حوزه شبکه اینترنت اشیا IOT و WOT

بدون ديدگاه

نمونه مقالات در حوزه شبکه اینترنت اشیا IOT و WOT

موتور سمتیک جریان انعطاف پذیر برای وب چیزها
با پیشرفت های سریع در جمع آوری داده ها و ارتباطات سنسور، داده های IOT ناهمگن و زمان واقعی به سرعت در حال افزایش است. برای استفاده کامل از اطلاعات، بسیاری از فناوری های وب معرفی شده اند تا جهانی و جهانی وب IOT را به وب سایت های یکپارچه (WOT) متصل سازند. در حالی که اکثر تلاش های موجود عمدتا بر مدل سازی، حاشیه نویسی و ارائه داده های WOT متمرکز شده است، کار کمی در زمینه پردازش پس زمینه داده های WOT جریان گسترده انجام شده است. در مقاله، ما یک چارچوب پردازش کلی معنایی را ارائه می کنیم و یک موتور جریان انعطاف پذیر برای برنامه های WOT اجرا می کنیم. موتور پیشنهادی به طور موثر ضبط و مدل سازی سناریوهای مختلف برای انواع برنامه های کاربردی WOT را بر اساس پلت فرم رایج توزیع شده محبوب SPARK SPARK. بر اساس موتور یک مورد استفاده معمول در زمینه نظارت بر محیط زیست خانه برای نشان دادن کارایی موتور ما ارائه شده است. نتایج نشان می دهد که سیستم ما می تواند برای تعداد زیادی از جریان های حسگر با انواع مختلف برنامه های WOT مقیاس پذیری کند.

Administrator

Site Admin
پست: 203
تاریخ عضویت: چهار شنبه ژولای 17, 2019 10:01 am
تماس:

بررسی و تحلیل ابزارهای نرم افزاری مبتنی بر هستی شناسی برای قابلیت همکاری معنایی در مناظر IoT و WoT

پست توسط Administrator » چهار شنبه ژولای 24, 2019 6:31 pm

اکوسیستم فعلی اینترنت اشیا (IoT) شامل محصولات و خدمات غیر سازگار است. وب چیزها (WoT) پیشرفت IoT را با اجازه دادن به مصرف کنندگان برای تعامل با اکوسیستم IoT از طریق تکنولوژی های وب و وب استاندارد. اما وب به تنهایی مسائل مربوط به قابلیت همکاری را حل نمی کند. به طور گسترده ای تصدیق شده است که فن آوری های وب معنایی پتانسیل دستیابی به داده ها و قابلیت همکاری پلتفرم در مناظر IoT و WoT دارند. در این زمینه، مقاله به بررسی و تحلیل وضعیت فعلی ابزارهای نرم افزاری مبتنی بر هستی شناسی برای قابلیت همکاری معنایی می پردازد.

Administrator

Site Admin
پست: 203
تاریخ عضویت: چهار شنبه ژولای 17, 2019 10:01 am
تماس:

برچسب وب PnP: یک مدل برنامه نویسی plug-and-play برای اتصال دستگاه های IoT به وب چیزها

پست توسط Administrator » چهار شنبه ژولای 24, 2019 6:31 pm

این مقاله “PnP Web Tag” را معرفی می کند، یک رویکرد جدید برای ادغام دستگاه های اینترنت اشیاء (IoT) با وب سایت جهانی (WWW) برای تحقق بخشیدن به “وب چیزها” (WoT). برای اولین بار، تگ PnP توسعه دهندگان وب را با یک روش بسیار آسان و در عین حال سیستمی از جمله اطلاعات حسگر و کنترل های محرک در صفحات وب خود، فراهم می کند. رویکرد ما به طور کامل سازگار با استاندارد است و می تواند با تمام دستگاه های IoT که پروتکل پروتکل محدودیتی (CoAP) و مدل داده هوشمند IPSO را پشتیبانی می کنند استفاده شود. ارزیابی اولیه نشان می دهد که برچسب PnP تلاش بسیار کم برای توسعه دهندگان وب است و در سناریوهای نمایشی IoT خوب عمل می کند.

