دوره آموزشی اعتبار سنجی ابر – مدیر حرفه ای ابر Cloud Computing

بدون ديدگاه

دوره آموزشی اعتبار سنجی ابر – مدیر حرفه ای ابر Cloud Computing

تعامل بین یک محیط ابری و سیاست های شبکه / اداری موجود یکی از چالش برانگیزترین مسائل مدیریت برای حل و فصل است. این دامنه سرپرستان ابر است. آنها بستر ابر را پیکربندی و نگهداری می کنند و باید در مورد تأمین ابری همه جوانب را درک و تسلط داشته باشند. دوره تأمین و مدیریت ابر ، مدیران شبکه ، سیستم ها و پایگاه داده ها را قادر می سازد تا به طور موثر در ابر فعالیت کنند. این برنامه آموزشی 2 روزه ، یک رویکرد عملی و عملی در زمینه تأمین ابر برای سرپرستان فراهم کرده و به همه جوانب مدیریت خدمات ابری گوشزد می کند. این آموزش بهترین شیوه های مدیریت ابر را در بر می گیرد. این نرم افزار توسط راه حل های عمده فروشندگان پشتیبانی می شود و منبع باز و همچنین استانداردهای جهانی فروش را پوشش می دهد. این دوره در سطح حرفه ای است و مربوط به متخصصان با حداقل 2-5 سال تجربه به عنوان سرپرست می باشد. این دوره نامزدها را برای مجوز حرفه ای ابر مدیریت (PCA) از CCC آماده می کند.

اهداف

افراد دارای مجوز در این سطح درک کاملی از:

انواع محیط های ابر: کنترل های محیطی ابر ، میزبانی ، برون سپاری ITO ، CoLoc ، دریای ساحلی ، ساحلی در مقابل ابر.

برنامه ریزی برای ظرفیت ابر: مدیریت سیاست گذاری و مدیریت شخص ثالث.

فناوری مدیریت ابر: شبکه های مجازی ، ذخیره سازی و محاسبات ، مدیریت برنامه در ابر.

مدیریت امنیتی ، انطباق و صدور گواهینامه.

تأمین ابر: مدیریت ظرفیت ، مدیریت میز خدمات ، تأمین و مدیریت اتوماسیون ابر.

مخاطب هدف

دوره Cloud Administrator مورد توجه:

(مخاطب اولیه)

مجریان شبکه

مدیران سیستم

(مخاطب ثانویه مدیر بانک اطلاعات)

مدیران میز خدمات

اپراتورهای ارشد

اطلاعات اضافی

مجوز حرفه ای مدیر ابر ابر شناخته شده ترین / محترم ترین گواهینامه حرفه ای ارائه شده توسط CCC است. گواهینامه های حرفه ای به داوطلبانی اهدا می شود که یک برنامه آموزشی صدور گواهینامه را به اتمام رسانده و امتحان را با موفقیت گذرانده اند  آزمون CCC مدیر ابر ابر حرفه ای در پایان روز پایانی دوره گرفته می شود

مقدمه دوره

مدیریت و تأمین منابع ابری

مقیاس پذیری ابر و مدیریت کشسانی

قابلیت همکاری و قابلیت انتقال ابر

طراحی سیاست استراتژیک برای استفاده و سازگاری با ابر

استراتژی های تداوم کسب و کار و بازیابی فاجعه برای ابر

مبانی امنیتی ابر

کنترل ها و راهبردهای فدرال برای مدیریت چند ابر و غیر ابر

اقدامات عملکرد ، نظارت و بهینه سازی در تولید

معاینه

برای شرکت در این دوره از طریق فرم تماس اقدام کنید. دوره های هفتکی می باشد و ظرفیت کلاس های آنلاین محدود است. یارآموزان گروهی کامل با در اختیار داشتن اساتید مجرب در راستای شبیه سازی پروژه های دانشجویی، تحقیقاتی علمی و پروژه های پژوهشگران را با استفاده از انواع نرم افزارهای شبیه سازی گام برداشته است.

فرم ثبت سفارش

  • تمامی درخواست های شما شامل: دوره های آموزشی تخصصی شبیه سازی دوره های آموزشی اجرای پیاده سازی مقاله دلخواه شما دوره های آموزشی پیاده سازی مقاله با آموزش ویدیویی دوره های آموزشی پیاده سازی Ns2 دوره های آموزشی شبکه در Ns3 , Cooja دوره های آموزشی پایتون دوره های آموزشی متلب دوره های آموزشی C++ مشاوره در پایان نامه (ایده پردازی) پیاده سازی فصل 4 پایان نامه پیاده سازی و شبیه سازی پایان نامه پیاده سازی و شبیه سازی مقالات پایه دوره های آموزشی درخواستی و غیره... درخواست های مربوط به دوره ها آموزشی تخصصی در رشته سازی های مهندسی کامپیوتر ، فناوری اطلاعات، مخابرات و غیره می تواند به ما ارسال شود.
  • این فیلد بسیار مهم می باشد. درخواست ها بر اساس ایمیل دسته بندی شده و پاسخ داده می شوند. لطفا ایمیل را صحیح وارد کنید.
  • در این بخش موارد مربوط به درخواست خود را توضح دهید عنوان پروژه عنوان درخواست شما ( پیاده سازی ، شبیه سازی مقاله ، دوره های آموزشی و ...) توضیح از کارتون و دقیقا درخواست شما چیست
  • در صورتی که فایلی میخواهید ارسال کنید می توانید از این بخش ارسال کنید - مانند : (jpg, gif, png, pdf)

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 + 4 =