سنجش هوشمند

بدون ديدگاه

سنجش هوشمند جایگزینی برای مترهای استاندارد برای محاسبه برق و گاز است که به خانواده ها اجازه می دهد خواندن خود را پیگیری کنند و آنها را به تامین کنندگان ارسال کنند، اگر بخواهند صورتحساب را را دقیق بدهند.

سنجش هوشمند می تواند به شما در صرفه جویی وقت، انرژی و پول کمک کند. سنجش هوشمند انرژی مصرفی را و همچنین محاسبه  هزینه بر زمان در مدت استفاده از آن را محاسبه می کند. می توانید این اطلاعات را بر روی صفحه نمایش سنجش هوشمند خود ببینید. پس از نصب، سنجش هوشمند به طور خودکار به ما این اطلاعات را ارسال می کند. دیگر نیازی به محاسبه صورت حساب نیست، بنابراین تنها برای انرژی مورد استفاده شما هزینه می شود.

مزایا

  • صرفه جویی در زمان: دستگاه های هوشمند به طور اتوماتیک خوانده می شوند، بنابراین نیازی به خواندن مجدد متر نیست صورت حساب شما همیشه باید دقیق و به روز باشد.
  • صرفه جویی در انرژی و پول: ردیابی میزان انرژی که شما در زمان واقعی مصرق می کنید می تواند به شما در ذخیره کردن پول کمک کند.
  •  می توانید یک دستگاه هوشمند  بدون هیچ هزینه اضافی نصب کنید: تمام تامین کنندگان انرژی در انگلستان در حال حاضر از سال 2020 به عنوان بخشی از برنامه ریزی سنجش هوشمند هستند. با توجه به نوع آن، شما می توانید ارتقاء متر هوشمند  برای برق و یا گاز را به جای متر موجود خود داشته باشید.
  • تعرفه های نوآورانه انرژی: هنگامی که تامین کنندگان درک درستی از الگوهای استفاده دارند، نوآوری های بیشتری را می توان به نوع تعرفه هایی که ارائه می دهند، پیشنهاد دهند.

رویکرد

سنجش  هوشمند از یک شبکه ارتباطی امن ملی (DCC) استفاده می کند تا به طور خودکار و بی سیم، مصرف انرژی واقعی خود را به تامین کننده خود ارسال کنید. این به این معناست که خانوارها دیگر بر حسابهای برآورد شده انرژی تکیه نکنند یا مجبور به ارائه قرائت منظم خود باشند. سنجش هوشمند نیز با صفحه نمایش در خانه آمده است. این صفحه نمایش اطلاعات استفاده شخصی در زمان واقعی، از جمله مصرف کیلو وات ساعت و هزینه را نشان می دهد.

سنجش هوشمند جایگزین متر برق موجود و گاز می باشد. در بیشتر موارد آنها را در همان محل نصب می شوند. ویژگی همراه در سنجش هوشمند این است که آنها با یک مانیتور دستی  به نام صفحه نمایش در خانه آمده اند. آنها اجباری نیستند، اما اگر شما آنها را انتخاب کنید می توانید استفاده و هزینه خود را مشاهده کنید، همچنین ویژگیهای دیگر مانند مقایسه روزانه، هفتگی یا ماهانه را بررسی کنید. همچنین می تواند به شما کمک کند که اقدامات ساده ای برای کاهش مصرف انرژی خود داشته باشید. ایده خوبی است که صفحه نمایش در خانه روشن شود زیرا عمر باتری فقط حدود چهار ساعت است.

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هجده − 14 =