دوره آنلاین کلودسیم با شبیه سازی ویدیویی

بدون ديدگاه

 

معرفی دوره آنلاین کلودسیم با شبیه سازی ویدیویی

به تازگی ، محاسبات ابری به عنوان فناوری پیشرو در ارائه خدمات محاسباتی قابل اعتماد ، ایمن ، تحمل پذیر ، پایدار و مقیاس پذیر ارائه شده است که به عنوان خدمات (SaaS ، IaaS ، PaaS) به عنوان نرم افزار ، زیرساخت یا بسترهای نرم افزاری معرفی می شوند. علاوه بر این ، این خدمات ممکن است در مراکز داده های خصوصی (ابرهای خصوصی) ارائه شود ، ممکن است برای مشتری ها (ابرهای عمومی) بصورت تجاری ارائه شود ، یا با این وجود امکان پذیر است که ابرهای عمومی و خصوصی هر دو در ابرهای ترکیبی ترکیب شوند.

این اکوسیستم در حال حاضر گسترده ای از معماری های ابری ، همراه با افزایش تقاضا برای فناوری های فناوری اطلاعات کارآمد با انرژی ، نیاز به روش های به موقع ، قابل تکرار و قابل کنترل برای ارزیابی الگوریتم ها ، برنامه ها و خط مشی ها قبل از توسعه واقعی محصولات ابری دارند. از آنجا که استفاده از تخته های آزمایش واقعی ، آزمایش ها را به مقیاس بستر تست محدود می کند و تولید مثل نتایج را یک اقدام بسیار دشوار ، رویکردهای جایگزین برای آزمایش و توسعه اهرم آزمایش فن آوری های جدید Cloud می کند.

یک جایگزین مناسب استفاده از ابزارهای شبیه سازی است که امکان ارزیابی فرضیه را قبل از توسعه نرم افزار در محیطی که فرد بتواند تست ها را تولید کند باز می کند. به طور خاص در مورد محاسبات Cloud ، جایی که دسترسی به زیرساخت ها به پرداخت پول به صورت واقعی انجام می شود ، رویکردهای مبتنی بر شبیه سازی مزایای قابل توجهی را ارائه می دهند ، زیرا این امر به مشتریان Cloud اجازه می دهد تا خدمات خود را در محیط قابل تکرار و قابل کنترل و بدون هزینه آزمایش کنند و عملکرد را تنظیم کنند. تنگناها قبل از استقرار در ابرهای واقعی. در سمت ارائه دهنده ، محیط های شبیه سازی امکان ارزیابی انواع مختلف سناریوهای لیزینگ منابع را با توزیع بارهای مختلف و قیمت گذاری ها فراهم می آورد. چنین مطالعاتی می تواند با تمرکز بر بهبود سود ، به ارائه دهندگان در بهینه سازی هزینه دسترسی به منابع کمک کند.

هدف اصلی این دوره آشنایی به ارائه یک چارچوب شبیه سازی عمومی و گسترده است که امکان مدل سازی ، شبیه سازی و آزمایش یکپارچه زیرساخت های محاسبات ابری و خدمات کاربردی را فراهم می کند. با استفاده از CloudSim ، محققان و توسعه دهندگان مستقر در صنعت می توانند بدون نگرانی در مورد جزئیات سطح پایین مربوط به زیرساخت ها و خدمات مبتنی بر Cloud ، روی موضوعات خاص طراحی سیستم که می خواهند تحقیق کنند متمرکز شوند.

ویژگی های اصلی

نمای کلی از ویژگی های CloudSim:

 • پشتیبانی از مدل سازی و شبیه سازی مراکز داده محاسبات ابری در مقیاس بزرگ
 • پشتیبانی از مدل سازی و شبیه سازی میزبان های سرور مجازی ، با سیاست های قابل تنظیم برای تهیه منابع میزبان به ماشین های مجازی
 • پشتیبانی از مدل سازی و شبیه سازی ظروف برنامه
 • پشتیبانی از مدل سازی و شبیه سازی منابع محاسباتی آگاه از انرژی – سایپرز ، باشگاه دانش
 • پشتیبانی از مدل سازی و شبیه سازی توپولوژی شبکه مرکز داده ها و برنامه های ارسال پیام
 • پشتیبانی از مدل سازی و شبیه سازی ابرهای فدرال
 • پشتیبانی از درج دینامیکی عناصر شبیه سازی ، متوقف کردن و از سرگیری شبیه سازی
 • پشتیبانی از سیاست های تعریف شده توسط کاربر برای اختصاص میزبان به ماشین های مجازی و سیاست هایی برای تخصیص منابع میزبان به ماشین های مجازی

مستندات

 • یک دوره آنلاین در CloudSim
 • مثال ها
 • یادداشت های منتشر شده
 • نصب و راه اندازی
 • تغییر
 • ظروف موجود در CloudSim
 1. برای جلوگیری از برنامه نویسی در ایجاد محیط های شبیه سازی CloudSim.
 2. کاهش منحنی یادگیری در ایجاد سناریوهای شبیه سازی CloudSim؛
 3. به منظور تسهیل و خودکار ساختن محیط های شبیه سازی CloudSim.
 4. استفاده از یک قالب پرونده قابل خواندن انسان برای مشخص کردن سناریوهای شبیه سازی ابر و سرعت بخشیدن به چنین مرحله فرآیند شبیه سازی.
 5. اجازه استفاده مجدد ، گسترش و به اشتراک گذاری سناریوهای شبیه سازی.

 برای شرکت در این دوره از فرم تماس استفاده کنید:

[gravityform id=”1″ title=”true” description=”true”]

 

 

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × چهار =