دوره های آموزشی آنلاین کلودسیم

بدون ديدگاه

Notice: Undefined index: IRT in /var/www/vhosts/yaramoozan.ir/httpdocs/wp-content/plugins/xgravityforms-master x/currency.php on line 108

چارچوب شبیه سازی محیط Cloud – Cloud computing ارائه خدمات رایانه ای در اینترنت است. خدمات آن افراد و مشاغل را قادر می سازد از نرم افزار و سخت افزاری که توسط اشخاص ثالث در سایتهای از راه دور اداره می شود ، استفاده کنند. خدمات ارائه شده توسط Cloud شامل ذخیره سازی فایل های آنلاین ، سایت های شبکه های اجتماعی ، وب ایمیل و برنامه های آنلاین است. مدل رایانش ابری دسترسی به اطلاعات و منابع رایانه ای را از هر مکانی ، جایی که اتصال به شبکه در دسترس است ، فراهم می کند. از مزایای محاسبات ابری می توان به صرفه جویی در هزینه ، در دسترس بودن زیاد و مقیاس پذیری آسان اشاره کرد. در این دوره که به صورت آنلاین است آموزش کامل کلودسیم برای شما ارایه می شود.

چرا شبیه سازی؟
    در یک سیستم توزیع شده ، چالش هایی وجود دارد که باید از قبیل مدیریت منابع و برنامه ریزی برنامه ها حل شود زیرا این وظایف پیچیده است و هیچ راه حل بهینه برای رسیدگی به این موارد وجود ندارد. از طرف دیگر ، در محیط سیستم توزیع شده مانند Cloud ، انجام ارزیابی سناریوهای مختلف با تعداد مختلف منابع و کاربران به منظور ارزیابی عملکرد الگوریتم های تقسیم بار ، کارگزار ، مدیریت منابع … و غیره وقتی می خواهیم سناریوها را به روشی تکرار پذیر و کنترل پذیر ارزیابی کنیم ، این مسئله گاهی غیرممکن است زیرا هزینه و مدیریت. به منظور حل این مسئله ، محققان از شبیه سازها برای انجام سناریوهای خود قبل از اجرای آنها در یک سیستم توزیع واقعی استفاده می کنند.
CloudSim
   این چارچوب و شبیه سازی محیط محاسبات ابری و خدمات آن ، در جاوا محقق شد. برای اینکه بتوانیم این محیط را شبیه سازی کنیم ، باید معماری این چارچوب را بدانیم.

شکل نشان دهنده لایه های مختلف ساختار CloudSim و عناصر معماری آن است. در پایین ترین سطح موتور شبیه سازی رویداد گسسته SimJava است ، که عملکرد اصلی مورد نیاز برای چارچوب های شبیه سازی سطح بالا ، مانند صف ها ، پردازش رویدادها ، ایجاد اجزای سیستم را پیاده سازی می کند. خدمات ، میزبان ، دیتاسنتر ، کارگزار ، ماشین های مجازی) ، ارتباط بین اجزا و مدیریت ساعت شبیه سازی.

CloudSim از مدل سازی و شبیه سازی محیط دیتاسنتر مبتنی بر ابر ، مانند رابط های اختصاصی مدیریت VM ، حافظه ، ذخیره سازی و پهنای باند پشتیبانی می کند. لایه CloudSim در طی دوره شبیه سازی ، اجرای سریع و اجرای اشخاص اصلی (VM ها ، هاست ها ، دیتاسنتر ها ، برنامه ها) را مدیریت می کند. در لایه بالاتر پشته شبیه سازی ، کد کاربر را می یابیم که پیکربندی ویژگی های مربوط به میزبان (به عنوان مثال تعداد ماشین ها ، مشخصات آنها) ، خط مشی های برنامه ریزی کارگزار ، برنامه ها (مثال های قبلی) را در معرض نمایش می گذارد. : تعداد کارها و نیازهای آنها) ، VM ، تعداد کاربران. فایل های CloudSim در اینجا قابل دسترسی هستند.

