مشاوره و آموزش انجام پروپوزال و پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری مهندسی کامپیوتر

بدون ديدگاه

مشاوره و آموزش انجام پروپوزال و پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری مهندسی کامپیوتر

انجام پایان نامه کامپیوتر| مشاوره و آموزش انجام پایان نامه

Image result for phd

مهندسی کامپیوتر علمی است که در برگیرنده رشته های الکترونیک و برق و طراحی نرم افزار است. رشته کامپیوتر از دو شاخه و زیر برگ تشکیل شده است و به آموزش دانشجویان در شاخه های سخت افزار و نرم افزار می پردازد.

رشته مهندسی کامپیوتر به ساخت و طراحی سخت افزار و نرم افزار کامپیوتر می پردازد و از رشته های است که مطالب فراوانی برای اموزش دارد و می توان گفت که علاوه بر تاب بودن این رشته سخت های فراوانی دارد و در دنیای امروزی جایگاه و اهمیت بالای در بین دیگر رشته ها دارد. هدف اصلی دوره های مهندسی کامپیوتر تربیت متخصصانی است که قادر به اصلاح و توسعه و تعمیر و عیب یابی سیستم های موجود به تحلیل ، طراحی ، ساخت و تولید سخت افزار های و نرم افزار های جدید و سیستم های با کارایی بهتر دست پیدا کنند افزاری و نرم افزاری موجود، نگه داری، عیب یابی و تعمیر و اصلاح و توسعه فعالیت کنند.

طراحی، شبیه سازی، فرآوری، پردازش، سنجش، آموزش، ویرایش و … همه مفاهیمی هستند که با بالاترین دقت و در کوتاه‌ترین مدت زمان ممکن در برنامه های نرم افزاری کامپیوتر انجام می شوند. لذا هدف از این رشته تربیت نیروی متخصص برای انجام امور فوق است.

گرایش های مهندسی کامپیوتر در مقطع کارشناسی ارشد

 1. مهندسی نرم افزار
 2. هوش مصنوعی
 3. معماری کامپیوتر
 4. الگوریتم و محاسبات

گرایش های مهندسی کامپیوتر در مقطع دکتری

 1. نرم افزار
 2. هوش مصنوعی
 3. معماری سیستم های کامپیوتری

نرم افزار های کاربردی و تخصصی مهندسی کامپیوتر

Modelsim:

نرم افزاری که به کمک مهندسان سخت افزار آمده تا قبل از انجام کارها بر روی سخت افزار واقعی شبیه سازی شود. این کار را به وسیله برنامه ها و زبان های این نرم افزار انجام می شود نرم افزار Modelsim زبان های سخت افزار vhdl را ساپورت می کند. امروزه در جهان برای طراحی صنعتی بسیار پر کاربرد است.

این نرم افزار قابلیت آنالیز و شبیه سازی بالای دارد و می تواند به سرعت عیب یابی و پردازش را با دقت فراوان انجام دهد.

Proteus:

این نرم افزار دارای صفحه گرافیگی قوی است برای طراحی مدارها ی الکتریکی بسیار کاربرد دارد. پروتئوس نرم افزاری که در آن به راحتی انواع مدارها شبیه سازی می شود. این نرم افزار pspice را ساپورت می کند و امکان شبیه سازی انواع قطعات الکترونیکی را دارد مانند قطع های خازن و مقاومت ها و علاوه بر آن ها دستگاه های برنامه ریزی مانند میکرو پروسسورها و میکرو کنترلر ها در آن می توان مدل سازی کرد . در واقع شما با یادگیری این نرم افزار قدرتمند می تواند هر نوع مدار با هر قطعه الکترونیکی را به طور دقیق و کامل شبیه سازی کنید.

NetBeans:

نرم افزاری است که انواع زبان های برنامه نویسی را حمایت می کند و اپن سورس می باشد و قابلیت اجرا در سیتم عامل های متفاوت را دارد.

C++: C / C++ یک زبان برنامه‌نویسی  شی گرا و سطح بالا است . c از زبان های برنامه نویسی است که بسیار پرکاربرد در پروژ ه های صنعتی است

:VISUAL BASIC

زبان برنامه نویسی است با قابلیت گرافیکی است که کاربر را قادر می سازد تا برنامه های پیچیده را به راحتی پیاده سازی کند.

:MATLAB

نرم افزاری دقیق و کارآمد برای محاسبات است بیشتر دانشجویان مهندسی با رشته های مختلف از این نرم افزار استفاده می کنند و از برنامه های است که یادگیری ان ربرای هر مهندس کامپیوتر یا برق ضروری است.

