دوره های آموزشی شبیه سازی شبکه کلودسیم و NS2

بدون ديدگاه

كاربرد شبيه سازي در زمينه هاي مختلف در سال هاي اخير رو به افزايش بوده است و يكي … در اين بخش سعي شده است تا روشی که ما در آموزش مبتنی بر شبیه سازی بکار می …
جزئیات آموزش کارآموزی NS2
NS (شبیه ساز شبکه) شامل جمع آوری ترتیب سیستم های تست پیچیده رویداد غیرقابل تحمل ، به ویژه ns-1 ، ns-2 و ns-3 است. هر یک از آنها به صورت جداگانه سیستم سازماندهی تست دارند ، که در درجه اول به عنوان بخشی از معاینه و آماده سازی مورد استفاده قرار می گیرند. NS-2 کاملاً از کنوانسیونها ، مدلها ، محاسبات و دستگاههای مختلف تهیه شده است. NS-2 یک سیستم تست چشمه منبع باز است که به دلایل تحقیق علمی به صورت ناخواسته در دسترس است. به این ترتیب ، تا آنجا که تأیید منطقی ، تعداد دستگاهها / ماژول ها و هزینه ها ، NS-2 نوعی تصمیم گیری کاملی خواهد بود.

آنچه شما مطالعه خواهید کرد
در نقطه‌ای که چارچوب مورد تحقیق ، دست زدن به ذهن باشد که یا بعد از یک رویکرد تحقیق و تفحص از آن استفاده کند یا به تدریج آن را برای مطالعه رفتار خود عملی کند ، تجدید فعالیت ، ترتیبی است که سرانجام با نشان دادن آن و تقریباً تقلید رویه اصیل ، قابل دستیابی است.

شبیه سازی شبکه های رایانه ای
معرفی به شبکه شبیه ساز -2
کامپوننت ها و ابزارهای NS2
TCL / OTCL PROGRAMMING
شبکه های سنسور سیم دار و شبکه های حسگر WIRELESS
کار پروژه
برنامه درسی ما
بخش 1: شبیه سازی شبکه های رایانه ای
نمایمفهوم لایه بندی
برنامه های ارتباطی بطور مرتب لایه بندی می شوند. نمایش مرجع برای برنامه های مکاتبات ، Open System Interconnection (OSI) یک ترتیب لایه باز کنوانسیون است که در آن دو برنامه چند لایه ، یکی در هر یک از معاملات مبادلات ، از یک ترتیب غیر قابل تشخیص لایه ها استفاده می کند. در نمایش OSI ، هر برنامه چند لایه شامل هفت لایه است که هر یک از آنها متناسب با ظرفیت متناوب است که باید با هدف انجام مکاتبات برنامه به برنامه بین رایانه های شخصی انجام شود.

نمای مدل سیستم
عناصر نمایششبیه سازی
بخش 2: مقدمه ای برای شبكه ساز شبكه 2
تاریخچه NS2
معماری اساسی- NS2
کارکردها – زبانهای مورد استفاده
بخش 3: کامپوننت ها و ابزارهای NS2
درباره NAM
درباره XGraph
ردیابی پرونده ها و ستایش ها در NS2
بخش 4: برنامه نویسی TCL / OTCL و سناریوی WIRED AND WIRELESS
متغیرها-لیست و آرایه
اظهارات شرطی و حلقه زدن
ساختارها و بیانها
بخش 5: کار پروژه
کلاس شبیه ساز- ردیابی وقایع- ایجاد گره- پیوند بین
گره ها – عامل ارتباطات – عامل ترافیک – شبیه سازی را اجرا کنید

سوالات متداول
NS2 چیست؟
NS2 یک ابزار شبیه سازی منبع باز است که بر روی لینوکس اجرا می شود. این یک شبیه ساز رویداد با احتیاط است که در تحقیقات شبکه مورد هدف قرار گرفته و پشتیبانی قابل توجهی را برای شبیه سازی مسیریابی ، پروتکل های مولتی کاست و پروتکل های IP مانند UDP ، TCP ، RTP و SRM بر روی شبکه های سیمی و بی سیم (محلی و ماهواره ای) ارائه می دهد.

کاربرد شبیه ساز شبکه چیست؟
معنی CBR در Ns2 چیست؟
منظور از OTCL چیست؟
پروتکل N چه پشتیبانی می کند؟
روند آزمایش NS2 چیست؟ آیا تست های دقیق تری توسط آزمایش کنندگان انجام می شود (به جز بازی های Tests Build Build)؟

 

برای شرکت در دوره با ما در تماس باشید

فرم ثبت سفارش

  • تمامی درخواست های شما شامل: دوره های آموزشی تخصصی شبیه سازی دوره های آموزشی اجرای پیاده سازی مقاله دلخواه شما دوره های آموزشی پیاده سازی مقاله با آموزش ویدیویی دوره های آموزشی پیاده سازی Ns2 دوره های آموزشی شبکه در Ns3 , Cooja دوره های آموزشی پایتون دوره های آموزشی متلب دوره های آموزشی C++ مشاوره در پایان نامه (ایده پردازی) پیاده سازی فصل 4 پایان نامه پیاده سازی و شبیه سازی پایان نامه پیاده سازی و شبیه سازی مقالات پایه دوره های آموزشی درخواستی و غیره... درخواست های مربوط به دوره ها آموزشی تخصصی در رشته سازی های مهندسی کامپیوتر ، فناوری اطلاعات، مخابرات و غیره می تواند به ما ارسال شود.
  • این فیلد بسیار مهم می باشد. درخواست ها بر اساس ایمیل دسته بندی شده و پاسخ داده می شوند. لطفا ایمیل را صحیح وارد کنید.
  • در این بخش موارد مربوط به درخواست خود را توضح دهید عنوان پروژه عنوان درخواست شما ( پیاده سازی ، شبیه سازی مقاله ، دوره های آموزشی و ...) توضیح از کارتون و دقیقا درخواست شما چیست
  • در صورتی که فایلی میخواهید ارسال کنید می توانید از این بخش ارسال کنید - مانند : (jpg, gif, png, pdf)

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

18 + هشت =