Administrator

Site Admin
پست: 203
تاریخ عضویت: چهار شنبه ژولای 17, 2019 10:01 am
تماس:

پروتکل های وب و چالش های زمانبندی وب در وب چیزها

پست توسط Administrator » چهار شنبه ژولای 24, 2019 6:32 pm

اینترنت چیزها (IoT) به طور قابل ملاحظه ای توسط پروتکل های اختصاصی اختصاص یافته و دامنه اختصاص یافته است. هیچ پروتکل کاربردی جهانی برای IoT وجود ندارد که بتواند در بسیاری از رابط های شبکه موجود در حال حاضر کار کند. پیاده سازی موفقیت آمیز IoT مستلزم یک پروتکل یکپارچه لایه کاربرد جهانی برای دستگاه ها و برنامه های کاربردی برای صحبت کردن با یکدیگر است، بدون در نظر گرفتن نحوه ارتباط آنها از لحاظ جسمی. یکی از ساده ترین و واضح ترین راه حل ها، استفاده مجدد از مکانیسم است که در حال حاضر به طور گسترده ای برای ساخت برنامه های مقیاس پذیر و تعاملی مانند وب سایت جهانی خود استفاده می شود. بنابراین تصویب اکوسیستم وب و زیرساخت برای ساخت برنامه های کاربردی برای IoT، منجر به مفهوم وب چیزها (WoT) می شود و IoT را با ادغام وب به عنوان یک اکوسیستم باز IoT بر اساس استانداردهای باز گسترش می دهد. در حالی که IoT بر لایه های پایین تر و زیرساخت های سخت افزاری تمرکز دارد، WoT به طور انحصاری بر روی پروتکل ها و ابزارهای سطح برنامه متکی است. پروتکل های وب یک عامل حیاتی در اجرای موفقیت آمیز WoT می باشند. با این حال، یکی از مسائل اصلی، تأخیر وب است که میتواند به طور قابل توجهی بر عملکرد واقعی سیستمهای IoT تأثیر بگذارد. بنابراین، در این مقاله تعداد زیادی از تحقیقات عملی در مورد عملکرد و زمان تأخیر در پروتکل های لایه کاربردی انجام می شود: HTTP / 1.1، SPDY و HTTP / 2. با استفاده از نتایج تجربی، چالش های پروتکل های وب را برای اجرای WoT تحلیل می کند. WoT به طور انحصاری بر روی پروتکل ها و ابزارهای سطح برنامه متکی است. پروتکل های وب یک عامل حیاتی در اجرای موفقیت آمیز WoT می باشند. با این حال، یکی از مسائل اصلی، تأخیر وب است که میتواند به طور قابل توجهی بر عملکرد واقعی سیستمهای IoT تأثیر بگذارد. بنابراین، در این مقاله تعداد زیادی از تحقیقات عملی در مورد عملکرد و زمان تأخیر در پروتکل های لایه کاربردی انجام می شود: HTTP / 1.1، SPDY و HTTP / 2. با استفاده از نتایج تجربی، چالش های پروتکل های وب را برای اجرای WoT تحلیل می کند. WoT به طور انحصاری بر روی پروتکل ها و ابزارهای سطح برنامه متکی است. پروتکل های وب یک عامل حیاتی در اجرای موفقیت آمیز WoT می باشند. با این حال، یکی از مسائل اصلی، تأخیر وب است که میتواند به طور قابل توجهی بر عملکرد واقعی سیستمهای IoT تأثیر بگذارد. بنابراین، در این مقاله تعداد زیادی از تحقیقات عملی در مورد عملکرد و زمان تأخیر در پروتکل های لایه کاربردی انجام می شود: HTTP / 1.1، SPDY و HTTP / 2. با استفاده از نتایج تجربی، چالش های پروتکل های وب را برای اجرای WoT تحلیل می کند. این مقاله تعدادی از تحقیقات عملی در مورد عملکرد و زمان تأخیر در پروتکل های لایه کاربردی انجام می دهد: HTTP / 1.1، SPDY و HTTP / 2. با استفاده از نتایج تجربی، چالش های پروتکل های وب را برای اجرای WoT تحلیل می کند. این مقاله تعدادی از تحقیقات عملی در مورد عملکرد و زمان تأخیر در پروتکل های لایه کاربردی انجام می دهد: HTTP / 1.1، SPDY و HTTP / 2. با استفاده از نتایج تجربی، چالش های پروتکل های وب را برای اجرای WoT تحلیل می کند.

