شبیه سازی رشته مهندسی کامپیوتر، کارشناسی ارشد و دکتری

ابزارهای نرم افزاری

بخش شبکه های موبایل به طور مداوم راه حل های نرم افزاری را ارتقا می بخشد و از تخصص ما در تحقیقات تجربی بهره می برد.

  • LENA یک شبیه ساز شبکه LTE / EPC با منبع باز است که به فروشندگان سلول های کوچک / ماکرو LTE اجازه می دهد تا الگوریتم ها و راه حل های خود سازمان یافته شبکه (SON) خود طراحی و آزمایش کنند.
  • ns-3 شبیه ساز شبکه است که بطور رسمی توسط بخش شبکه های موبایل تأیید شده است. چندین عضو دپارتمان بطور فعال در توسعه برنامه های افزودنی ns-3 که برای انجام بخشی از فعالیت تحقیقاتی ما استفاده می شود ، شرکت دارند.
  • Ekiga مشتری اصلی به عنوان نقطه شروع برای توسعه ویژگی های اضافی زیر برای اهداف تحقیقاتی مورد استفاده قرار گرفت: تحرک SIP ، انتقال افقی و انتخاب رابط.
  • کلیک کنید با استفاده از معماری را کلیک کنید، ما یک چارچوب برای توسعه پروتکل، راه اندازی سناریو، و ارزیابی پروتکل مستقر شده اند. انتخاب Click برای ساده سازی پروتکل در سطح شبکه همچنین امکان ارزیابی پارامترهای مورد علاقه را با اضافه کردن پیشخوان های ساده و یا رها کردن پرونده های ردیابی در نقاط منتخب مسیر پردازش بسته در گره ها و با ایجاد پارسرهای ساده برای پردازش کلیه داده های جمع آوری شده در هر گره ها
  • PCAP Trace Parser PCAPNSE یک پارامتر قاب وای فای قابل انعطاف و به راحتی قابل توسعه است که به طور کامل در بخش شبکه های موبایل توسعه یافته است. این نرم افزار از تحقیقات تجربی ما برای اندازه گیری چندین پارامتر خام مورد علاقه ، عمدتا جهت WLAN ، با استفاده از کتابخانه های PCAP و پردازش داده ها از هر بسته خرابکار پشتیبانی می کند.
  • WiMON این ابزار معیارهای از دست دادن بسته ها و استفاده از شبکه از شبکه های بی سیم را بر اساس تاخیر و تلفات بسته های چراغهای ارسال شده توسط نقاط acces تولید می کند. همچنین اطلاعات دیگری از قبیل نشانگر قدرت سیگنال دریافت شده (RSSI) ، امنیت (یعنی شبکه محافظت شده WEP ، WPA یا WPA2) ، BSSID نقطه دسترسی ، SSID و کانال هر شبکه را در اختیار شما قرار می دهد.
  • Lispmob بخش شبکه های موبایل با مشارکت فعال در پروژه Lispmob (اجرای منبع گره باز LISP موبایل برای لینوکس) دارای برنامه های افزودنی مانند مدیریت جریان و پشتیبانی چند نفره است.
  • SolarStat یک ابزار منبع باز است که با هدف استخراج فرآیندهای ساده اما در عین حال دقیق Markov تصادفی برای توصیف انرژی پاک شده توسط منابع خورشیدی در فضای باز انجام می شود.

یارآموزان بزرگترین سامانه شبیه سازی با دراختیار داشتن اساتید مجرب، شبیه سازی پروژه های پژوهشی در تمامی رشته های فناوری اطلاعات و مهندسی کامپیوتر می باشد. برای ارتباط با ما از طریق فرم ثبت سفارش و یا ایمیل زیر اقدام فرمایید.

Yaramoozan.ir@gmail.com

تماس با ما

YarAmoozan