شبیه‌سازی دکتری درمانی و کاربردهای آن در بیوتکنولوژی پزشکی

بدون ديدگاه

بازدیدها: 0

یکی از موانع استفاده از سلول بنیادی در پیوندها مشکل پس زدن است. اگر از سلول های بنیادی بزرگسال خود فرد استفاده شود مشکل تا حدودی کم می شود. ولی در بیماران کهنسال و یا بعضی بیماران خاص که تعداد سلول های بنیادی بدنشان کاهش یافته است استفاده از این سلول ها با مشکل روبه روست. بهترین راهکار استفاده از سلول های بنیادی جنینی است. همچنین اگر سلولهای بنیادی جنینی اهدا شده به یک بیمار تزریق شوند ممکن است سیستم ایمنی بدن بیمار این سلولها را مهاجمان خارجی تلقی کرده و به آنها حمله کند. ولی اگر جن ین ی ک ه بنیاخته ها از آن تولید میشوند شبیه سازی شده گیرنده باشد ، دیگر هیچ گونه دفعی صورت نمی گیرد ، زیرا محتویات ژنتیکی جن ین با والد یکسان است.در شبیه سازی درمانی هسته یک سلول از بیماری که نیازمند درمان از طریق سلول بنیادی است با تخمک اهدا شده فاقد هسته ادغام می شود. سپس سلول حاصل از طریق شیمیایی یا الکتریکی تحریک می گردد تا تقسیم انجام دهد .

 

تومور مغز: تشخیص ، درمان با جراحی ، رادیوتراپی ، شیمی درمانی و عوارض آنها -

 

شبیه سازی با استفاده از چنین سلول هایی برای بدست آوردن بافت ها یا اندام های دچار مشکل، می تواند چشم اندازی روشن از آینده ای زیباتر در درمان بیماری ها فراهم کند. اگر چه در ابتدا ورود شبیه سازی درمانی از نوع پیوند عضو به قلمرو پزشکی غیرممکن به نظر می رسید اما اکنون ای ن روش به اندازه ای قدرتمند شده است که خارج از مرزهایی که پیش از این طب را محدود کرده بود کارایی دارد.

شبیه‌سازی دکتری درمانی و کاربردهای آن در بیوتکنولوژی پزشکی | شبیه‌سازی دکتری درمانی و کاربردهای آن در بیوتکنولوژی پزشکی | شبیه‌سازی دکتری درمانی و کاربردهای آن در بیوتکنولوژی پزشکی

 

جهت اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید

فرم ثبت سفارش

  • تمامی درخواست های شما شامل: دوره های آموزشی تخصصی شبیه سازی دوره های آموزشی اجرای پیاده سازی مقاله دلخواه شما دوره های آموزشی پیاده سازی مقاله با آموزش ویدیویی دوره های آموزشی پیاده سازی Ns2 دوره های آموزشی شبکه در Ns3 , Cooja دوره های آموزشی پایتون دوره های آموزشی متلب دوره های آموزشی C++ مشاوره در پایان نامه (ایده پردازی) پیاده سازی فصل 4 پایان نامه پیاده سازی و شبیه سازی پایان نامه پیاده سازی و شبیه سازی مقالات پایه دوره های آموزشی درخواستی و غیره... درخواست های مربوط به دوره ها آموزشی تخصصی در رشته سازی های مهندسی کامپیوتر ، فناوری اطلاعات، مخابرات و غیره می تواند به ما ارسال شود.
  • این فیلد بسیار مهم می باشد. درخواست ها بر اساس ایمیل دسته بندی شده و پاسخ داده می شوند. لطفا ایمیل را صحیح وارد کنید.
  • در این بخش موارد مربوط به درخواست خود را توضح دهید عنوان پروژه عنوان درخواست شما ( پیاده سازی ، شبیه سازی مقاله ، دوره های آموزشی و ...) توضیح از کارتون و دقیقا درخواست شما چیست
  • در صورتی که فایلی میخواهید ارسال کنید می توانید از این بخش ارسال کنید - مانند : (jpg, gif, png, pdf)

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × یک =