دوره آموزشی شبکه ابری معمار حرفه ای راه حل های رایانش ابر با گواهی دوره
سپتامبر 24, 2019
دوره آموزشی Cloud Administrator با ارایه مدرک
سپتامبر 24, 2019

دوره آموزشی Windows Azure با ارایه گواهی دوره

دوره آموزشی Windows Azure با ارایه گواهی دوره

این کارگاه آموزشی با راهنمایی مربیان فرصت اولیه را برای نمایندگان فراهم می کند تا درباره ماهیت و مزایای Windows Azure Platform اطلاعاتی کسب کنند. این کارگاه که از طریق ارائه سبک کارگاهی و تمرینات آزمایشگاهی مفید انجام می شود ، بر سه سرویس اصلی – Windows Azure ، SQL Azure و AppFabric متمرکز خواهد شد.

Windows Azure Platform یک بستر خدمات ابری در مقیاس اینترنت است که در مراکز داده مایکروسافت میزبانی می شود و یک سیستم عامل و مجموعه خدمات توسعه دهنده را ارائه می دهد که می توانند بصورت جداگانه یا با هم استفاده شوند. از پلت فرم قابل انعطاف و قابل تعامل Azure می توان برای ساختن برنامه های جدید برای اجرای از ابر یا تقویت برنامه های موجود با قابلیت های مبتنی بر ابر استفاده کرد.

SQL Azure قابلیت Microsoft SQL Server را در ابر به عنوان یک پایگاه داده ارتباطی مبتنی بر وب گسترش می دهد. این سرویس ها مبتنی بر وب را فراهم می کند که نمایش داده های رابطه ای ، جستجو و همگام سازی داده ها با کاربران تلفن همراه ، دفاتر از راه دور و شرکای تجاری را امکان پذیر می کند. این می تواند داده های ساختاری ، نیمه ساختار یافته و بدون ساختار را ذخیره و بازیابی کند.

AppFabric توسعه برنامه های کاربردی مبتنی بر ابر آزادانه را آسانتر می کند. AppFabric شامل کنترل دسترسی برای کمک به امنیت برنامه های شما ، و همچنین یک اتوبوس خدماتی برای برقراری ارتباط بین برنامه ها و خدمات است. این سرویس های میزبانی شده به شما امکان می دهد تا به راحتی برنامه های فدرال ایجاد کنید که از محیط های داخلی تا ابر وجود داشته باشد.

اهداف

در پایان کارگاه نمایندگان:

درک ماهیت و هدف از Windows Azure Platform را بدست آورید

نقشی که توسط مؤلفه های زیر بازی شده است را درک کنید: Windows Azure؛ SQL Azure؛ AppFabric

بررسی اجمالی بستر های نرم افزاری ویندوز لاجورد

آشنایی با ویندوز لاجورد

آشنایی با SQL Azure

آشنایی با AppFabric

پیش نیارها:

این دوره با هدف توسعه دهندگان نرم افزار با حداقل 6 ماه تجربه عملی با استفاده از Visual Studio 2008، C # و کسانی که با Virtual PC 2007 یا Windows Virtual PC آشنا هستند ، طراحی شده است.

برای شرکت در این دوره از طریق فرم تماس اقدام کنید. دوره های هفتکی می باشد و ظرفیت کلاس های آنلاین محدود است. یارآموزان گروهی کامل با در اختیار داشتن اساتید مجرب در راستای شبیه سازی پروژه های دانشجویی، تحقیقاتی علمی و پروژه های پژوهشگران را با استفاده از انواع نرم افزارهای شبیه سازی گام برداشته است.

فرم ثبت سفارش

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *