انجام شبیه سازی workflowsim

بدون ديدگاه

انجام شبیه سازی با

راهنمای برنامه نویسی جاوا در NetBeans   IDE

 

  • انجام پایان نامه و انجام شبیه سازی با NetBeans
  • انجام شبیه سازی کامپیوتری وانجام شبیه سازی با NetBeans
  • پایان نامه مهندسی کامپیوتر و انجام شبیه سازی با NetBeans

 

یارآموزان، یار آموزشی شما همین حالا سفارش دهید !

——

متخصصین گروه yaramoozan آمادگی دارند انجام شبیه سازی با متلب Matlab و جاوا را در رشته و گرایش های مختلف و در مقاطع کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکتری به عهده گرفته و آن را با بهترین کیفیت ، مناسب ترین قیمت و در کوتاه ترین زمان تحویل نمایند.

پروژه های شبیه سازی با نرم افزار متلب (Matlab) و جاوا انجام می پذیرد. البته انجام شبیه سازی توسط سایر نرم افزارها نیز قابل انجام است.

توجه فرمایید که در انجام شبیه سازی با متلب Matlab و جاوا به دست آوردن نتایج 100% مشابه مقاله امری بسیار زمان بر است. لذا معمولا در این گونه موارد نتایجی نزدیک به کار انجام شده توسط نویسنده مقاله علمی به دست می آید.

یارآموزان، یار آموزشی   شما همین حالا سفارش دهید !

 

این نرم افزار یک محیط برنامه نویسی اپن سورس (Open Source) است که با استفاده از آن می توانید به زبانهای مختلفی کد نویسیکنید. نرم افزار نوشته شده در این محیط قابلیت اجرا روی سیستم عاملهای مختلف را می تواند دارا باشد.

با استفاده از این محیط می توانید برنامه های موبایل با زبان جاوا و دیگر برنامه ها به زبان جاوا (Java SE , JavaFX , Java) نیز بنویسید.

همچنین می توانید به زبانهای C++ و PHP‌ و Ruby نیز کد نویسی کنید.

پیش از آغاز:

قبل از شروع این مطلب، باید نرم‌افزارهای زیر را روی سیستم خود نصب کرده باشید:

  • جاوا نسخه 5 یا بالاتر (Java SE 5): برای آشنایی با مراحل نصب جاوا در سیستم خود، به فصل دوم کتاب باز «آموزش جاوا به زبان فارسی» مراجعه کنید.
  • نرم‌افزار NetBeans IDE 6: برای آشنایی با مراحل نصب NetBeans IDE 6 به مقاله «نصب نت بینز (Netbeans 6) در ویندوز» مراجعه کنید.

 

 نمونه کار با WorkflowSim

گردش کارها که در ابتدا در حوزه کسب و کار به وجود آمده بود با گسترش فرآیندها به دیگر حوزه ها نیز راه یافت. در سال های اخیر رایانش ابری یکی از فناوری های روبه رشد بوده که نظر محافل علمی و تجاری را به خود جلب کرده است. از این رو گردش کار را با سیستم رایانش ابری یکپارچه نمود. گردش کارها می تواند از تعداد زیادی از وظایف تشکیل شده باشد که اجرای آن ها ممکن است نیاز به ماژول ها و نرم افزارهای پیچیده بسیاری داشته باشد. ارزیابی عملکرد تکنیک های بهینه سازی گردش کار در زیرساخت های واقعی پیچیده و وقت گیر است، بنابراین رویکرد مبتنی بر شبیه سازی که یکی از مشهورترین روش های ارزیابی است، پیچیدگی نصب آزمایشی را کاهش می دهد. با وجود پیشرفت در تحقیقات گردش کار به یک پارچوب دقیق برای تولید نتایج معقول گردش کار علمی، به خصوص با توجه به سربار سیستم که نقش مهمی در زمان اجرا گردش کار ایفا می کند مورد نیاز است که بتواند ویژگی های گردش کار و تکنیک های بهینه سازی را پشتیبانی کند. در این مقاله یک شبیه ساز گردش کار به نام WorkflowSim که برای کمک به محققان برای ارزیابی تکنیک های بهینه سازی گرش کار با دقت بهتر ارائه شده است را معرفی و مورد بررسی قرار می دهیم.

 

 

سفارش شبیه سازی دهید

فرم ثبت سفارش

  • تمامی درخواست های شما شامل: دوره های آموزشی تخصصی شبیه سازی دوره های آموزشی اجرای پیاده سازی مقاله دلخواه شما دوره های آموزشی پیاده سازی مقاله با آموزش ویدیویی دوره های آموزشی پیاده سازی Ns2 دوره های آموزشی شبکه در Ns3 , Cooja دوره های آموزشی پایتون دوره های آموزشی متلب دوره های آموزشی C++ مشاوره در پایان نامه (ایده پردازی) پیاده سازی فصل 4 پایان نامه پیاده سازی و شبیه سازی پایان نامه پیاده سازی و شبیه سازی مقالات پایه دوره های آموزشی درخواستی و غیره... درخواست های مربوط به دوره ها آموزشی تخصصی در رشته سازی های مهندسی کامپیوتر ، فناوری اطلاعات، مخابرات و غیره می تواند به ما ارسال شود.
  • این فیلد بسیار مهم می باشد. درخواست ها بر اساس ایمیل دسته بندی شده و پاسخ داده می شوند. لطفا ایمیل را صحیح وارد کنید.
  • در این بخش موارد مربوط به درخواست خود را توضح دهید عنوان پروژه عنوان درخواست شما ( پیاده سازی ، شبیه سازی مقاله ، دوره های آموزشی و ...) توضیح از کارتون و دقیقا درخواست شما چیست
  • در صورتی که فایلی میخواهید ارسال کنید می توانید از این بخش ارسال کنید - مانند : (jpg, gif, png, pdf)

 

 

 

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

9 + سه =