دانلود کتاب نرم افزار شبیه سازی opnet کامل

بدون ديدگاه

دانلود کتاب آموزش نرم افزار شبیه سازی opnet

 کتاب آموزش شبیه ساز OPNET به صورت فایل PDF شامل 12 فصل و 507 صفحه به صورت رایگان و دانلودلینک مستقیم برای شما کاربران تهیه شده است. … خانه شبیه ساز Opnet آموزش شبیه سازی شبکه با Opnet کتاب آموزش شبیه ساز OPNET به … نرم افزار شبیه ساز OPNET 14.5 به همراه کرک با لینک دانلود مستقیم.
دوره آموزش شبیه سازی شبکه با Opnet · دوره آموزش شبیه سازی شبکه با Opnet. دوره آموزش مقدماتی شبیه سازی شبکه باOpnet مدت دوره: ۱۵ ساعت (ویدئوی … ادامه مطلب …

نزدیک به پنجاه سال پیش، موجود بی جان و در عین حال جانداری به نام “شبکه های کامپیوتری” به دنیا آمد که در روزهای اول تولدش کمتر کسی فکر می کرد به این گونه در زندگی ما و جوامع بشری نفوذ کرده و تاثیر بگذارد. در طول تاریخ بشری، نوآوری و اختراعات بسیار زیادی وجود داشته که تلفن و برق از مهم ترین آن ها است و در عصر حاضر، شبکه های مخابراتی و کامپیوتری از جمله اینترنت از مهم ترین این نوآوری ها هستند. بی شک شبکه های کامپیوتری هر روز به پیشرفت های روزافزونی دست می یابد و در صورتی که غافل شویم از این قافله عظیم به دور خواهیم ماند و در نتیجه با توجه به نیاز امروز جامعه علمی کشور این اثر تهیه شده است.

این مجموعه آموزشی، به معرفی و آموزش یکی از شبیه سازهای قدرتمند شبکه های کامپیوتری به نام OPNET می پردازد. شبکه های کامپیوتری به کلاسی از سیستم های فیزیکی و منطقی تعلق دارند که این سیستم ها می توانند مدل شده و مورد بررسی قرار گیرند. OPNET یک محیط مجازی شبکه را مدل سازی می کند که شامل رفتار مسیریاب ها، سوئیچ ها، پروتکل ها، سرورها، کامپیوترهای شخصی و برنامه های کاربردی است. قابلیت های این نرم افزار به واقع پایان ناپذیر است و تجربه کار با شبیه سازهای رقیب، متخصصان را متقاعد کرده است که OPNET یکه تاز عرصه شبیه سازی شبکه ها است.

[gravityform id=”1″ title=”true” descrip

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

16 − هفت =