دوره آموزشی Windows Azure با ارایه گواهی دوره
سپتامبر 24, 2019
دوره آموزشی اصول یادگیری ماشین Google Cloud – Big Data and Learning Machine با ارایه مدرک
سپتامبر 24, 2019

دوره آموزشی Cloud Administrator با ارایه مدرک

دوره آموزشی Cloud Administrator با ارایه مدرک

دوره Nutanix Enterprise Cloud Administrator 5.5 به منظور آموزش مدیران (سیستم ، شبکه و ذخیره سازی) جهت استقرار موفقیت آمیز Nutanix در پایگاه داده طراحی شده است. این دوره شامل کلیه کارهایی است که مدیران Nutanix انجام می دهند ، از جمله پیکربندی و حفظ یک محیط Nutanix. همچنین ابزارهای عیب یابی اساسی Nutanix را معرفی می کند ، راهنمایی هایی را برای حل مشکلات رایج ارائه می دهد و راهنمایی هایی را برای تشدید مشکلات برای پشتیبانی Nutanix ارائه می دهد.

این دوره شامل ویژگی های جدید و به روز شده از جمله:

پشتیبانی از VMware® vCenter 6.5

پشتیبانی از اختلاط گره های allflash و ترکیبی SSD / HDD در همان خوشه

با یک کلیک ، به روزرسانی های متمرکز AOS بر روی خوشه های مدیریت شده و ثبت نام یک کلیک بر روی عنصر منشور

 اتصال داغ حافظه و CPU در ماشین های مجازی

پشتیبانی از Replication Data (در دسترس بودن مترو و تکرار همزمان) از طریق فروشندگان سخت افزار مختلف

پشتیبانی از Hypervisor Citrix® XenServer®

این ماژول پارچه ذخیره سازی توزیع شده (DSF) را معرفی می کند: پارچه تحرک برنامه (AMF) و Hypervisor بومی Acropolis (AHV). علاوه بر این ، ماژول Prism و سایر اجزای خوشه Nutanix ، از جمله آکروپولیس را توصیف می کند.

مدیریت خوشه Nutanix ( موضوع)

در این ماژول ، شرکت کنندگان یاد می گیرند چگونه یک خوشه Nutanix را پیکربندی کنند ، از جمله تنظیم سرور نام و اضافه کردن اتصالات شبکه. ماژول همچنین نحوه استفاده از Prism Element را برای مدیریت خوشه ها و تنظیم لیست های سفید لیست فایل ها نشان می دهد.

امنیت خوشه Nutanix ( موضوع)

این ماژول نحوه تأمین خوشه Nutanix را از طریق تأیید هویت کاربر ، نصب گواهی SSL و کنترل دسترسی خوشه نشان می دهد.

شبکه (1 موضوع)

در این ماژول ، شرکت کنندگان یاد می گیرند که چگونه شبکه ها را با استفاده از Open vSwitch (OVS) مدیریت کنند. ماژول همچنین نحوه پیکربندی پل ها ، اوراق قرضه و VLAN را شرح می دهد.

مدیریت VM ( موضوع)

این ماژول نحوه ایجاد و مدیریت ماشینهای مجازی را نشان می دهد. شرکت کنندگان یاد می گیرند که چگونه یک VM مهمان و چگونه می توانند تصویر جدیدی را که می توانند برای VM استفاده کنند ، وارد کنند.

نظارت بر سلامت و هشدارها (1 موضوع)

این ماژول نحوه استفاده از داشبورد Health را برای نظارت بر سلامت خوشه ها و عملکرد علاوه بر پیکربندی بررسی های بهداشتی برای مؤلفه های مختلف ، نشان می دهد. ماژول همچنین دستورالعمل هایی را برای نظارت بر عملکرد خوشه و نحوه کار و سفارشی سازی هشدارها و وقایع سیستم ارائه می دهد. ماژول 7: پارچه ذخیره سازی توزیع شده.

ذخیره سازی (1 موضوع)

این ماژول مروری بر اجزای مختلف ذخیره سازی Nutanix ، از جمله Storage Tiers ، Pools ، Containers ، Volume Groups ، vDisks و Datastores / SMB سهام دارد.

مهاجرت با بار AHV ( موضوع)

این ماژول نحوه مهاجرت بارهای کاری در AHV را نشان می دهد.

خدمات (1 موضوع)

این ماژول نشان می دهد که چگونه خدمات بلوک آکروپولیس (ABS) از طریق پیکربندی ساده مشتری ، امکان ذخیره و دسترسی به بلوک با کارایی بالا را فراهم می کند.

استمرار تجارت (1 موضوع)

این ماژول نشان می دهد که چگونه Nutanix محافظت کامل از داده ها در تمام سطوح داده های مجازی: VM ، پرونده و گروه حجم را ارائه می دهد.

محافظت از داده ها (1 موضوع)

در این ماژول ، شرکت کنندگان یاد می گیرند که چگونه از کنسول وب Prism برای ایجاد یک سایت از راه دور و یک Domain Protection استفاده کنند.

Prism Central ( موضوع)

این ماژول قابلیت های متعدد Prism Central را توصیف می کند ، از جمله نظارت و مدیریت فعالیت های متعدد در بین مجموعه خوشه ها. ماژول13: حفظ theNutanixCluster این ماژول Nutanix Cluster Check (NCC) ، چارچوبی از اسکریپت ها را معرفی می کند که به تشخیص سلامت خوشه کمک می کند.

پیش نیازها برای این دوره:

آشنایی با معماریهای ذخیره سازی مجازی سازی سنتی.

راحتی با رابط خط فرمان یونیکس / لینوکس.

برای شرکت در این دوره از طریق فرم تماس اقدام کنید. دوره های هفتکی می باشد و ظرفیت کلاس های آنلاین محدود است. یارآموزان گروهی کامل با در اختیار داشتن اساتید مجرب در راستای شبیه سازی پروژه های دانشجویی، تحقیقاتی علمی و پروژه های پژوهشگران را با استفاده از انواع نرم افزارهای شبیه سازی گام برداشته است.

فرم ثبت سفارش

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *