شبیه سازی اینترنت اشیا IOT و WOT

بدون ديدگاه

نمونه مقالات در حوزه شبکه اینترنت اشیا IOT و WOT

تعداد زیادی از خدمات وب چیزها (WoT) کشف خود را یک چالش واقعی است. یک استراتژی برای مقابله با این چالش، کاهش تعداد خدمات کشف شده با استفاده از مکانیزم های مختلف مانند خوشه بندی مبتنی بر وب معنایی است. با این حال، اکثر رویکردهای موجود بهتر برای زمینه استاتیک مناسب هستند و دینامیکی سرویس ها و دروازه ها را در نظر نمی گیرند. علاوه بر این، اکثر آنها رویکردهای متمرکز هستند. در این مقاله، یک معماری کشف معنایی خدمات WoT توزیع شده ارائه شده است. معماری ما سه ابزار مکانیزم فیلترینگ را در اختیار دارد: خوشه بندی، نمایه سازی و رتبه بندی، که مبتنی بر حاشیه نویسی معنایی است. همچنین، این معماری، هر دو دینامیک خدمات WoT را از طریق الگوریتم خوشه بندی افزایشی و تحرک دروازه های IoT از طریق دروازه های WoT را در نظر می گیرد.

Administrator

Site Admin
پست: 113
تاریخ عضویت: چهار شنبه ژولای 17, 2019 10:01 am
تماس:

یک پلت فرم برنامه WoT قابل تنظیم بر اساس سناریوهای معنایی Spatiotemporal

پست توسط Administrator » چهار شنبه ژولای 24, 2019 6:33 pm

با تبدیل اینترنت چیزها به وب چیزها (WoT)، انواع برنامه های کاربردی برای مقابله با حجم زیادی از داده های زمان واقعی و ناهمگن مورد نیاز است. با این حال، در اکثر برنامه های کاربردی، به دلیل معناشناسی ضعیف خود داده ها و ترکیبی شل با سناریوهای خاص، گاهی اوقات دشوار است که از ویژگی داده های سناریو در یک برنامه فقط از طریق داده ها تصویری داشته باشد. در این مقاله، یک پلت فرم قابل تنظیم مبتنی بر مدل بر مبنای معنایی spatiotemporal است که برای توسعه برنامه های کاربردی WoT برای حل این مسئله، بر اساس پیکربندی داده ها، پیکربندی جریان رویداد و encapsulation خدمات ارائه شده است، تمام سناریو WoT را می توان با یک مدل داده انتزاعی و قوانین مربوطه و فرآیند کسب و کار می تواند با تغییر مجدد قوانین مربوطه در هنگام تغییر شرایط تغییر یابد. یک مطالعه موردی برای بررسی امکان پلتفرم ما داده شده است. نتیجه نشان می دهد که این پلت فرم می تواند پشتیبانی پس زمینه برای برنامه های WoT را به روش امیدوار کننده ای ارائه دهد.

Administrator

Site Admin
پست: 113
تاریخ عضویت: چهار شنبه ژولای 17, 2019 10:01 am
تماس:

آیا “وب سایت های سیستم عامل” واقعا از وب چیزها پیروی می کنند؟

پست توسط Administrator » چهار شنبه ژولای 24, 2019 6:34 pm

وب چیزها (WoT) به دنبال ایجاد قابلیت همکاری در لایه کاربردی، در بالای اینترنت چیزها هستند. بسیاری از سیستم عامل ها و سیستم های مدرن ادعا می کنند برای حمایت از WoT، به دنبال اصول خود نسبت به ادغام یکپارچه دستگاه های فیزیکی ناهمگن و سرویس های دنیای واقعی در وب است. اما آیا این سیستم عامل واقعا به مفاهیم WoT ربط دارد یا فقط برخی از ویژگی های آن را دنبال می کند؟ آیا طراحان WoT را درک می کنند که ادعا می کنند که محصولاتشان به دنبال مشخصات WoT هستند؟ این مقاله عناصر اصلی WoT را فهرست می کند، همانطور که توسط کارهای پیشگام در این زمینه تعریف شده است و 26 پلتفرم و چارچوب محبوب را مورد بررسی قرار می دهد و هدف آن روشن کردن چگونگی درک و کاربرد WoT در دانشگاه و تجارت است.

