آموزش شبیه ساز omnet – شبیه سازی شبکه – امنت – کار با شبیه ساز omnet شبکه

جزوه درس طراحی و ساخت کامپایلرها
ژانویه 6, 2017
دانلود کتاب دیدگاه ها و روش هاي نوین و کاربردي در آموزش و یادگیري
ژانویه 7, 2017

آموزش شبیه ساز omnet – شبیه سازی شبکه – امنت – کار با شبیه ساز omnet شبکه

آموزش جامع کار با شبیه ساز omnet شبکه

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره جزوه آموزشی شبیه ساز omnet میتوانید. با گروه پژوهشی یار آموزان در تماس باشید ، و با پر کردن فرم ثبت سفارش در اسرع وقت پاسخگویی سوالات شما عزیزان در ارتباط با موضوع جزوه آموزشی خواهیم بود.

جزوه اموزشی را از اینجا دانلود کنید.

 

 

چیست؟++OMNet

معرفی شبیه ساز شبکه ++OMNet

یکی از معروف ترین ابزارهای شبیه سازی شبکه های کامپیوتری که بر پایه رویدادهای گسسته عمل می کند که نرم افزاری کدباز با قابلیت توسعه، دارای ماژول های مختلف و چارچوب های متنوع برپایه زبان ++C است. این نرم افزار به شبیه سازی شبکه های سیمی و بیسیم می پردازد و با پشتیبانی از دامنه های متنوع ساختاری مانند شبکه های حسگر بیسیم (WSN)، شبکه های ادهاک بیسیم (Wireless Ad Hoc Networks)، شبکه های نوری (Photonic Networks)، شبکه بین خودرویی (VANET)، شبکه MANET، پروتکل و استانداردهای مختلف شبکه و غیره، جایگاه مناسب و محبوبی بین شبیه سازهای هم رده خود ماننده NS2، NS3، OPNet، JSIM، QualNET، GloMoSIM، The One Simulator و نمونه های دیگر دارد. محیط این برنامه بر پایه مجتمع محیط اکلیپس (Eclipse) دارای محیط گرافیکی در زمان اجراست.

++OMNet ، معماری مولفه ای (ماژولی) را برای مدل سازی ارائه داده است. ماژول ها در زبان ++C برنامه ریزی می شوند و در مولفه ها و مدل های بزرگی در یک زبان سطح بالا به نام NED، اسمبل می شوند.

این شبیه ساز شبکه در سیستم عامل های مختلفی مانند ویندوز، مک، لینوکس و سیستم عامل های مشابه لینوکس، توزیع شده است.

 

فرم ثبت سفارش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *