دوره آموزشی Cloud Administrator با ارایه مدرک

بدون ديدگاه

دوره آموزشی Cloud Administrator با ارایه مدرک

دوره Nutanix Enterprise Cloud Administrator 5.5 به منظور آموزش مدیران (سیستم ، شبکه و ذخیره سازی) جهت استقرار موفقیت آمیز Nutanix در پایگاه داده طراحی شده است. این دوره شامل کلیه کارهایی است که مدیران Nutanix انجام می دهند ، از جمله پیکربندی و حفظ یک محیط Nutanix. همچنین ابزارهای عیب یابی اساسی Nutanix را معرفی می کند ، راهنمایی هایی را برای حل مشکلات رایج ارائه می دهد و راهنمایی هایی را برای تشدید مشکلات برای پشتیبانی Nutanix ارائه می دهد.

این دوره شامل ویژگی های جدید و به روز شده از جمله:

پشتیبانی از VMware® vCenter 6.5

پشتیبانی از اختلاط گره های allflash و ترکیبی SSD / HDD در همان خوشه

با یک کلیک ، به روزرسانی های متمرکز AOS بر روی خوشه های مدیریت شده و ثبت نام یک کلیک بر روی عنصر منشور

 اتصال داغ حافظه و CPU در ماشین های مجازی

پشتیبانی از Replication Data (در دسترس بودن مترو و تکرار همزمان) از طریق فروشندگان سخت افزار مختلف

پشتیبانی از Hypervisor Citrix® XenServer®

این ماژول پارچه ذخیره سازی توزیع شده (DSF) را معرفی می کند: پارچه تحرک برنامه (AMF) و Hypervisor بومی Acropolis (AHV). علاوه بر این ، ماژول Prism و سایر اجزای خوشه Nutanix ، از جمله آکروپولیس را توصیف می کند.

مدیریت خوشه Nutanix ( موضوع)

در این ماژول ، شرکت کنندگان یاد می گیرند چگونه یک خوشه Nutanix را پیکربندی کنند ، از جمله تنظیم سرور نام و اضافه کردن اتصالات شبکه. ماژول همچنین نحوه استفاده از Prism Element را برای مدیریت خوشه ها و تنظیم لیست های سفید لیست فایل ها نشان می دهد.

امنیت خوشه Nutanix ( موضوع)

این ماژول نحوه تأمین خوشه Nutanix را از طریق تأیید هویت کاربر ، نصب گواهی SSL و کنترل دسترسی خوشه نشان می دهد.

شبکه (1 موضوع)

در این ماژول ، شرکت کنندگان یاد می گیرند که چگونه شبکه ها را با استفاده از Open vSwitch (OVS) مدیریت کنند. ماژول همچنین نحوه پیکربندی پل ها ، اوراق قرضه و VLAN را شرح می دهد.

مدیریت VM ( موضوع)

این ماژول نحوه ایجاد و مدیریت ماشینهای مجازی را نشان می دهد. شرکت کنندگان یاد می گیرند که چگونه یک VM مهمان و چگونه می توانند تصویر جدیدی را که می توانند برای VM استفاده کنند ، وارد کنند.

نظارت بر سلامت و هشدارها (1 موضوع)

این ماژول نحوه استفاده از داشبورد Health را برای نظارت بر سلامت خوشه ها و عملکرد علاوه بر پیکربندی بررسی های بهداشتی برای مؤلفه های مختلف ، نشان می دهد. ماژول همچنین دستورالعمل هایی را برای نظارت بر عملکرد خوشه و نحوه کار و سفارشی سازی هشدارها و وقایع سیستم ارائه می دهد. ماژول 7: پارچه ذخیره سازی توزیع شده.

ذخیره سازی (1 موضوع)

این ماژول مروری بر اجزای مختلف ذخیره سازی Nutanix ، از جمله Storage Tiers ، Pools ، Containers ، Volume Groups ، vDisks و Datastores / SMB سهام دارد.

مهاجرت با بار AHV ( موضوع)

این ماژول نحوه مهاجرت بارهای کاری در AHV را نشان می دهد.

خدمات (1 موضوع)

این ماژول نشان می دهد که چگونه خدمات بلوک آکروپولیس (ABS) از طریق پیکربندی ساده مشتری ، امکان ذخیره و دسترسی به بلوک با کارایی بالا را فراهم می کند.

استمرار تجارت (1 موضوع)

این ماژول نشان می دهد که چگونه Nutanix محافظت کامل از داده ها در تمام سطوح داده های مجازی: VM ، پرونده و گروه حجم را ارائه می دهد.

محافظت از داده ها (1 موضوع)

در این ماژول ، شرکت کنندگان یاد می گیرند که چگونه از کنسول وب Prism برای ایجاد یک سایت از راه دور و یک Domain Protection استفاده کنند.

Prism Central ( موضوع)

این ماژول قابلیت های متعدد Prism Central را توصیف می کند ، از جمله نظارت و مدیریت فعالیت های متعدد در بین مجموعه خوشه ها. ماژول13: حفظ theNutanixCluster این ماژول Nutanix Cluster Check (NCC) ، چارچوبی از اسکریپت ها را معرفی می کند که به تشخیص سلامت خوشه کمک می کند.

پیش نیازها برای این دوره:

آشنایی با معماریهای ذخیره سازی مجازی سازی سنتی.

راحتی با رابط خط فرمان یونیکس / لینوکس.

برای شرکت در این دوره از طریق فرم تماس اقدام کنید. دوره های هفتکی می باشد و ظرفیت کلاس های آنلاین محدود است. یارآموزان گروهی کامل با در اختیار داشتن اساتید مجرب در راستای شبیه سازی پروژه های دانشجویی، تحقیقاتی علمی و پروژه های پژوهشگران را با استفاده از انواع نرم افزارهای شبیه سازی گام برداشته است.

فرم ثبت سفارش

  • تمامی درخواست های شما شامل: دوره های آموزشی تخصصی شبیه سازی دوره های آموزشی اجرای پیاده سازی مقاله دلخواه شما دوره های آموزشی پیاده سازی مقاله با آموزش ویدیویی دوره های آموزشی پیاده سازی Ns2 دوره های آموزشی شبکه در Ns3 , Cooja دوره های آموزشی پایتون دوره های آموزشی متلب دوره های آموزشی C++ مشاوره در پایان نامه (ایده پردازی) پیاده سازی فصل 4 پایان نامه پیاده سازی و شبیه سازی پایان نامه پیاده سازی و شبیه سازی مقالات پایه دوره های آموزشی درخواستی و غیره... درخواست های مربوط به دوره ها آموزشی تخصصی در رشته سازی های مهندسی کامپیوتر ، فناوری اطلاعات، مخابرات و غیره می تواند به ما ارسال شود.
  • این فیلد بسیار مهم می باشد. درخواست ها بر اساس ایمیل دسته بندی شده و پاسخ داده می شوند. لطفا ایمیل را صحیح وارد کنید.
  • در این بخش موارد مربوط به درخواست خود را توضح دهید عنوان پروژه عنوان درخواست شما ( پیاده سازی ، شبیه سازی مقاله ، دوره های آموزشی و ...) توضیح از کارتون و دقیقا درخواست شما چیست
  • در صورتی که فایلی میخواهید ارسال کنید می توانید از این بخش ارسال کنید - مانند : (jpg, gif, png, pdf)

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هجده − 3 =