آموزش شبیه سازی svc در متلب کامل

بدون ديدگاه

Notice: Undefined index: IRT in /var/www/vhosts/yaramoozan.ir/httpdocs/wp-content/plugins/xgravityforms-master x/currency.php on line 108

 

آموزش تئوری و عملی شبیه سازی سیستم های قدرت در سیمولینک و متلب به صورت گام … تئوری SSSC; شبیه سازی SSSC; مدلسازی و معرفی SVC; آشنایی با نرم افزار …
سلام عنوان پروزه: شبيه سازي svc سه فاز از نوع tcr در متلب پروژه مربوط به شبيه سازي مدار … به صورت نمودار روي اسکوپ ميخواهم باز تاکييد ميکنم هدف اصلي شبيه سازي مدار داخلي خود …. انجام شبيه سازي فازي نوع 2 درخواست فايل آموزشي فازي درمتلب.
سیستم های قدرت و اهمیت شبیه سازی

امروزه سیستم های قدرت به عنوان بزرگ ترین سازه ساخته شده توسط بشر مطرح اند. این ادوات غول پیکر و در عین حال پیچیده را به هیچ عنوان نمی توان در آزمایشگاه ساخت یا حتی از آن ها نمونه برداری کرد. پس راه حل عملی برای آنکه قبل از اقدامات عملی به کاستی های تئوریک خود پی ببریم چیست؟

تنها راه باقی مانده برای یک متخصص شبیه سازی خواهد بود. به همین منظور یکی از بی نظیرترین مجموعه های شبیه سازی سمیولینک سیستم های قدرت در این آموزش تقدیم مخاطبین فرادرس می شود.

طرح مسیر آموزش

در این بخش ابتدا به بررسی اهمیت سیستم های قدرت و شبیه سازی آن پرداخته ایم و سپس برای مبتدیان، آموزش مروری و خلاصه از متلب ارائه می شود و بعد از آن آموزش سیمولینک قدرت، محور بحث را تشکیل می دهد.

بعد از آموزش های ابتدایی، سراغ ترانسفورماتورها رفته و بعد از آن خطوط الکتریکی را شبیه سازی نموده ایم. سایر شبیه سازی ها از جمله برق گیرها و درنهایت انرژی های نو که مهم ترین قسمت های یک سیستم نوین را تشکیل می دهند، نیز بخشی از این آموزش را تشکیل می دهند.

 

فهرست سرفصل ها و رئوس مطالب مطرح شده در این مجموعه آموزشی، در ادامه آمده است:
 • درس اول: معرفی و آشنایی کلی با مجموعه آموزشی
  • ضرورت استفاده از سیمولینک در سیستم های قدرت
  • طرح کلی و آشنایی سریع با مطالب این مجموعه
  • آشنایی با مهمترین ادوات سیستم های قدرت
 • درس دوم: مرور سریع سیمولینک مقدماتی

فرم ثبت سفارش

 • تمامی درخواست های شما شامل: دوره های آموزشی تخصصی شبیه سازی دوره های آموزشی اجرای پیاده سازی مقاله دلخواه شما دوره های آموزشی پیاده سازی مقاله با آموزش ویدیویی دوره های آموزشی پیاده سازی Ns2 دوره های آموزشی شبکه در Ns3 , Cooja دوره های آموزشی پایتون دوره های آموزشی متلب دوره های آموزشی C++ مشاوره در پایان نامه (ایده پردازی) پیاده سازی فصل 4 پایان نامه پیاده سازی و شبیه سازی پایان نامه پیاده سازی و شبیه سازی مقالات پایه دوره های آموزشی درخواستی و غیره... درخواست های مربوط به دوره ها آموزشی تخصصی در رشته سازی های مهندسی کامپیوتر ، فناوری اطلاعات، مخابرات و غیره می تواند به ما ارسال شود.
 • این فیلد بسیار مهم می باشد. درخواست ها بر اساس ایمیل دسته بندی شده و پاسخ داده می شوند. لطفا ایمیل را صحیح وارد کنید.
 • در این بخش موارد مربوط به درخواست خود را توضح دهید عنوان پروژه عنوان درخواست شما ( پیاده سازی ، شبیه سازی مقاله ، دوره های آموزشی و ...) توضیح از کارتون و دقیقا درخواست شما چیست
 • در صورتی که فایلی میخواهید ارسال کنید می توانید از این بخش ارسال کنید - مانند : (jpg, gif, png, pdf)

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 + نه =