Administrator

Site Admin
پست: 203
تاریخ عضویت: چهار شنبه ژولای 17, 2019 10:01 am
تماس:

معماری سیستم برای خدمات IoT محور محور

پست توسط Administrator » چهار شنبه ژولای 24, 2019 6:32 pm

ما یک معماری سیستم برای خدمات محتوا گرا از اینترنت (IoT) پیشنهاد می کنیم. در اینجا، محتوای محرک به این معنی است که سناریو یک محتوا، تعیین عملکرد دستگاه های فعال IoT را تعیین می کند. سیستم پیشنهادی خدمات IoT مرتبط با محتویات را تحقق می بخشد. سیستم پیشنهادی شامل یک سیستم Broadband Broadband (IBB)، وب چیزها (WoT) و توضیحات محتوا (CD) است که یک نوع متادیت ساختار یافته است. از طریق نمونه سازی، ما امکان پذیر ساخت معماری پیشنهاد شده را تایید کردیم.

Administrator

Site Admin
پست: 203
تاریخ عضویت: چهار شنبه ژولای 17, 2019 10:01 am
تماس:

WOTS2E: یک موتور جستجو برای وب معنایی چیزها

پست توسط Administrator » چهار شنبه ژولای 24, 2019 6:32 pm

یک وب معنایی چیزها (SWoT) وب معنایی و وب چیزها (WoT) را با هم مرتبط می کند که اطلاعات مرتبط با آن را به دستگاه های فیزیکی وب، خدمات و داده های آنها مرتبط می کند، به سوی ادغام داده های یکپارچه و درک بهتر اطلاعات دنیای واقعی . یک عنصر گمشده برای تحقق SWoT یک روش استاندارد، مقیاس پذیر و انعطاف پذیر است که به طور جهانی در دستگاه های جاسازی شده (در نزدیکی) وب سایت واقعی (واقعی) و همچنین داده های معنایی آن ها کشف می شود. برای پاسخ دادن به این شکاف، ما پیشنهاد می دهیم موتور جستجوی معنایی WOT (WOTS2E) که یک موتور جستجو برای SWoT است، بر اساس خزنده وب، قادر به کشف نقطه های مربوط به لینک های مرتبط و از طریق آنها، دستگاه های فعال WoT و خدمات آنها است. در این مقاله، طراحی، توسعه و اجرای WOTS2E را توصیف می کنیم.

Administrator

Site Admin
پست: 203
تاریخ عضویت: چهار شنبه ژولای 17, 2019 10:01 am
تماس:

WoT Store: فعال کردن چیزها و برنامه های کشف برای وب W3C چیزها

پست توسط Administrator » چهار شنبه ژولای 24, 2019 6:32 pm

معماری Web of Things (WoT) که اخیرا توسط گروه کاری W3C پیشنهاد شده است، رویکرد امیدوار کننده برای حل مسائل مربوط به قابلیت همکاری در میان دستگاه ها و سیستم عامل های ناهمگن است، به طور معنایی توصیف رابط ها و الگوهای تعامل در میان چیزها. یکی از مزیت های اصلی معماری W3C این است که امکان توضیح رفتار رفتار افراد از استراتژی های پیاده سازی و ارتباطات خود را از هم تفکیک کنند و از این طریق به طور گسترده ای در زمینه گسترش برنامه های کاربردی و سرویس های جدید در کنار آن به کار روند. در این مقاله از این نوع پیشرفته و در نظر گرفتن یک وب از یکپارچگی ارتباطات W3C چیزها، این مقاله بر روی مراحل بعدی تمرکز دارد، به عنوان مثال: چگونه به طور موثر از کشف چیزهایی حمایت کنید؟ و: چگونه می توان توزیع برنامه های در حال اجرا بر روی چیزها را کاهش داد؟ ما به سوالات فوق از طریق پیشنهاد WOT STORE پاسخ می دهیم، یک پلتفرم نرم افزاری جدید که از توزیع، کشف و نصب برنامه های W3C WoT پشتیبانی می کند. WOT STORE به کاربران اجازه می دهد تا شناسایی معنایی چیزهای موجود را جستجو کنند، برای جستجو برنامه های سازگار موجود در بازار و نصب آنها بر روی دستگاه های هدف، همه در همان چارچوب. ما معماری پلتفرم و پیاده سازی مدرک مفهوم آن را ارائه می دهیم و دو رابط جایگزین را برای ارتباط با ابزار ما ارائه می دهیم: پورتال وب و ماژول های جدید برای پلتفرم محبوب Node، -RED. سرانجام، ما در مورد دو مورد واقعی استفاده از WOT STORE برای IoT صنعتی و سیستم های اتوماسیون خانگی،

Administrator

Site Admin
پست: 203
تاریخ عضویت: چهار شنبه ژولای 17, 2019 10:01 am
تماس:

یک معماری سرویس وب مبتنی بر ابر مبتنی بر IOT برای برنامه های بهداشتی الکترونیکی است

پست توسط Administrator » چهار شنبه ژولای 24, 2019 6:33 pm

خدمات الکترونیکی سلامت می توانند از دستاوردهای تکنولوژیک در زمینه اینترنت چیزها (IoT) و کاهش هزینه و افزایش قابلیت استفاده از دستگاه های نظارت بر سلامت بهره مند شوند. خانه های مجهز به سنسورهای محیطی، دستگاه های نظارت بر پارامترهای فیزیولوژیکی و دستگاه های اتوماسیون خانگی می توانند به عنوان سخت افزاری برای “سیستم عامل” برای توسعه دهندگان نرم افزار و ارائه دهندگان خدمات تبدیل شوند. این سیستم خدمات وب را از طریق یک زیرساخت ابر منحصر به فرد برای جمع آوری و نگهداری داده ها، مدیریت و صدور صورت حساب و سرویس های ارائه مراقبت های بهداشتی توسط احتمالا چندین شخص ثالث تحت پوشش قرار می دهد. ما نمونه ای از یک وب سرور مبتنی بر ابر را که بر روی یک سیستم “home” برای جمع آوری اطلاعات از یک مجموعه ناهمگونی از دستگاه ها متکی است، ارائه می کنیم.

Administrator

Site Admin
پست: 203
تاریخ عضویت: چهار شنبه ژولای 17, 2019 10:01 am
تماس:

پیشرفت در وب چیزها برای قابلیت همکاری IoT

پست توسط Administrator » چهار شنبه ژولای 24, 2019 6:33 pm

به طور گسترده ای تصدیق شده است که اکوسیستم فعلی اینترنت اشیا (IoT) بسیار فرسوده است. وب چیزها (WoT) هدف آن مقابله با تقسیم بندی با استفاده از اصول وب، متادیتای استاندارد شده و API ها است. این مقاله پیشرفت های اخیر در WoT W3C را شامل معماری و بلوک های ساختمان آن می داند. ما همچنین یک آزمایش با استفاده از توصیف WoT Thing توصیف می کنیم که به ایجاد قابلیت همکاری بین دو سیستم IoT کمک می کند.

Administrator

Site Admin
پست: 203
تاریخ عضویت: چهار شنبه ژولای 17, 2019 10:01 am
تماس:

استقرار خودکار خدمات IoT بر اساس توصیف معنایی

پست توسط Administrator » چهار شنبه ژولای 24, 2019 6:33 pm

اینترنت چیزها (IoT) برای تعداد زیادی از اشیاء فیزیکی ناهمگن (یا به عنوان «چیزها») امکان اتصال به اینترنت را فراهم می کند. با این حال، با درک بیشتر و بیشتر چیزها، مسائل مربوط به قابلیت همکاری به عنوان یکی از چالش های عمده در دستیابی به دیدگاه IoT مطرح شده است. برای مقابله با این موضوع، بسیاری از تحقیقات و جوامع صنعتی شروع به اتخاذ فن آوری های وب مانند HTTP، JSON و REST کرده اند. با روند فعلی وب چیزها (WoT)، ما با سیستم عامل های مختلف IoT (یا middlewares) مواجه هستیم که قادر به جمع آوری، مدیریت و توزیع یک توده عظیمی از چیزها و داده های آنها هستند. با توجه به تعداد زیادی از موارد ناهمگن در سراسر سیستم عامل های مختلف، مشکل همکاری بین چیزها و سیستم عامل ها در حال حاضر به جلو برود. در این صفحه،

