اولین سامانه شبیه سازی أموزش شبیه سازی انجام شبیه سازی شبیه سازی با متلب شبیه سازی با NS2 شبیه سازی با کلودسیم

بدون ديدگاه

اولین سامانه شبیه سازی أموزش شبیه سازی انجام شبیه سازی شبیه سازی با متلب شبیه سازی با NS2 شبیه سازی با کلودسیم

شبیه سازی کلودسیم انجام شبیه سازی کلودسیم، شبیه سازی کلودسیم، شبیه سازی پایان نامه کلودسیم، شبیه سازی فصل 4 کلودسیم، شبیه سازی cloudsim، شبیه سازی …

چالش ، ابزار شبیه سازی cloudsim. را معرفی می کنیم . cloudsim. نرم. افزاری کلی است که می توانیم برای مدل کردن محیط های رایانش ابری و تست کارایی سرویس. های.
2 feb. 2015 – این مقاله یک چارچوب شبیه سازي به نام Cloudsim را معرفی میکند، که شبیه سازي، قدرت مدیریت خدمات و مدل سازي زیر ساختهاي ابري را فراهم میکند…

سلام. برای فصل 4 پایان نامه، شبیه سازی و گزارش کار لازم دارم. تقریبا 70 درصد کدنویسی انجام شده است. شبیه سازی کلودسیم CloudSim روش پیشنهادی، پروپزال و  …

CloudSim

CloudSim [1] چارچوبی برای مدل سازی و شبیه سازی زیرساخت ها و خدمات محاسبات ابری است . در ابتدا در آزمایشگاه Cloud Computing and Systems Distribution (CLOUDS) ساخته شده است ، [2] دانشگاه ملبورن ، استرالیا ، CloudSim به یکی از محبوب ترین شبیه سازهای ابر منبع باز در تحقیقات و دانشگاه تبدیل شده است. CloudSim کاملاً در جاوا نوشته شده است.

 

فهرست

 • 1پسوند CloudSim
 • 2منابع یادگیری CloudSim
 • 3مرجع
 • 4پیوند خارجی

افزونه های CloudSim 

در ابتدا به عنوان یک شبیه ساز ابر مستقل توسعه یافته ، CloudSim توسط محققان مستقل نیز گسترش یافته است.

 • گرچه CloudSim خود دارای رابط کاربری گرافیکی نیست ، برنامه های افزودنی مانند CloudReports [3] یک رابط کاربری گرافیکی را برای شبیه سازی CloudSim ارائه می دهند.
 • CloudSimEx [4] CloudSim را با اضافه کردن قابلیت های شبیه سازی MapReduce و شبیه سازی موازی گسترش می دهد.
 • Cloud2Sim [5] [6] CloudSim را برای اجرای در چندین سرور توزیع شده ، با اعمال چارچوب اجرای توزیع توزیع شده Hazelcast گسترش می دهد.

منابع یادگیری CloudSim 

چندین آموزش و ارسال بلاگ در CloudSim موجود است. علاوه بر این ، یک دوره آنلاین وجود دارد که چارچوب شبیه سازی CloudSim [7] را پوشش می دهد که شامل نصب ، معماری و توضیحات اجرا و شبیه سازی نمونه است. تعداد کمی مراجعه سریع به آموزش سریع به عنوان جریان است:

 1. مقاله مختصری با عنوان ” ابزار شبیه سازی CloudSim : یک مقدمه ” در مورد اجزای اصلی Cloudim بحث کرده است. این مقاله به شکلی اساسی از مقاله تحقیقاتی است که توسط دکتر راج کومار Buyya [1] منتشر شده است ، اگر شما یک مبتدی هستید ، پس باید از این طریق شروع کنید تا درک درستی از معماری اساسی Cloudsim داشته باشید.
 2. Cloudim Tutorial: پیکربندی CloudSim با استفاده از Eclipse IDE  : این بهترین منبع برای شروع است ، این فیلم به شما کمک می کند نسخه Cloudim 3.0.3 را در سیستم رایانه خود پیکربندی کنید. در این مرحله ، تمام لینک های وب منبعی را که حداقل برای تنظیم Cloudim مورد نیاز هستند ، دنبال می کنید. گام به گام نحوه مقاله در مورد Cloudim Setup با استفاده از Eclipse در clordsimtutorials.online منتشر شده است
 3. Clordsim Tutorial: Simulation Environment مقدمه : این منبع ویدیویی بینش در مورد درک فرایند شبیه سازی داخلی ابزار Cloudim را به شما می دهد. ممکن است با بالغ شدن دانش بینش ابری ، آن را دوباره پخش کنید
 4. Cloudim Tutorial: مقدمه ای برای بسته بندی مقدمه : این ویدیو اطلاعات دقیق در مورد موجودات مختلف / مدلهای مختلف اجزای ابری مختلف و کارکرد آنها را به اشتراک می گذارد. ممکن است مقاله مفصلی با عنوان “ راهنمای مبتدیان برای ساختار پروژه Cloudim ” پیدا کنید
 5. Cloudim Tutorial: CloudSim مثال گام به گام کار : این منبع ویدیویی با استفاده از ویژگی اشکال زدایی سکوی eclipse ، تماسهای داخلی مختلف را به اشخاص و ماژول های شبیه سازی نشان می دهد. این فیلم کمی طولانی و مهمترین فیلم برای بدست آوردن بینش در مورد مدلهای مختلف کمک کننده است. شما ممکن است یک مقاله جزئیات را در همین عنوان با عنوان “ راهنمای گردش کار شبیه سازی CloudimExample1.java “ بخوانید
 6. CloudSim Tutorial: CloudSim ضربان قلب شبیه سازی : این منبع مهم دیگری است که به شما در درک سیستم مدیریت رویداد ماژول شبیه سازی Cloudim کمک می کند. در این مقاله با جزئیات در مورد کار کلاسهای CloudSim.java ، SimEntity.java ، FutureQueue.java ، DefferedQueue.java و غیره و اهمیت آنها در فرآیند شبیه سازی بحث خواهیم کرد.
 7. CloudSim Tutorial: چگونه می توان پرونده های سفارشی را که در فیلم قبلی ذکر شده است ، شامل کنیم : این فیلم مکمل این فیلم قبلی است زیرا ما شبیه سازی را برای تولید سیاهههای سفارشی گسترش داده ایم. بنابراین اگر می خواهید همان کار را انجام دهید ، می توانید با وارد کردن پرونده های ارائه شده به روشی که در فیلم ذکر شده است ، کد cloud خود را نیز گسترش دهید.
 8. CloudSim Tutorial: جابجایی بین خط مشی های Timeshared و Spaceshared برای VM و cloudlets : این ویدیو برای آن دسته از محققان تحقیقاتی که روی مشکل تخصیص VM یا OR سیاست اختصاصی کار کار می کنند مفید است. این منبع بینش در مورد جنبه های مختلف اساسی مدلهای Timeshare و Spaceshared موجود با Cloudsim به شما می دهد.
 9. CloudSim Tutorial: Demo Simulation of Space Shared VM و Cloudlets TimeShared CloudSim : در این ویدیو اطلاعات گسترده تری در مورد نحوه مدیریت VM و Cloudlets در تنظیمات مختلف به شما ارائه می شود و یک منبع مکمل برای ویدیوهای قبلی است. همچنین می توانید مقاله مفصلی با عنوان “ نحوه انجام ماشین مجازی و زمانبندی کار در ابر ” را بخوانید
 10. CloudSim Tutorial: شبیه سازی الگوریتم برنامه ریزی کار SJF : این منابع ویدیویی در مورد روند اجرای الگوریتم برنامه ریزی وظیفه استاتیک سفارشی در Cloudim بحث می کنند. در اینجا تنظیمات پیش نیاز را تعریف کرده ایم و سپس کد را مطابق تنظیمات تعریف شده نوشتیم.
 11. سناریوی شبیه سازی قدرت آگاهی در Cloudim : این مقاله اطلاعات دقیق در مورد مدلهای مختلف موجود در ابر را ارائه می دهد که در اجرای سناریوهای شبیه سازی مربوط به مهاجرت به انرژی / محاسبات سبز / Vm مورد نیاز است.

منابع  

 1. پرش به:b Calheiros RN ، Ranjan R، Beloglazov A، De Rose CA، Buyya R (2011). “CloudSim: ابزاری برای مدل سازی و شبیه سازی محیط های محاسبات ابری و ارزیابی الگوریتم های تأمین منابع” (PDF) . نرم افزار: تمرین و تجربه . 41 (1): 23-50. doi : 10.1002 / spe.995 .
 2. “آزمایشگاه ابرهای رایانه ای و سیستم های توزیع شده (CLOUDS) آزمایشگاه ، دانشگاه ملبورن” .
 3. ^ Sá ، Thiago Teixeira؛ کالهیروس ، رودریگو ، ن. Gomes. ، Danielo G. (2014). CloudReports: یک ابزار شبیه سازی گسترده برای محیط های محاسبات ابری با انرژی است . در Cloud Computing ، انتشارات بین المللی Springer . ارتباطات و شبکه های رایانه ای. صص 127-142. doi : 10.1007 / 978-3-319-10530-7_6 . شابک 978-3-319-10529-1.
 4. “پروژه CloudSimEx” . 2018-08-06.
 5. ^ كاتیراولو ، پرادبان؛ Veiga، Luís (9 سپتامبر 2014). شبیه سازی های CloudSim همزمان و توزیع شده (PDF) . دوازدهمین سمپوزیوم بین المللی IEEE در زمینه مدل سازی ، تجزیه و تحلیل و شبیه سازی سیستم های رایانه ای و ارتباطی (MASCOTS). پاریس صص 490-493. بایگانی شده از اصل (pdf) در تاریخ 9 سپتامبر 2014 . برگرفته در 2 ژانویه 2016 .
 6. ^ كاتیراولو ، پرادبان؛ Veiga، Luís (8 دسامبر 2014). یک شبیه ساز توزیع شده تطبیقی ​​برای الگوریتم ها و معماری های Cloud و MapReduce (PDF) . هفتمین کنفرانس بین المللی IEEE / ACM در زمینه برنامه های کاربردی و رایانش ابری (UCC) ، 2014. لندن. صص 79-88. بایگانی شده از اصل (pdf) در تاریخ 8 دسامبر 2014 . برگرفته در 2 ژانویه 2016 .
 7. “SuperWits Academy: Course Framework Simulation CloudSim” .

برای شبیه سازی پروزه های خود با ما در تماس باشید

[gravityform id=”1″ title=”true” description=”true”]

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هفده − 3 =