Administrator

Site Admin
پست: 113
تاریخ عضویت: چهار شنبه ژولای 17, 2019 10:01 am
تماس:

WoT-AD: یک زبان توصیفی برای گروهی از موارد در IoT عظیم است

پست توسط Administrator » چهار شنبه ژولای 24, 2019 6:34 pm

اخیرا اینترنت عظیم چیزها (IoT) و وب چیزها (WoT) زمینه های قابل توجهی در زمینه تحقیقاتی هستند که هدف آنها تسهیل اتصال، دسترسی و کنترل چیزها از طریق استانداردهای وب و فن آوری برای استقرار در مقیاس بزرگ است. در چنین زمینه ای، کاربر نهایی می تواند به سادگی ایجاد، مسخره کردن، و ارائه چیزهای متعدد برای به دست آوردن اطلاعات سطح بالا است. با این حال، رویکردهای تحقیق در حال حاضر بیشتر مورد توجه قرار دادن یک چیز واحد را توصیف می کنند. مدل سازی و ساخت نرم افزار برای اشیاء ترکیبی که شامل گروهی از چیزها یعنی “دارایی” هستند، به دلیل کمبود توصیف و مکانیزم یکپارچه سازی یکپارچه هنوز محدود هستند. علاوه بر این، زبان توصیف دستگاه IOT سنتی به طور مستقیم بر روی دستگاه نصب شده است به شدت در سناریوی IoT Massive به دلیل شرایط سخت برای مصرف برق و هزینه عملیات محدود است. در این مقاله، توصیف دارایی WoT مبتنی بر WoT (WoT-AD)، یک زبان توصیفی برای دارایی برای مقابله با این محدودیت ها را معرفی می کنیم. WoT-AD به صراحت یک گروه از چیزها را به عنوان یک شیء همگن توصیف می کند تا امکان خرد کردن، کشف خود و به سادگی دسترسی به منابع، نهادها و خدمات خود را داشته باشد. ما همچنین یک چارچوب سبک وزن داریم که به طور کامل با WoT-AD ادغام شده است تا WoT را برای سناریوی Massive IoT فعال کند. چنین ادغام نه تنها به طور موثر دارایی را مدل می کند، بلکه همچنین توسعه برنامه های کاربردی را برای کاربران مختلف ماهر آسان می کند. سرانجام،

Administrator

Site Admin
پست: 113
تاریخ عضویت: چهار شنبه ژولای 17, 2019 10:01 am
تماس:

چارچوب هوش مصنوعی IoT، WoT و W2T ادغام شده است

پست توسط Administrator » چهار شنبه ژولای 24, 2019 6:34 pm

روند تحقیق در حال حاضر در مورد دستگاه های هوشمند است. نیاز به اتصال این دستگاه های تعبیه شده هوشمند با استفاده از اینترنت وجود دارد و از این رو دستگاه های IoT بسیار ضروری هستند. وب چیزها و عقلانیت وب چیزها دو فناوری در مراحل رشد هستند. این مقاله یک مطالعه در مورد ادغام دستگاه های IoT با WoT و W2T است. یک معماری برای پیاده سازی تعامل میان دستگاه های Iot هوشمند از طریق WoT و W2T طراحی شده است.