Administrator

Site Admin
پست: 203
تاریخ عضویت: چهار شنبه ژولای 17, 2019 10:01 am
تماس:

معماری کشف معنایی برای محیط های پویا وب چیزها

پست توسط Administrator » چهار شنبه ژولای 24, 2019 6:33 pm

تعداد زیادی از خدمات وب چیزها (WoT) کشف خود را یک چالش واقعی است. یک استراتژی برای مقابله با این چالش، کاهش تعداد خدمات کشف شده با استفاده از مکانیزم های مختلف مانند خوشه بندی مبتنی بر وب معنایی است. با این حال، اکثر رویکردهای موجود بهتر برای زمینه استاتیک مناسب هستند و دینامیکی سرویس ها و دروازه ها را در نظر نمی گیرند. علاوه بر این، اکثر آنها رویکردهای متمرکز هستند. در این مقاله، یک معماری کشف معنایی خدمات WoT توزیع شده ارائه شده است. معماری ما سه ابزار مکانیزم فیلترینگ را در اختیار دارد: خوشه بندی، نمایه سازی و رتبه بندی، که مبتنی بر حاشیه نویسی معنایی است. همچنین، این معماری، هر دو دینامیک خدمات WoT را از طریق الگوریتم خوشه بندی افزایشی و تحرک دروازه های IoT از طریق دروازه های WoT را در نظر می گیرد.

Administrator

Site Admin
پست: 203
تاریخ عضویت: چهار شنبه ژولای 17, 2019 10:01 am
تماس:

یک پلت فرم برنامه WoT قابل تنظیم بر اساس سناریوهای معنایی Spatiotemporal

پست توسط Administrator » چهار شنبه ژولای 24, 2019 6:33 pm

با تبدیل اینترنت چیزها به وب چیزها (WoT)، انواع برنامه های کاربردی برای مقابله با حجم زیادی از داده های زمان واقعی و ناهمگن مورد نیاز است. با این حال، در اکثر برنامه های کاربردی، به دلیل معناشناسی ضعیف خود داده ها و ترکیبی شل با سناریوهای خاص، گاهی اوقات دشوار است که از ویژگی داده های سناریو در یک برنامه فقط از طریق داده ها تصویری داشته باشد. در این مقاله، یک پلت فرم قابل تنظیم مبتنی بر مدل بر مبنای معنایی spatiotemporal است که برای توسعه برنامه های کاربردی WoT برای حل این مسئله، بر اساس پیکربندی داده ها، پیکربندی جریان رویداد و encapsulation خدمات ارائه شده است، تمام سناریو WoT را می توان با یک مدل داده انتزاعی و قوانین مربوطه و فرآیند کسب و کار می تواند با تغییر مجدد قوانین مربوطه در هنگام تغییر شرایط تغییر یابد. یک مطالعه موردی برای بررسی امکان پلتفرم ما داده شده است. نتیجه نشان می دهد که این پلت فرم می تواند پشتیبانی پس زمینه برای برنامه های WoT را به روش امیدوار کننده ای ارائه دهد.

Administrator

Site Admin
پست: 203
تاریخ عضویت: چهار شنبه ژولای 17, 2019 10:01 am
تماس:

آیا “وب سایت های سیستم عامل” واقعا از وب چیزها پیروی می کنند؟

پست توسط Administrator » چهار شنبه ژولای 24, 2019 6:34 pm

وب چیزها (WoT) به دنبال ایجاد قابلیت همکاری در لایه کاربردی، در بالای اینترنت چیزها هستند. بسیاری از سیستم عامل ها و سیستم های مدرن ادعا می کنند برای حمایت از WoT، به دنبال اصول خود نسبت به ادغام یکپارچه دستگاه های فیزیکی ناهمگن و سرویس های دنیای واقعی در وب است. اما آیا این سیستم عامل واقعا به مفاهیم WoT ربط دارد یا فقط برخی از ویژگی های آن را دنبال می کند؟ آیا طراحان WoT را درک می کنند که ادعا می کنند که محصولاتشان به دنبال مشخصات WoT هستند؟ این مقاله عناصر اصلی WoT را فهرست می کند، همانطور که توسط کارهای پیشگام در این زمینه تعریف شده است و 26 پلتفرم و چارچوب محبوب را مورد بررسی قرار می دهد و هدف آن روشن کردن چگونگی درک و کاربرد WoT در دانشگاه و تجارت است.

