، اینترنت ایران برای برگزاری کلاس شبیه سازی آنلاین با اسکایپ بسیار مناسب است. در حال حاضر که اینترنت  نسل چهارم هم مدتهاست وارد ایران شده، من همه کلاس هایم را با استفاده از اینترنت نسل چهارم شرکت ایرانسل برگزار می کنم. کیفیت این اینترنت به حدی بالاست که با اینترنت بسیاری از کشور های خارجی هم رقابت می کند.

بنابراین، اگر یک گوشی هوشمند داشته باشید که از شبکه نسل چهارم پشتیبانی کند، شما با خرید یک سیم کارت ایرانسل می توانید به راحتی در هر کلاس آنلاینی شرکت کنید. البته اول باید چک کنید آیا ناحیه ای که در آن زندگی می کنید تحت پوشش شبکه نسل چهارم هست یا نه. گاهی به علت ساخت و ساز های غیر اصولی و کور شدن آنتن های مخابراتی بخش هایی از شهر ممکن است کیفیت خوبی از شبکه نسل چهارم نداشته باشند.

تست سرعت اینترنت

برای اینکه سرعت اینترنت خودتان را تست کنید می توانید از وبسایت speedtest استفاده کنید. البته این وبسیات یک اپلیکیشن هم دارد که به راحتی از بازار، اپ استور و … قابل دانلود است. وقتی این وبسیات یا اپلیکیشن آن را باز می کنید ابتدا چنین صفحه ای می بینید:

دانلود رایگان، نصب و ثبت نام در اسکایپ Skype

شما به راحتی می توانید نرم افزار اسکایپ را بطور رایگان دانلود و آن را نصب کنید.

https://www.skype.com/en/

بک آپ گرفتن از پیام های اسکایپ

بک آپ گرفتن (Back up) یعنی نگهداری یک نسخه از اطلاعات و استفاده ا آن وقتی نسخه اصلی از بین رفته یا دچار مشکلی شده است. به طور عادی، اسکایپ تمامی پیام های رد و بدل شده شما را در خودش ذخیره می کند. پس، همه پیام هایی که در طول کلاس بین شما و مدرس شما رد و بدل می شود در اسکایپ شما باقی خواهد ماند. در کلاس های آنلاین، قسمتی از محتوای آموزشی از طریق پیام منتقل می شود. مثلاً ممکن است در تدریس شبیه سازی، تعداد زیادی مقال و نکته در اسکایپ بنویسیم و طبیعتاً برای دانشجو بهتر است که همیشه به این اطلاعات دسترسی داشته باشد. پس، تا اینجا که مشکلی نیست.

برای شرکت در دوره درخواستی خود فرم تماس پر کنید 

یارآموزان بزرگترین سامانه شبیه سازی با دراختیار داشتن اساتید مجرب، شبیه سازی پروژه های پژوهشی در تمامی رشته های فناوریاطلاعات و مهندسی کامپیوتر می باشد. برای ارتباط با ما از فرم تماس زیر و یا ایمیل اقدام فرمایید.

Yaramoozan.ir@gmail.comتماس با ما

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

17 − پنج =