برای سفارش مشاوره و آموزش انجام پایان نامه از اینجا 

شبیه سازی کامپیوتری کامل با آموزش با خودآموز در حوزه مهندسی فناوری اطلاعات

در این بخش میتوانید در هر زمینه ای به نشر مطلب و شرکت در موضوعات مختلف بپردازید. انجمن های تخصصی برای اولین بار در کشور در این سامانه  شکل گرفته است. به سامانه تخصصی شبیه سازی و پیاده سازی نرم افزاری مقالات آکادمیک خوش آمدید.

اولین سامانه تخصصی شبیه سازی و پیاده سازی نرم افزاری مقالات آکادمیک | ارایه تمامی خدمات شبیه سازی کامپیوتری  | دوره های آموزشی آنلاین و حضوری NS2, NS3, پایتون, متلب, جاوا, کلودسیم | خدمات مشاوره در زمینه مهندسی کامپیوتر ومهندسی فناوری اطلاعات (ارشد و دکتری) | بهبود الگوریتم پیشنهادی, ایده پردازی, ترکیب روش ها با هدف بهینه سازی | ارایه خدمات به صورت ارتباط مستقیم و آنلاین بین کارشناسان یارآموزان و پژوهشگران | ارایه خدمات آموزشی آنلاین در تمامی حوزه های مهندسی کامپیوتر و فناوری اطلاعات |

 • اولین سامانه هدفمند آموزشی، پژوهشی، کمک یار، مشاوره تخصصی در زمینه ایده پردازی، مشاوره اجرا و پیاده سازی پروژه های تخصصی در زمینه شبکه، پردازش تصویر، پردازش صوت، پردازش موازی در ابر، اینترنت اشیا، کلود سیم ، j سیم، nam سیم، امنیت، اپنت، Ns2، Ns3، جاوا، ++C، سی شارپ، سی، وکا، پایتون، سیمولینک، نتبینز و غیره در ایران است که با هدف آموزش، کار آفرینی و استخدام طراحی شده است. این سامانه دارای 3 بخش حرفه ای و جامع می باشد، بخش فروشگاهی تنها مرکز نقد و تحلیل درست پروژه های شبیه سازی شده است .
 • از دیگر خدمات ما ارایه دوره های آنلاین آموزشی توسط خبره های این حوزه می باشد | سایت یارآموزان به صورت بین المللی کار می کند.

خانه: https://yaramoozan.ir 

فروشگاه: https://yaramoozan.ir/shop

انجمن: https://yaramoozan.ir/Forum 

کانال و گروه مهندسی کامپیوترکانال و گروه مهندسی کامپیوتر

 اولین سامانه تخصصی شبیه سازی و پیاده سازی نرم افزاری مقالات آکادمیک | ارایه تمامی خدمات شبیه سازی کامپیوتری  | دوره های آموزشی آنلاین و حضوری NS2, NS3, پایتون, متلب, جاوا, کلودسیم | خدمات مشاوره در زمینه مهندسی کامپیوتر ومهندسی فناوری اطلاعات (ارشد و دکتری) | بهبود الگوریتم پیشنهادی, ایده پردازی, ترکیب روش ها با هدف بهینه سازی | ارایه خدمات به صورت ارتباط مستقیم و آنلاین بین کارشناسان یارآموزان و پژوهشگران | ارایه خدمات آموزشی آنلاین در تمامی حوزه های مهندسی کامپیوتر و فناوری اطلاعات |

 • یارآموزان چیست؟

  اولین سامانه هدفمند آموزشی، پژوهشی، کمک یار، مشاوره تخصصی در زمینه ایده پردازی، مشاوره اجرا و پیاده سازی پروژه های تخصصی در زمینه شبکه، پردازش تصویر، پردازش صوت، پردازش موازی در ابر، اینترنت اشیا، کلود سیم ، j سیم، nam سیم، امنیت، اپنت، Ns2، Ns3، جاوا، ++C، سی شارپ، سی، وکا، پایتون، سیمولینک، نتبینز و غیره در ایران است که با هدف آموزش، کار آفرینی و استخدام طراحی شده است. این سامانه دارای 3 بخش حرفه ای و جامع می باشد، بخش فروشگاهی تنها مرکز نقد و تحلیل درست پروژه های شبیه سازی شده است .

  از دیگر خدمات ما ارایه دوره های آنلاین آموزشی توسط خبره های این حوزه می باشد | سایت یارآموزان به صورت بین المللی کار می کند.

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بیست − دوازده =