دانلود آموزش ns3

بدون ديدگاه

Notice: Undefined index: IRT in /var/www/vhosts/yaramoozan.ir/httpdocs/wp-content/plugins/xgravityforms-master x/currency.php on line 108

دانلود آموزش ns3

برای آموزش و شبیه سازی با شبیه ساز ان اس 3 با ما تماس بگیرید

اولین و تنها ارائه دهنده خودآموزهای شبیه سازی

در این دوره آموزشی رایگان، با آموزش ns3 در خدمت شما دانش پژوهان محترم خواهیم بود. در این دوره، برای آموزش شبیه ساز ns3 ، چهار جلسه آموزشی را در نظر گرفته ایم. طی این دوره آموزشی، شما با نرم افزار ns3 آشنا شده و با نحوه نصب ns3 در لینوکس آشنا خواهید شد. همچنین در پایان دوره آموزش نرم افزار ns3 ، نحوه اجرای یک شبیه سازی در ns3 را برای شما توضیح خواهیم داد.

 

جلسه ۱: معرفی شبیه ساز NS3

شبیه ساز شبکه ns3

ابتدا با معرفی شبیه ساز شبکه NS3 شروع می کنیم. شبیه ساز NS3 یک شبیه ساز شبکه گسسته ، مبتنی بر رویداد است که برای اهداف تحقیقاتی و آموزشی استفاده می شود. این شبیه ساز در سیستم عامل­ های MAC، Linux و Windows قابل نصب و استفاده می ­باشد.

پروژه NS3 که یک پروژه Open-Source و در حال توسعه می باشد در سال ۲۰۰۶ آغاز شده و تا کنون (۲۰۱۷) ادامه پیدا کرده است. شبیه ساز NS3 شبکه­ های مبتنی بر IP و غیر IP را پشتیبانی می ­کند و علاوه بر این با بهره ­گیری از یک زمان­بند بلادرنگ امکان تعامل با یک سیستم واقعی (Emulation) را نیز فراهم می ­نماید.

پشتیبانی NS3 از NS2

شبیه ساز NS3 دارای قابلیت Backward Compatibility با NS2 نیست. یعنی قرار نیست همه ویژگی های NS2 به طور مستقیم در NS3 نیز پشتیبانی شوند. بلکه شبیه ساز NS3 یک شبیه ساز جدید است. هرچند که هر دو شبیه ساز در ++C نوشته شده است اما شبیه ساز NS3 یک شبیه ساز جدیدی است که نمی تواند رابط های برنامه کاربردی NS2 را پشتیبانی کند. برخی از مدل های NS2 در حال حاضر از NS2 به NS3 منتقل شده است و پروژه حفظ NS2 در طی ساخت NS3 ، همچنان ادامه دارد.

https://yaramoozan.ir/%D9%81%D8%B1%D9%85-%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D8%B3%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%B4-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%B4%D8%A8%DB%8C%D9%87-%D8%B3%D8%A7%D8%B2%DB%8C/

مقایسه NS3 با NS2

مزیت شبیه ساز NS3 در مقایسه با سایر شبیه ­سازهای مبتنی بر رویداد، عدم استفاده از زبان های مدل سازی مانند TCL است. شبیه ساز NS3 از زبان های ++C و Python استفاده کرده است در حالی که بسیاری از شبیه­ سازها از زبان­ های مدل سازی خاص حوزه­ کاری مد نظرشان استفاده می­ کنند.

برای مثال شبیه ساز شبکه NS-2 از زبان OTcl برای این منظور استفاده می­ کند. کاربر با اسکریپت­ های OTcl ساختار شبکه­ مورد نظر را می ­نویسد و سپس برنامه ی اصلی NS2 آن ساختار را با پارامترهای مشخص شده شبیه­ سازی می­ نماید.

برای کسانی که با NS2 آشنایی دارند، واضح ­ترین تغییر در شبیه ساز NS3 عبارت است از انتخابی بودن زبان اسکریپت است. در NS2 امکان شبیه ­سازی تماماً ­به زبان ++C وجود ندارد. علاوه بر این برخی از اجزای NS2 به زبان ++C و برخی دیگر به زبان OTcl نوشته شده­ اند درحالیکه در NS3 کلیه ماژول ها به زبان ++C نوشته شده است و شما می توانید اسکریپت های خود را به صورت کامل با ++C یا Python بنویسید.

 

نمایش گرافیکی شبیه سازی در NS3

یکی از مزایای شبیه ساز NS3 قدرت شبیه سازی بالای این شبیه ساز است که در ابزار NetAnim دیده می شود. آخرین نسخه این انیماتور شبکه را می توانید از این لینک دریافت نمایید.

۶LoWPAN آموزش ns3 آموزش شبیه ساز ns3 آموزش نرم افزار ns3 آموزش نصب ns3 ابزار NetAnim اجرای یک شبیه سازی در NS3 انیماتور شبکهپکیج های پیش نیاز NS3 تحلیل خروجی شبیه سازی ns3 دانلود ns3 دانلود برنامه ns3 دانلود شبیه ساز ns3 شبیه ساز ns3شبیه سازی CSMA در NS3 شبیه سازی در NS3 ماژول های ns3 مزیت شبیه ساز NS3 معرفی شبیه ساز شبکه NS3 نصب ns3 نصب برنامه ns3 نصب پکیج های پیش نیاز NS3 نصب شبیه ساز ns3

آموزش ns3 pdf

آموزش ns3 pdf
کتاب آموزش ns3
دانلود آموزش ns3
فیلم آموزش ns3
فیلم آموزشی ns3
دوره آموزشی ns3
gns3 آموزش
gns3 آموزش نصب
آموزش gns3 pdf
آموزش کار با gns3
آموزش نصب gns3 در ویندوز
آموزش نصب gns3 vm
دانلود کتاب آموزش gns3
آموزش اتصال gns3 به vmware
فیلم آموزش gns3
دانلود آموزش gns3

 

اولین فروشگاه تخصصی مهندسی فناوری اطلاعات و شبیه سازی کامپیوتری | ارایه خدمات شبیه سازی با متلب و جاوا | دوره های آموزشی | NS2 دوره های آموزشی پایتون | آموزش انجام شبیه سازی |آمورش انجام شبیه سازی با متلب | آموزش شبیه سازی با | NS2 انجام شبیه سازی با جاوا |آموزش شبیه سازی با | NS3 آموزش شبیه سازی با کلودسیم | دوره های آموزشی NS3 |فروش سورس کد شبیه سازی با مشاوره در زمینه مهندسی کامپیوتر ومهندسی فناوری اطلاعات (ارشد و دکتری) : yaramoozan.ir/shop

 

فرم ثبت سفارش

  • تمامی درخواست های شما شامل: دوره های آموزشی تخصصی شبیه سازی دوره های آموزشی اجرای پیاده سازی مقاله دلخواه شما دوره های آموزشی پیاده سازی مقاله با آموزش ویدیویی دوره های آموزشی پیاده سازی Ns2 دوره های آموزشی شبکه در Ns3 , Cooja دوره های آموزشی پایتون دوره های آموزشی متلب دوره های آموزشی C++ مشاوره در پایان نامه (ایده پردازی) پیاده سازی فصل 4 پایان نامه پیاده سازی و شبیه سازی پایان نامه پیاده سازی و شبیه سازی مقالات پایه دوره های آموزشی درخواستی و غیره... درخواست های مربوط به دوره ها آموزشی تخصصی در رشته سازی های مهندسی کامپیوتر ، فناوری اطلاعات، مخابرات و غیره می تواند به ما ارسال شود.
  • این فیلد بسیار مهم می باشد. درخواست ها بر اساس ایمیل دسته بندی شده و پاسخ داده می شوند. لطفا ایمیل را صحیح وارد کنید.
  • در این بخش موارد مربوط به درخواست خود را توضح دهید عنوان پروژه عنوان درخواست شما ( پیاده سازی ، شبیه سازی مقاله ، دوره های آموزشی و ...) توضیح از کارتون و دقیقا درخواست شما چیست
  • در صورتی که فایلی میخواهید ارسال کنید می توانید از این بخش ارسال کنید - مانند : (jpg, gif, png, pdf)

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

15 + دوازده =