مدل های اقتصادی و الگوریتم های سیستم های توزیع شده در رایانش ابری

بدون ديدگاه

مدل های اقتصادی و الگوریتم های سیستم های توزیع شده در رایانش ابری

الگوهای توزیع محاسباتی توزیع شده برای به اشتراک گذاری منابعی مانند Cloud ، Grids ، سیستم های Peer-to-Peer یا محاسبات داوطلبانه به طور فزاینده ای محبوب می شوند. در حالی که برخی از داستانهای موفقیت آمیز مانند PlanetLab ، OneLab ، BOINC ، BitTorrent و SETI @ منزل وجود دارد ، هنوز استفاده گسترده ای از این فناوری ها برای برنامه های شغلی حاصل نشده است. در یک محیط تجاری ، سازوکارهایی برای ایجاد مشوق برای کاربران بالقوه برای شرکت در چنین شبکه هایی مورد نیاز است. این مکانیسم ها ممکن است از حقوق دسترسی غیر پولی ساده ، پرداخت های پولی گرفته تا سیاست های خاص برای اشتراک گذاری باشد. اگرچه چند مدل برای یک چارچوب مورد بحث قرار گرفته است (در حوزه عمومی یک “اقتصاد شبکه”) ، هنوز هیچکدام از این مدل ها در عمل تحقق نیافته اند. این کتاب سعی دارد با بحث در مورد دلایل چنین برداشت محدود و کشف مکانیسم های تشویقی برای به اشتراک گذاری منابع در سیستم های توزیع شده، این فاصله را پر کند. هدف این کتاب شناسایی چالشهای تحقیقاتی در استفاده موفقیت آمیز و بکارگیری راهبردهای به اشتراک گذاری منابع در سیستم های توزیع منبع باز و بازرگانی است.

جدول محتوا

مدل ها و الگوریتم های اقتصادی برای سیستم های توزیع شده // قسمت اول: مکانیسم های اعتبار و اعتماد / یک مدل اعتماد مبتنی بر اعتقاد برای انتخاب سرویس پویا – علی شیخ علی و عمر اف. رعنا / اعتبار ، قیمت گذاری و شبکه الکترونیکی – Arun Anandasivam و دیرک نویمان / ساختار جامعه محور مبتنی بر اعتماد به نفس – جورجیا کاستیدو و رابین کوهن / شکل گیری VOs در شبکه: یک رویکرد بازی-تئوری – توماس ای. کارول و دانیل گروسو / Towards Dynamic Authentication در شبکه – Jurgen Mangler، Erich Schikuta ، کریستوف ویتنی ، الیور جورنز ، ایرفان اول حق و هلموت وانک // قسمت دوم: توافق نامه سطح خدمات / اجرای اجبار SLA ها با استفاده از یک مدیر منابع پیشرفته اقتصادی – ماریو ماکیاس ، گری اسمیت ، عمر رعنا ، جوردی گیتارت و جوردی تورس / مدیریت منابع اقتصادی توسعه یافته – تیم پوسل ،نیکولای بوریسف ، دیر نومان ، ماریو مکیاس ، جوردی گیتارت و جوردی تورس / کاهش عدم قطعیت ارائه دهنده خدمات در قراردادهای ارائه خدمات – کریس اسمیت و آاد و …بیشتر نشان بده، اطلاعات بیشتر

مدل های اقتصادی و الگوریتم های سیستم های توزیع شده

34٪
تخفیف

مدل های اقتصادی و الگوریتم های سیستم های توزیع شده

(1 امتیاز توسط Goodreads)

 • شومیز
 • سیستم های خودمختار
 • انگلیسی
ویرایش توسط  دیرک نویمان ، ویرایش شده توسط  مارک بیکر ، ویرایش شده توسط  یورن آلتمن ، ویرایش شده توسط  عمر اف. رانا
الگوهای توزیع محاسباتی توزیع شده برای به اشتراک گذاری منابعی مانند Cloud ، Grids ، سیستم های Peer-to-Peer یا محاسبات داوطلبانه به طور فزاینده ای محبوب می شوند. در حالی که برخی از داستانهای موفقیت آمیز مانند PlanetLab ، OneLab ، BOINC ، BitTorrent و SETI @ منزل وجود دارد ، هنوز استفاده گسترده ای از این فناوری ها برای برنامه های شغلی حاصل نشده است. در یک محیط تجاری ، سازوکارهایی برای ایجاد مشوق برای کاربران بالقوه برای شرکت در چنین شبکه هایی مورد نیاز است. این مکانیسم ها ممکن است از حقوق دسترسی غیر پولی ساده ، پرداخت های پولی گرفته تا سیاست های خاص برای اشتراک گذاری باشد. اگرچه چند مدل برای یک چارچوب مورد بحث قرار گرفته است (در حوزه عمومی یک “اقتصاد شبکه”) ، هنوز هیچکدام از این مدل ها در عمل تحقق نیافته اند. این کتاب سعی دارد با بحث در مورد دلایل چنین برداشت محدود و کشف مکانیسم های تشویقی برای به اشتراک گذاری منابع در سیستم های توزیع شده ، این فاصله را پر کند. هدف این کتاب شناسایی چالشهای تحقیقاتی در استفاده موفقیت آمیز و بکارگیری راهبردهای به اشتراک گذاری منابع در سیستم های توزیع منبع باز و بازرگانی است.
کمتر نشان بده

تحویل رایگان در سراسر جهان

در دسترس. اعزام شده از انگلستان در 1 روز
کاری چه موقع سفارش من فرا می رسد؟
افزودن به سبد خریدافزودن به لیست دلخواه

مشخصات کالا

 •  شومیز | 270 صفحه
 •  155 x 235 x 17.78 mm | 425 گرم
 •  03 ژانویه 2010
 •  Birkhauser Verlag AG
 •  بازل ، سوئیس
 •  انگلیسی
 •  2010 ویرایش.
 •  ششم ، 270 ص.
 •  376438896X
 •  9783764388966

[gravityform id=”1″ title=”true” description=”true”]

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

16 + هجده =