اینترنت اشیا ، داده های بزرگ و امنیت

بدون ديدگاه

 اینترنت اشیا ، داده های بزرگ و امنیت

 

اینترنت اشیا (IoT) بسترهایی است که به شبکه ای از دستگاهها (سنسورها ، کنتورهای هوشمند و غیره) امکان برقراری ارتباط ، تجزیه و تحلیل داده ها و پردازش اطلاعات به صورت مشترک در خدمت افراد یا سازمانها می دهد. شبکه IoT می تواند مقادیر زیادی از داده ها را در قالب های مختلف و با استفاده از پروتکل های مختلف تولید و پردازش در ابر ایجاد کند. در این کنفرانس به بررسی موضوعات مربوط به دستگاههای IoT ، ارتباط متقابل آنها و خدماتی که ممکن است ارائه دهند ، از جمله تجزیه و تحلیل کارآمد ، مؤثر و ایمن داده هایی که IoT با استفاده از یادگیری ماشینی و سایر تکنیک ها ، مدل ها و ابزارهای پیشرفته و مسائل امنیتی ، حریم خصوصی و اعتماد که با بالغ شدن فن آوری های IoT پدیدار می شود و به بخشی از زندگی روزمره ما تبدیل می شود.

Big Data (BD) دارای مقادیر اصلی حجم ، سرعت ، تنوع و صحت است. پس از جمع آوری داده های زیادی از IoT ، BD می تواند به طور مشترک با یادگیری ماشین ، هوش مصنوعی ، آماری و سایر تکنیک ها ، مدل ها و روش های پیشرفته مورد استفاده قرار گیرد ، که می تواند برای افراد و سازمان هایی که آن را پذیرفته اند ، مقادیر ایجاد کند ، زیرا پیش بینی ، تجزیه و تحلیل عمیق و آنالیز می تواند به شناسایی نقاط ضعف کمک کند. و بر اساس تجزیه و تحلیل های مختلف پیشرفت هایی را ایجاد می کنند.

حفظ سطح بالایی از امنیت و حفظ حریم خصوصی برای داده ها در IoT بسیار مهم است و ما از توصیه ها ، راه حل ها ، تظاهرات ها و بهترین روشها برای همه اشکال امنیتی و حفظ حریم خصوصی برای IoT و BD استقبال می کنیم.

IoTBDS در 7 آهنگ اصلی سازماندهی شده است:
1 – تحقیقات بزرگ داده ها
2 – خدمات در حال ظهور و تجزیه و تحلیل
3 – اینترنت اشیاء (IoT) اصول
4 – اینترنت اشیاء (IoT) برنامه های کاربردی
5 – داده های بزرگ برای خدمات چند رشته ای
6 – امنیت ، حریم خصوصی و اعتماد
7 – IoT Technologies

برای شرکت در دوره های ما از فرم تماس استفاده کنید

[gravityform id=”1″ title=”true” description=”true”]

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 × چهار =