درباره آکادمی آنلاین یارآموزان

بدون ديدگاه

Notice: Undefined index: IRT in /var/www/vhosts/yaramoozan.ir/httpdocs/wp-content/plugins/xgravityforms-master x/currency.php on line 108

درباره آکادمی آنلاین

آکادمی آنلاین ، بستر یادگیری آنلاین سازمان ها است. در آکادمی آنلاین ، کارمندان شما آموزش آنلاین نامحدود را دنبال می کنند. این عملکرد بهتر ، رضایت شغلی بیشتر و وفاداری بیشتر به شما به عنوان یک کارفرما را تضمین می کند.

مزایای آکادمی آنلاین

  • کیفیت بالای محتوای دوره های آموزشی
  • یادگیری مؤثر با روش منحصر به فرد ’10 دقیقه ‘
  • طیف گسترده ای از مربیان معتبر

چرا آکادمی آنلاین را شروع کردیم؟

امروزه کارگران باید به یادگیری تمام زندگی خود ادامه دهند. اما این همیشه کار نمی کند: تحقیقات نشان می دهد که 6 از 7،3 میلیون کارگر در ایران به طور جدی خود را توسعه نمی دهند. و کسانی که یاد می گیرند ، همه این کارها را به طور مؤثر انجام نمی دهند. به عنوان مثال ، بسیاری از افراد آموزش آنلاین را شروع می کنند ، در حالی که تحقیقات نشان می دهد که فقط 8 تا 12 درصد کل دوره های آموزش الکترونیکی در واقع به اتمام رسیده است.

ما می خواستیم در مورد NCOI گروه کاری انجام دهیم. ما تصمیم گرفتیم که مطالعات یادگیری الکترونیکی را مطالعه کنیم و خودمان مقدار زیادی آزمایش کنیم. به عنوان مثال ، ما کشف کردیم که اگر در بلوک های کوچک یاد بگیرید ، به بهترین نتیجه می رسید. ما آکادمی آنلاین را بر اساس یافته های خود ایجاد کرده ایم.

با آکادمی آنلاین ، ما به کارکنان خود فرصتی می دهیم تا عملکرد ، تحرک ، رضایت شغلی و استعداد خود را افزایش دهند. به روشی که کارآمد ، مؤثر و الهام بخش باشد. زیرا این تنها راهی است که کارمندان شما نه تنها شروع به توسعه می کنند ، بلکه آنها به این کار ادامه خواهند داد.

آنچه آکادمی آنلاین سازمان شما را ارائه می دهد

در همین حال ، هزاران نفر در حال حاضر از بیش از 250 دوره آموزشی آکادمی آنلاین استفاده می کنند. شما طیف گسترده ای از دوره های آموزشی را با ما خواهید یافت: از برنامه نویسی گرفته تا مدیریت استراتژیک گرفته تا اثربخشی شخصی. کارمندان شما می توانند این دوره های آموزشی را به طور نامحدود دنبال کنند و بلافاصله ، بدون نیاز به پر کردن همه فرم ها ، شروع می شوند. محدودیتی برای آنچه آنها می توانند بیاموزند وجود ندارد.

روش منحصر به فرد 10 دقیقه ای

ما می فهمیم که کارمندان شما مشغول کار هستند. به همین دلیل دوره های آموزشی ما تا حد امکان کارآمد هستند. با روش یادگیری منحصر به فرد ما ، کارکنان شما فقط 5 تا 10 دقیقه در روز از دست می دهند. این باعث می شود شروع و تکمیل یک دوره آموزشی خوب باشد. علاوه بر این ، تحقیقات نشان داده اند که اگر در بلوک های کوچک یاد می گیرید ، موضوع را به خاطر می آورید بهتر از اینکه مدت زمانی طولانی تر را پشت سر هم بگذرانید.

آموزش با کیفیت بالا

یادگیری الکترونیکی خوب بیش از خواندن متن از صفحه است. کارمندان شما با روشی تعاملی یاد می گیرند.به عنوان مثال از طریق آزمونها ، فیلم ها ، بازخورد 360 درجه و آزمایش های سازگاری. و سپس آنها بلافاصله آنچه را که آموخته اند ، به کار می گیرند. آنها وظایف منظم را برای انجام کار در محل دریافت می کنند. درس زیر که آنها درباره این موضوع منعکس می کنند: چگونه آن را طی کرد؟ به این ترتیب برنامه درسی بیش از یک نکته خوب تبدیل می شود: مهارت ها واقعاً به بخشی از خود تبدیل می شوند.

طیف گسترده ای از دوره های آموزش با کیفیت

کارمندان شما می توانند تعداد زیادی از دوره های آموزش آنلاین را از مربیان معتبر گروه NCOI انتخاب کنند. به عنوان مثال ، NCOI Training ، Computrain و Boertien Vergouwen Overduin را در نظر بگیرید. این مربیان سالها تجربه دارند و سالانه 200000 نفر آموزش می دهند. در نتیجه ، ما می دانیم دقیقا چه چیزی برای پیشرفت کارمندان شما مهم است. علاوه بر این ، طیف گسترده ای از دوره های آموزشی هر ماه در حال رشد است.

آکادمی آنلاین در سازمان شما؟

آیا می خواهید بدانید که آکادمی آنلاین چه معنایی می تواند برای سازمان شما داشته باشد؟ خوشحالیم که اطلاعات بیشتری را برای شما تعریف می کنیم. 

فرم ثبت سفارش

  • تمامی درخواست های شما شامل: دوره های آموزشی تخصصی شبیه سازی دوره های آموزشی اجرای پیاده سازی مقاله دلخواه شما دوره های آموزشی پیاده سازی مقاله با آموزش ویدیویی دوره های آموزشی پیاده سازی Ns2 دوره های آموزشی شبکه در Ns3 , Cooja دوره های آموزشی پایتون دوره های آموزشی متلب دوره های آموزشی C++ مشاوره در پایان نامه (ایده پردازی) پیاده سازی فصل 4 پایان نامه پیاده سازی و شبیه سازی پایان نامه پیاده سازی و شبیه سازی مقالات پایه دوره های آموزشی درخواستی و غیره... درخواست های مربوط به دوره ها آموزشی تخصصی در رشته سازی های مهندسی کامپیوتر ، فناوری اطلاعات، مخابرات و غیره می تواند به ما ارسال شود.
  • این فیلد بسیار مهم می باشد. درخواست ها بر اساس ایمیل دسته بندی شده و پاسخ داده می شوند. لطفا ایمیل را صحیح وارد کنید.
  • در این بخش موارد مربوط به درخواست خود را توضح دهید عنوان پروژه عنوان درخواست شما ( پیاده سازی ، شبیه سازی مقاله ، دوره های آموزشی و ...) توضیح از کارتون و دقیقا درخواست شما چیست
  • در صورتی که فایلی میخواهید ارسال کنید می توانید از این بخش ارسال کنید - مانند : (jpg, gif, png, pdf)

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 + هجده =