برای استفاده از این چارچوب ، به یک ابزار برنامه نویسی نیاز دارید. به همین دلیل ما از Eclipse برای انجام برنامه نویسی در جاوا استفاده می کنیم. ویدیوی زیر نحوه ادغام CloudSim در Eclipse را نشان می دهد. لازم است که برنامه نویسی را در جاوا بدانید

در حال حاضر ، ارائه خدمات مانند سایت تجارت ، ذخیره آنلاین و شبکه های اجتماعی در اینترنت رو به افزایش است. مشتریان برای خرید یا ارتباطات خود از سایتهای تجاری یا شبکه های اجتماعی استفاده می کنند. از طرف دیگر ، کاربران در مکان های مختلف (مشترک در کره زمین) قرار دارند ، بنابراین لازم است این سرویس ها سریع و مطمئن انجام شود. این امر به یک معماری به خوبی پیکربندی شده نیاز دارد که می تواند درخواست های ارسال شده از مشتری به سرورهای مربوط به خدمات ارائه شده را در مدت زمان کوتاهی و با اطمینان برای جلب رضایت مشتری انجام دهد. برای انجام این خدمات ، ما از سیستم های توزیع شده استفاده می کنیم ، به عنوان فناوری می توان از Cloud و Grid نام برد.
Cloud computing ارائه خدمات رایانه ای در اینترنت است. خدمات آن افراد و مشاغل را قادر می سازد از نرم افزار و سخت افزاری که توسط اشخاص ثالث در سایتهای از راه دور اداره می شود ، استفاده کنند. خدمات ارائه شده توسط Cloud شامل ذخیره سازی فایل های آنلاین ، سایت های شبکه های اجتماعی ، وب ایمیل و برنامه های آنلاین است. مدل رایانش ابری دسترسی به اطلاعات و منابع رایانه ای را از هر مکانی ، جایی که اتصال به شبکه در دسترس است ، فراهم می کند. از مزایای محاسبات ابری می توان به صرفه جویی در هزینه ، در دسترس بودن زیاد و مقیاس پذیری آسان اشاره کرد.
ابزار شبیه سازی
   چندین ابزار شبیه سازی سیستم توزیع شده وجود دارد. بهترین و شناخته شده GridSim ، CloudSim ، Simgrid . در ادامه ، چارچوب CloudSim را ارائه می دهیم ، که امکان شبیه سازی محیط محاسبات ابری را فراهم می آورد.

فرم ثبت سفارش

  • تمامی درخواست های شما شامل: دوره های آموزشی تخصصی شبیه سازی دوره های آموزشی اجرای پیاده سازی مقاله دلخواه شما دوره های آموزشی پیاده سازی مقاله با آموزش ویدیویی دوره های آموزشی پیاده سازی Ns2 دوره های آموزشی شبکه در Ns3 , Cooja دوره های آموزشی پایتون دوره های آموزشی متلب دوره های آموزشی C++ مشاوره در پایان نامه (ایده پردازی) پیاده سازی فصل 4 پایان نامه پیاده سازی و شبیه سازی پایان نامه پیاده سازی و شبیه سازی مقالات پایه دوره های آموزشی درخواستی و غیره... درخواست های مربوط به دوره ها آموزشی تخصصی در رشته سازی های مهندسی کامپیوتر ، فناوری اطلاعات، مخابرات و غیره می تواند به ما ارسال شود.
  • این فیلد بسیار مهم می باشد. درخواست ها بر اساس ایمیل دسته بندی شده و پاسخ داده می شوند. لطفا ایمیل را صحیح وارد کنید.
  • در این بخش موارد مربوط به درخواست خود را توضح دهید عنوان پروژه عنوان درخواست شما ( پیاده سازی ، شبیه سازی مقاله ، دوره های آموزشی و ...) توضیح از کارتون و دقیقا درخواست شما چیست
  • در صورتی که فایلی میخواهید ارسال کنید می توانید از این بخش ارسال کنید - مانند : (jpg, gif, png, pdf)

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار × چهار =