شبیه سازی شبکه های کامپیوتری و مخابراتی با ns-3 مقطع دکتری

بدون ديدگاه

بازدیدها: 1

شبیه ساز ns-3، یکی از بهترین شبیه سازهای شبکه نسبت به سایر شبیه سازها است که عمدتا برای تحقیق و استفاده آموزشی هدف گذاری شده است. ns-3، یک نرم افزار رایگان است که مجوز GNU GPLv2 دارد و استفاده از آن برای تحقیق و توسعه به طور عمومی در دسترس است.

پروژه ns-3 با ایجاد یک هسته شبیه سازی استوار که به خوبی مستند شده است، برای استفاده و اشکال زدایی آسان است و نیازهای کل جریان شبیه سازی، از پیکربندی شبیه سازی تا جمع آوری و تجزیه و تحلیل را فراهم می کند و هدف از این پروژه، ایجاد یک محیط شبیه سازی مطلوب و مناسب برای تحقیقات شبکه است.

آموزش شبیه سازی با Ns3 آموزش Ns3 لینک دانلود ns3، نصب ns3

این محیط باید با نیازهای شبیه سازی تحقیقاتی شبکه های مدرن امروزی هماهنگ باشد و باید مشارکت جامعه تحقیقاتی، بررسی های همکارانه و اعتبارسنجی نرم افزار را تقویت کند. علاوه بر این، زیرساخت های نرم افزاری ns-3، توسعه مدل های شبیه سازی را ایجاد می کند که به اندازه کافی واقع گرایانه هستند تا امکان استفاده از ns-3 به عنوان یک امولاتور واقعی شبکه، متصل با دنیای واقعی باشد و همچنین امکان پیاده سازی بسیاری از پروتکل های موجود در دنیای واقعی در داخل ns-3 وجود دارد.

شبیه سازی شبکه های کامپیوتری و مخابراتی با ns-3 مقطع دکتری | شبیه سازی شبکه های کامپیوتری و مخابراتی با ns-3 مقطع دکتری | شبیه سازی شبکه های کامپیوتری و مخابراتی با ns-3 مقطع دکتری

جهت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید

فرم ثبت سفارش

  • تمامی درخواست های شما شامل: دوره های آموزشی تخصصی شبیه سازی دوره های آموزشی اجرای پیاده سازی مقاله دلخواه شما دوره های آموزشی پیاده سازی مقاله با آموزش ویدیویی دوره های آموزشی پیاده سازی Ns2 دوره های آموزشی شبکه در Ns3 , Cooja دوره های آموزشی پایتون دوره های آموزشی متلب دوره های آموزشی C++ مشاوره در پایان نامه (ایده پردازی) پیاده سازی فصل 4 پایان نامه پیاده سازی و شبیه سازی پایان نامه پیاده سازی و شبیه سازی مقالات پایه دوره های آموزشی درخواستی و غیره... درخواست های مربوط به دوره ها آموزشی تخصصی در رشته سازی های مهندسی کامپیوتر ، فناوری اطلاعات، مخابرات و غیره می تواند به ما ارسال شود.
  • این فیلد بسیار مهم می باشد. درخواست ها بر اساس ایمیل دسته بندی شده و پاسخ داده می شوند. لطفا ایمیل را صحیح وارد کنید.
  • در این بخش موارد مربوط به درخواست خود را توضح دهید عنوان پروژه عنوان درخواست شما ( پیاده سازی ، شبیه سازی مقاله ، دوره های آموزشی و ...) توضیح از کارتون و دقیقا درخواست شما چیست
  • در صورتی که فایلی میخواهید ارسال کنید می توانید از این بخش ارسال کنید - مانند : (jpg, gif, png, pdf)

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

13 + شش =