پروژه های Android و شبیه سازی با Android

 

Android یک سیستم عامل تلفن همراه مبتنی بر هسته لینوکس است که توسط گوگل ساخته شده و یک بسته نرم افزاری کامل برای دستگاه های تلفن همراه ارائه می دهد. استفاده از یک ماشین مجازی سفارشی برای بهینه سازی منابع حافظه و سخت افزار در یک محیط تلفن همراه است. ماهیت باز آن طیف گسترده ای از توسعه دهندگان را به استفاده از كد منبع باز به عنوان پایه ای برای پروژه های نوآورانه جامعه محور تبدیل كرده است. علاوه بر این ، کد منبع باز می تواند سخاوتمندانه گسترش یابد تا فن آوری های جدید را در هنگام ظهور شامل شود. Android فاصله ای بین برنامه های اصلی موبایل و برنامه های شخص ثالث ایجاد نمی کند. این کار مانع ایجاد برنامه های جدید و نوآورانه را می شکند. Android توسعه سریع و آسان برنامه را برای دستگاه های تلفن همراه لمسی مانند تلفن های هوشمند و تبلت تضمین می کند. اگرچه ، این در درجه اول برای دستگاه های تلفن همراه دارای صفحه نمایش سخت است ، از آن در کنسول های بازی ، دوربین های دیجیتال و سایر لوازم الکترونیکی استفاده شده است. چندین شرکت مستقر در فناوری که خواستار یک سیستم عامل آماده ، کم هزینه و قابل تنظیم برای دستگاه های پیشرفته هستند ، سیستم عامل خود را با اندرویدی جایگزین کردند.

سیستم عامل Android

  • کیت توسعه نرم افزار (Android SDK)De 8 beste Android-launchers - Webwereld
  • افزونه Android Development Tools) ADT)
  • Bridge Debug Bridge
ابزارهای Android
  • ابزارهای SDK Android
  • ابزارهای برنامه platform Android
  • اندروید
  • شبیه ساز Android

 

#مشاوره پایان نامه دکتری مهندسی کامپیوتر #مشاوره تحقیقاتی#مشاوره تحقیقات دکترا در یادگیری ماشین#مشاوره تحقیقات دکترا در امنیت سایبری#مشاوره تحقیقات دکترا در هوش مصنوعی#مشاوره تحقیقات PHD در فناوری Blockchain #مشاوره تحقیقات دکترا در محاسبات موبایل

یارآموزان بزرگترین سامانه شبیه سازی با دراختیار داشتن اساتید مجرب، شبیه سازی پروژه های پژوهشی در تمامی رشته های فناوری اطلاعات و مهندسی کامپیوتر می باشد. برای ارتباط با ما از طریق فرم ثبت سفارش و یا ایمیل زیر اقدام فرمایید.

Yaramoozan.ir@gmail.com

تماس با ما

YarAmoozan