Administrator

Site Admin
پست: 113
تاریخ عضویت: چهار شنبه ژولای 17, 2019 10:01 am
تماس:

از اینترنت چیزها به وب چیزها – با حس کردن به عنوان یک سرویس امکان پذیر است

پست توسط Administrator » چهار شنبه ژولای 24, 2019 6:34 pm

احساس کردن به عنوان یک سرویس (SenaaS) به عنوان یک عنصر برجسته در middleware همراه با لایه های اینترنت اشیاء (IoT) و وب چیزها (WoT) در سیستم های همه جا در آینده ظهور می یابد. در این مقاله یک چارچوب معماری مورد بحث قرار گرفته است، به این ترتیب همه چیز به وسیله سنسورهای جاسازی شده به وسیله سرویس ها خلاصه می شود و چیزی به عنوان یک سرویس ارائه می شود. معماری به عنوان یک طرح برای هدایت معماران نرم افزاری کاربرد برنامه های WoT عمل می کند. در نهایت، همه چیز در وب فعال می شود به سیستم عامل های وب مانند سیستم عامل های اجتماعی اضافه می شود تا داده ها و سرویس هایی را که توسط این چیزها در معرض تعامل با هر دو چیز و افراد قرار می گیرند، به دست بیاورند تا وب سایت های اجتماعی آینده را تحقق بخشند. جهت نشان دادن یکپارچگی SenaaS با چارچوب معماری WoT پیشنهاد شده است.

Administrator

Site Admin
پست: 113
تاریخ عضویت: چهار شنبه ژولای 17, 2019 10:01 am
تماس:

API های وب برای اینترنت چیزها

پست توسط Administrator » چهار شنبه ژولای 24, 2019 6:35 pm

اینترنت چیزها امروزه با میلیاردها دستگاه متصل شده و تعدادی از نهادهای استاندارد سازی تلاش می کنند که ارتباطات و سایر جنبه های IoT را استاندارد کنند. با این حال، روش ساده ای در حال حاضر برای توسعه دهندگان وب برای دسترسی به دستگاه های IOT از داخل صفحات وب با استفاده از APL ها وجود ندارد، به ویژه هنگامی که آنها از URI دستگاه های متصل شده درون شبکه یا URI ها در یک شبکه زیر پنهان نمی دانند. استاندارد وب چیزها (WoT) اجازه دسترسی به دستگاه های IoT از طریق وب را می دهد، اما تنها در صورتی که URI عمومی و پیش از آن شناخته شده باشد. در این مقاله ما یک مکانیسم برای همین پیشنهاد ارائه می کنیم که با استفاده از آن می توان هر یک از توسعه دهندگان وب محتوا را در یک صفحه وب دسترسی و تغییر خواص دستگاه های IoT متصل کرد. رویکرد پیشنهاد ما آسان برای استفاده و امن است، با ثبت خودکار از دستگاه های IoT جدید در همان شبکه. ما API های پیشنهادی ما را با استفاده از یک موتور زمان اجرا در وب در حال اجرا در پسزمینه اجرا می کنیم و جزئیات اجرای یک نمونه اولیه را بر روی یک تلفن همراه همراه با یک لامپ LED که در حال اجرای موتور زمانبندی وب است، ارائه می کنیم.

Administrator

Site Admin
پست: 113
تاریخ عضویت: چهار شنبه ژولای 17, 2019 10:01 am
تماس:

ارائه وب اجتماعی چیزها

پست توسط Administrator » چهار شنبه ژولای 24, 2019 6:35 pm

وب چیزها (WoT)، پیشرفت اینترنت چیزها، دستگاه های شبکه را قادر می سازد برای برقراری ارتباط و برقراری ارتباط بین افراد و اشیاء مختلف به نام “چیزها” از جمله دستگاه های شبکه و همچنین خدمات در محیط محاسبات توزیع شده. بر خلاف بسیاری از سیستم هایی که برای اینترنت چیزها وجود دارد، وب چیزها در مورد استفاده مجدد استانداردهای وب برای اتصال سریع سیستم در حال رشد سیستم های جاسازی شده که به اشیاء هوشمند روزمره ساخته شده است. برای انجام این کار، نیاز به یک زیرساخت شبکه مستقل است که از ارتباطات بین وب چیزها پشتیبانی می کند بدون توجه به تعاملات کاربر. به ویژه برای خدمات مبتنی بر مکان و وب نیاز به پشتیبانی از اطلاعات ارتباط اجتماعی کاربران برای جستجو، کنترل و به اشتراک گذاشتن خدمات مورد نظر کاربر و اشیاء مرتبط دارد.

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یازده − یازده =