Administrator

Site Admin
پست: 203
تاریخ عضویت: چهار شنبه ژولای 17, 2019 10:01 am
تماس:

WoT-AD: یک زبان توصیفی برای گروهی از موارد در IoT عظیم است

پست توسط Administrator » چهار شنبه ژولای 24, 2019 6:34 pm

اخیرا اینترنت عظیم چیزها (IoT) و وب چیزها (WoT) زمینه های قابل توجهی در زمینه تحقیقاتی هستند که هدف آنها تسهیل اتصال، دسترسی و کنترل چیزها از طریق استانداردهای وب و فن آوری برای استقرار در مقیاس بزرگ است. در چنین زمینه ای، کاربر نهایی می تواند به سادگی ایجاد، مسخره کردن، و ارائه چیزهای متعدد برای به دست آوردن اطلاعات سطح بالا است. با این حال، رویکردهای تحقیق در حال حاضر بیشتر مورد توجه قرار دادن یک چیز واحد را توصیف می کنند. مدل سازی و ساخت نرم افزار برای اشیاء ترکیبی که شامل گروهی از چیزها یعنی “دارایی” هستند، به دلیل کمبود توصیف و مکانیزم یکپارچه سازی یکپارچه هنوز محدود هستند. علاوه بر این، زبان توصیف دستگاه IOT سنتی به طور مستقیم بر روی دستگاه نصب شده است به شدت در سناریوی IoT Massive به دلیل شرایط سخت برای مصرف برق و هزینه عملیات محدود است. در این مقاله، توصیف دارایی WoT مبتنی بر WoT (WoT-AD)، یک زبان توصیفی برای دارایی برای مقابله با این محدودیت ها را معرفی می کنیم. WoT-AD به صراحت یک گروه از چیزها را به عنوان یک شیء همگن توصیف می کند تا امکان خرد کردن، کشف خود و به سادگی دسترسی به منابع، نهادها و خدمات خود را داشته باشد. ما همچنین یک چارچوب سبک وزن داریم که به طور کامل با WoT-AD ادغام شده است تا WoT را برای سناریوی Massive IoT فعال کند. چنین ادغام نه تنها به طور موثر دارایی را مدل می کند، بلکه همچنین توسعه برنامه های کاربردی را برای کاربران مختلف ماهر آسان می کند. سرانجام،

Administrator

Site Admin
پست: 203
تاریخ عضویت: چهار شنبه ژولای 17, 2019 10:01 am
تماس:

چارچوب هوش مصنوعی IoT، WoT و W2T ادغام شده است

پست توسط Administrator » چهار شنبه ژولای 24, 2019 6:34 pm

روند تحقیق در حال حاضر در مورد دستگاه های هوشمند است. نیاز به اتصال این دستگاه های تعبیه شده هوشمند با استفاده از اینترنت وجود دارد و از این رو دستگاه های IoT بسیار ضروری هستند. وب چیزها و عقلانیت وب چیزها دو فناوری در مراحل رشد هستند. این مقاله یک مطالعه در مورد ادغام دستگاه های IoT با WoT و W2T است. یک معماری برای پیاده سازی تعامل میان دستگاه های Iot هوشمند از طریق WoT و W2T طراحی شده است.

