ارائه مدل سیستم پیشنهاد دهنده مبتنی بر دسته بندی و قواعد وابستگی نظرات کاربران

بدون ديدگاه

عنوان (فارسی):

“ارائه مدل سیستم پیشنهاد دهنده مبتنی بر دسته بندی و قواعد وابستگی نظرات کاربران”

امروزه سیستم های پیشنهاد دهنده به عنوان شاخه ای ازعلم وب کاوی یکی ازجنبه های پرکاربرد درعلم داده کاوی می باشند. با توجه به رشد روزافزون اطلاعات، توانایی یک سایت در پاسخگویی به بازدیدکنندگان و هدایت موفقیت آمیز آن ها به سمت اطلاعات مفید و مناسب، عاملی کلیدی در موفقیت نهایی سایت ها و کسب وکارهایشان به حساب می آید، بنابراین داشتن یک سیستم هوشمند که قادر باشد علایق کاربران را یاد بگیرد و براساس این علایق به طور خودکار علایق غیرمرتبط را فیلتر کند یا اطلاعات مرتبط را در زمان کم به کاربر پیشنهاد دهد، مورد نیاز است.

Structure of a recommender system. | Download Scientific Diagram

اما آنچه در بیشتر مواقع رخ می دهد پیشنهاد مواردی به کاربران بدون در نظر گرفتن رضایت آنهاست لذا ارائه سیستمی که در تعامل با کاربر به نتایج متناسبی برسد سطح خدمات را ارتقا بخشیده و عملکرد بهتری را برای ارائه دهندگان خدمات فراهم می کند بنابراين طراحي سيستم پيشنهادي موثر اهميت عملي بالايي دارد.

یارآموزان بزرگترین سامانه شبیه سازی با دراختیار داشتن اساتید مجرب، شبیه سازی پروژه های پژوهشی در تمامی رشته های فناوریاطلاعات و مهندسی کامپیوتر می باشد. برای ارتباط با ما از فرم تماس زیر و یا ایمیل اقدام فرمایید.

Yaramoozan.ir@gmail.comتماس با ما

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × 2 =