دوره آموزشی شبیه سازی مبتنی بر Blockchain

بدون ديدگاه

Notice: Undefined index: IRT in /var/www/vhosts/yaramoozan.ir/httpdocs/wp-content/plugins/xgravityforms-master x/currency.php on line 108

دوره آموزشی آنلاین بلاکچین

blockchain یک فناوری نوآورانه است که است درها را برای برنامه های جدید برای حل بسیاری از مشکلات باز کرده است. در محیط های توزیع شده در این کار ، ما یک چارچوب ذخیره سازی و دسترسی به داده های مبتنی بر blockchain برای PingER (پروژه اندازه گیری عملکرد اینترنت پایان تا پایان جهانی) طراحی کرده ایم تا وابستگی کامل خود را به یک مخزن متمرکز بردارید.

Image result for Blockchain
جداول هش توزیع شده و توزیع شده (DHT) به این منظور. در چارچوب پیشنهادی ، ابرداده از فایل های موجود در blockchain ذخیره می شوند در حالی که پرونده های واقعی هستند از طریق DHT در چندین مکان با استفاده از یک شبکه همتا از عوامل مانیتورینگ PingER در خارج از زنجیره ذخیره می شود. این امر فراهم می کند ذخیره سازی غیر متمرکز ، پردازش توزیع شده و جستجوی کارآمد قابلیت های موجود در چارچوب PingER.

دوستانی که علاقمند به شرکت در دوره های آموزشی ما هستند از طریق فرم تماس اقدام کنند

فرم ثبت سفارش

  • تمامی درخواست های شما شامل: دوره های آموزشی تخصصی شبیه سازی دوره های آموزشی اجرای پیاده سازی مقاله دلخواه شما دوره های آموزشی پیاده سازی مقاله با آموزش ویدیویی دوره های آموزشی پیاده سازی Ns2 دوره های آموزشی شبکه در Ns3 , Cooja دوره های آموزشی پایتون دوره های آموزشی متلب دوره های آموزشی C++ مشاوره در پایان نامه (ایده پردازی) پیاده سازی فصل 4 پایان نامه پیاده سازی و شبیه سازی پایان نامه پیاده سازی و شبیه سازی مقالات پایه دوره های آموزشی درخواستی و غیره... درخواست های مربوط به دوره ها آموزشی تخصصی در رشته سازی های مهندسی کامپیوتر ، فناوری اطلاعات، مخابرات و غیره می تواند به ما ارسال شود.
  • این فیلد بسیار مهم می باشد. درخواست ها بر اساس ایمیل دسته بندی شده و پاسخ داده می شوند. لطفا ایمیل را صحیح وارد کنید.
  • در این بخش موارد مربوط به درخواست خود را توضح دهید عنوان پروژه عنوان درخواست شما ( پیاده سازی ، شبیه سازی مقاله ، دوره های آموزشی و ...) توضیح از کارتون و دقیقا درخواست شما چیست
  • در صورتی که فایلی میخواهید ارسال کنید می توانید از این بخش ارسال کنید - مانند : (jpg, gif, png, pdf)

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × 1 =