Administrator

Site Admin
پست: 203
تاریخ عضویت: چهار شنبه ژولای 17, 2019 10:01 am
تماس:

از اینترنت چیزها به وب چیزها – با حس کردن به عنوان یک سرویس امکان پذیر است

پست توسط Administrator » چهار شنبه ژولای 24, 2019 6:34 pm

احساس کردن به عنوان یک سرویس (SenaaS) به عنوان یک عنصر برجسته در middleware همراه با لایه های اینترنت اشیاء (IoT) و وب چیزها (WoT) در سیستم های همه جا در آینده ظهور می یابد. در این مقاله یک چارچوب معماری مورد بحث قرار گرفته است، به این ترتیب همه چیز به وسیله سنسورهای جاسازی شده به وسیله سرویس ها خلاصه می شود و چیزی به عنوان یک سرویس ارائه می شود. معماری به عنوان یک طرح برای هدایت معماران نرم افزاری کاربرد برنامه های WoT عمل می کند. در نهایت، همه چیز در وب فعال می شود به سیستم عامل های وب مانند سیستم عامل های اجتماعی اضافه می شود تا داده ها و سرویس هایی را که توسط این چیزها در معرض تعامل با هر دو چیز و افراد قرار می گیرند، به دست بیاورند تا وب سایت های اجتماعی آینده را تحقق بخشند. جهت نشان دادن یکپارچگی SenaaS با چارچوب معماری WoT پیشنهاد شده است.

Administrator

Site Admin
پست: 203
تاریخ عضویت: چهار شنبه ژولای 17, 2019 10:01 am
تماس:

API های وب برای اینترنت چیزها

پست توسط Administrator » چهار شنبه ژولای 24, 2019 6:35 pm

اینترنت چیزها امروزه با میلیاردها دستگاه متصل شده و تعدادی از نهادهای استاندارد سازی تلاش می کنند که ارتباطات و سایر جنبه های IoT را استاندارد کنند. با این حال، روش ساده ای در حال حاضر برای توسعه دهندگان وب برای دسترسی به دستگاه های IOT از داخل صفحات وب با استفاده از APL ها وجود ندارد، به ویژه هنگامی که آنها از URI دستگاه های متصل شده درون شبکه یا URI ها در یک شبکه زیر پنهان نمی دانند. استاندارد وب چیزها (WoT) اجازه دسترسی به دستگاه های IoT از طریق وب را می دهد، اما تنها در صورتی که URI عمومی و پیش از آن شناخته شده باشد. در این مقاله ما یک مکانیسم برای همین پیشنهاد ارائه می کنیم که با استفاده از آن می توان هر یک از توسعه دهندگان وب محتوا را در یک صفحه وب دسترسی و تغییر خواص دستگاه های IoT متصل کرد. رویکرد پیشنهاد ما آسان برای استفاده و امن است، با ثبت خودکار از دستگاه های IoT جدید در همان شبکه. ما API های پیشنهادی ما را با استفاده از یک موتور زمان اجرا در وب در حال اجرا در پسزمینه اجرا می کنیم و جزئیات اجرای یک نمونه اولیه را بر روی یک تلفن همراه همراه با یک لامپ LED که در حال اجرای موتور زمانبندی وب است، ارائه می کنیم.

Administrator

Site Admin
پست: 203
تاریخ عضویت: چهار شنبه ژولای 17, 2019 10:01 am
تماس:

ارائه وب اجتماعی چیزها

پست توسط Administrator » چهار شنبه ژولای 24, 2019 6:35 pm

وب چیزها (WoT)، پیشرفت اینترنت چیزها، دستگاه های شبکه را قادر می سازد برای برقراری ارتباط و برقراری ارتباط بین افراد و اشیاء مختلف به نام “چیزها” از جمله دستگاه های شبکه و همچنین خدمات در محیط محاسبات توزیع شده. بر خلاف بسیاری از سیستم هایی که برای اینترنت چیزها وجود دارد، وب چیزها در مورد استفاده مجدد استانداردهای وب برای اتصال سریع سیستم در حال رشد سیستم های جاسازی شده که به اشیاء هوشمند روزمره ساخته شده است. برای انجام این کار، نیاز به یک زیرساخت شبکه مستقل است که از ارتباطات بین وب چیزها پشتیبانی می کند بدون توجه به تعاملات کاربر. به ویژه برای خدمات مبتنی بر مکان و وب نیاز به پشتیبانی از اطلاعات ارتباط اجتماعی کاربران برای جستجو، کنترل و به اشتراک گذاشتن خدمات مورد نظر کاربر و اشیاء مرتبط دارد.

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هفده − 14 =