استفاده از Cloudsim برای مدلسازی و شبیه سازی محیط رایانش ابری

بدون ديدگاه

استفاده از Cloudsim برای مدلسازی و شبیه سازی محیط رایانش ابری

 

در آینده، محاسبات ابری در توسعه­ ی خدمات اینترنتی به یک تکنولوژی مهم تبدیل خواهد شد. ارائه دهندگان خدمات  اینترنتی قصد دارند، به منظور برآوردن نیاز کاربران، برخی تنگناهای سیستم محاسبات ابری را حذف کنند و به منظور صرفه جویی در مصرف انرژی، آنها به اعمال مکانیسم جدید بهره وری انرژی و مشاهده­ ی اثرات آن بر دیتاسنتر نیاز دارند. آزمایش مکانیسم­ های جدید در محیط واقعی محاسبات ابری، مشکل است و محققان اغلب نمی­ توانند در یک محیط ابری واقعی تحقیق کنند، پس شبیه سازی برای مدل کردن مکانیسم و ارزیابی نتایج ضروری می­ باشد. شبیه سازی یک دیتاسنتر، از صرف زمان جلوگیری و برای پیکربندی و تست یک محیط واقعی، تلاش می­ کند. علاوه بر این، از ماشین­ های واقعی برای اهداف تست استفاده نمی ­شود و قدرت محاسباتی آن­ها را می­ توان به کاربردهای مهم اختصاص داد.

این مقاله یک چارچوب شبیه سازی به نام Cloudsim را معرفی میکند، که شبیه سازی، قدرت مدیریت خدمات و مدل سازی زیر ساختهای ابری را فراهم میکند و ما نیز در مورد چگونگی گسترش Cloudsim برای شبیه سازی مکانیسم پیشنهادی شما در محاسبات ابری بحث میکنیم.

دانلود

Using CloudSim to Model and Simulate Cloud Computing Environment

using Cloudsim to model and Simulate Cloud

تماس با ما برای سفارش کار:

فرم ثبت سفارش

  • تمامی درخواست های شما شامل: دوره های آموزشی تخصصی شبیه سازی دوره های آموزشی اجرای پیاده سازی مقاله دلخواه شما دوره های آموزشی پیاده سازی مقاله با آموزش ویدیویی دوره های آموزشی پیاده سازی Ns2 دوره های آموزشی شبکه در Ns3 , Cooja دوره های آموزشی پایتون دوره های آموزشی متلب دوره های آموزشی C++ مشاوره در پایان نامه (ایده پردازی) پیاده سازی فصل 4 پایان نامه پیاده سازی و شبیه سازی پایان نامه پیاده سازی و شبیه سازی مقالات پایه دوره های آموزشی درخواستی و غیره... درخواست های مربوط به دوره ها آموزشی تخصصی در رشته سازی های مهندسی کامپیوتر ، فناوری اطلاعات، مخابرات و غیره می تواند به ما ارسال شود.
  • این فیلد بسیار مهم می باشد. درخواست ها بر اساس ایمیل دسته بندی شده و پاسخ داده می شوند. لطفا ایمیل را صحیح وارد کنید.
  • در این بخش موارد مربوط به درخواست خود را توضح دهید عنوان پروژه عنوان درخواست شما ( پیاده سازی ، شبیه سازی مقاله ، دوره های آموزشی و ...) توضیح از کارتون و دقیقا درخواست شما چیست
  • در صورتی که فایلی میخواهید ارسال کنید می توانید از این بخش ارسال کنید - مانند : (jpg, gif, png, pdf)

 

 

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه × 5 =