شبیه سازی کامپیوتری و پیاده سازی مقالات

بدون ديدگاه

شبیه سازی کامپیوتری و پیاده سازی مقالات

  • شبیه سازی با متلب – MATLAB
   شبیه سازی با متلب , شبیه سازی با متلب ،آموزش متلب ,برنامه نویسی با متلب, پروژه آماده متلب, انجام پروژه متلب ، انجام پروژه MATLAB ، سیمولینک در متلب ، پیاده سازی با متلب ، شبیه سازی در متلب ، نرم افزار Matlab ، دانلود پروژه های آماده MATLAB.
   1موضوعات
   3پست
   آخرین پستشبیه سازی با MATLAB
   توسط Administrator مشاهده اخرین پست
   پنج شنبه ژولای 18, 2019 11:37 pm

 • شبیه سازی با Ns2 – شبیه سازی با ان اس 2
  شبیه‌ساز ns2 یک ابزار شبیه‌سازی رخداد-گسسته است که امکان ارزیابی پارامترهای مختلف شبکه‌های کامپیوتری را برای پروتکل‌های استداندارد یا دلخواه فراهم می‌کند. این نرم‌افزار امکان شبیه‌سازی لایه‌های TCP/IPرا در بسترهای مختلف سیمی و بی‌سیم مانند LAN، WAN، Ad Hoc، Satelliteو … فراهم می‌کند. همچنین انواع پروتکل‌ها در لایه‌های مختلف مانند TCP، UDP، FTP، AODV، DSR و … در ns2 پیاده‌سازی شده است. در سال‌های اخیر به دلیل انعطاف و قدرت بالای ns2 در شبیه‌سازی شبکه‌های بی‌سیم توجه بسیاری به این شبیه‌ساز شده است. همچنین به دلیل استفاده‌ی اکثر مقالات پژوهشی خصوصا در حوزه‌ی شبکه‌های بی‌سیم از این شبیه‌ساز، اعتبار این شبیه‌ساز در جامعه پژوهشی بسیار بالا می‌باشد.
  2موضوعات
  4پست
  آخرین پستنحوه نمایش نوع بسته در Trace …
  توسط Administrator مشاهده اخرین پست
  شنبه آگوست 03, 2019 1:07 pm
 • شبیه سازی با Omnet ++
  شبیه ساز ++OMNet نیز به عنوان یک شبیه ساز public-source و component-based برای شبکه شناخته می‌شود که دارای قابلیت GUI می‌باشد. کاربرد اصلی آن شبکه‌های مخابراتی می‌باشد. شبیه ساز ++OMNet دارای یک معماری generic و منعطف می‌باشد که آن را در سایر حوزه‌ها از جمله سیستم‌های IT، شبکه‌های queueing، معماری‌های سخت‌افزاری و حتی فرآیندهای تجاری موفق ساخته‌است.
  0موضوعات
  0پست
  بدون پست
 • شبیه سازی با Ns3 – شبیه سازی با ان اس 3
  شبیه ساز NS3 یک شبیه ساز شبکه گسسته ، مبتنی بر رویداد است که برای اهداف تحقیقاتی و آموزشی استفاده می شود. این شبیه ساز در سیستم عامل­ های MAC، Linux و Windows قابل نصب و استفاده می ­باشد. پروژه NS3 که یک پروژه Open-Source و در حال توسعه می باشد در سال ۲۰۰۶ آغاز شده و تا کنون (۲۰۱۷) ادامه پیدا کرده است. شبیه ساز NS3 شبکه­ های مبتنی بر IP و غیر IP را پشتیبانی می ­کند و علاوه بر این با بهره ­گیری از یک زمان­بند بلادرنگ امکان تعامل با یک سیستم واقعی (Emulation) را نیز فراهم می ­نماید.
  0موضوعات
  0پست
  بدون پست
موضوع جدید 

 • موضوعات
  پاسخ ها
  مشاهده
  آخرین پست

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یازده + 2 =