انجام شبیه سازی های مهندسی کامپیوتر

بدون ديدگاه


انجام شبیه سازی مهندسی کامپیوتر به دلیل ماهیت فنی و گسترده آن بسیار دشوار بوده و تعداد کمی از پژوهشگران در این زمینه فعالیت می‌کنند. به همین دلیل این رشته همواره از نظر داشتن پژوهشگر با مشکل رو به رو بوده است.موسسه علمی و پژوهشی یارآموزان با توجه به این کمبودها و به دلیل نیاز دانشجویان اقدامات خاصی را در این زمینه انجام داده است. این موسسه با داشتن کادری مجرب آماده خدمت رسانی به شما می باشد. برخی از دانشجویان در فرایند انجام شبیه سازی مهندسی کامپیوتر خود با مشکلاتی مواجه می‌شوند که نیاز به ارائه مشاوره‌های کوچک یا بزرگ دارند. موسسه علمی و پژوهشی یارآموزان آمادگی دارد که علاوه بر همکاری در انجام شبیه سازی ، به سوالات شما در این زمینه نیز پاسخگو باشد و مشاوره رایگان در اختیار شما قرار دهد.

فرم ثبت سفارش

  • تمامی درخواست های شما شامل: دوره های آموزشی تخصصی شبیه سازی دوره های آموزشی اجرای پیاده سازی مقاله دلخواه شما دوره های آموزشی پیاده سازی مقاله با آموزش ویدیویی دوره های آموزشی پیاده سازی Ns2 دوره های آموزشی شبکه در Ns3 , Cooja دوره های آموزشی پایتون دوره های آموزشی متلب دوره های آموزشی C++ مشاوره در پایان نامه (ایده پردازی) پیاده سازی فصل 4 پایان نامه پیاده سازی و شبیه سازی پایان نامه پیاده سازی و شبیه سازی مقالات پایه دوره های آموزشی درخواستی و غیره... درخواست های مربوط به دوره ها آموزشی تخصصی در رشته سازی های مهندسی کامپیوتر ، فناوری اطلاعات، مخابرات و غیره می تواند به ما ارسال شود.
  • این فیلد بسیار مهم می باشد. درخواست ها بر اساس ایمیل دسته بندی شده و پاسخ داده می شوند. لطفا ایمیل را صحیح وارد کنید.
  • در این بخش موارد مربوط به درخواست خود را توضح دهید عنوان پروژه عنوان درخواست شما ( پیاده سازی ، شبیه سازی مقاله ، دوره های آموزشی و ...) توضیح از کارتون و دقیقا درخواست شما چیست
  • در صورتی که فایلی میخواهید ارسال کنید می توانید از این بخش ارسال کنید - مانند : (jpg, gif, png, pdf)

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 × دو =