شبیه سازی AnyLogic Cloud شبیه سازی شبکه ابر

بدون ديدگاه

Notice: Undefined index: IRT in /var/www/vhosts/yaramoozan.ir/httpdocs/wp-content/plugins/xgravityforms-master x/currency.php on line 108

ابر خصوصی AnyLogic

زیرساخت Cloud را می توان در مرکز داده یا در ارائه دهنده PaaS میزبانی کرد. به این ترتیب ، زیرساخت ها می توانند در گردش کار شرکت شما یکپارچه شوند ، بنابراین می توانید مدل های AnyLogic را در سراسر شرکت خود مستقر کنید. محیط اختصاصی Cloud Private Cloud به شما امکان کنترل کاملی بر داده ها و پردازش آن می دهد.

امنیت داده ها هنگام کار به صورت آنلاین مهم است و بسیاری از شرکت ها و صنایع دارای رهنمودهای عملیاتی دقیق هستند. برای رفع این نیازها ، ضمن حفظ قابلیت مقیاس پذیری و کارایی رایانش ابری ، AnyLogic Cloud Private را توسعه دادیم.

 

مدل خود را به یک ابزار عملیاتی تبدیل کنید

برای انجام کارهای روزانه ، مدل شبیه سازی خود را به یک بستر تصمیم گیری تبدیل کنید. مدل های موجود در Cloud را ذخیره کرده و آنها را با داده های عملیاتی ، آزمایش های راه اندازی متصل کنید ، به کاربران نهایی این امکان را می دهد که به آنها دسترسی داشته و بدون تأخیر از بینش های شبیه سازی استفاده کنند. AnyLogic Cloud ادغام مدل ها را در گردش کار عملیاتی ساده کرده و ایجاد دوقلوهای دیجیتال را سهولت می بخشد.


ارائه مدل شبکه ابری

مدل ها را با مشتریان خود در یک فضای ابری آماده استفاده کنید و هیچ نرم افزاری لازم نیست. AnyLogic Cloud فرایند بروزرسانی را ساده تر می کند ، مدیریت را ساده تر می کند و یک تجربه مشترک کاربر را تضمین می کند.

 


دسترسی چند کاربره به مدل شما در شبیه سازی ابری

با استفاده از Cloud در یک مدل به اشتراک بگذارید و با آنها همکاری کنید. از همکاران یا مشتریان خود دعوت کنید تا یک مدل را از راه دور اجرا کنند ، نقش های کاربر و حقوق دسترسی را مدیریت کنید. آنها می توانند از داشبورد تعاملی قابل تنظیم ، انیمیشن مبتنی بر وب و یک پایگاه داده نتایج اشتراکی بهره مند شوند.


مدیریت بهتر شبیه سازی شبکه ابر با انی لاجیک

در Cloud ، ذخیره ، سازماندهی و ویرایش آزمایش ها و داده های سناریو – از جمله نسخه های مدل ، پارامترهای اجرا و نتایج شبیه سازی. طیف وسیعی از آزمایشات ، از جمله تغییرات پارامتر و مونت کارلو را به کار بگیرید. گزینه مقایسه سناریو Cloud به تجسم نتایج حاصل از آزمایش های مختلف برای برجسته تر معیارهای کلیدی کمک می کند.

 

قابلیت محاسبات با کارایی بالا

با AnyLogic Cloud ، آزمایش های پیچیده چند کاره را سریعتر و مؤثرتر از یک کامپیوتر معمولی انجام دهید. با توجه به طراحی مقیاس پذیر ، AnyLogic Cloud می تواند به سرعت پاسخگوی نیازهای محاسباتی باشد و آزمایش هایی را در گره ها و هسته های مختلف انجام دهد.

تمام آزمایشات با ورودی ها و نتایج آنها در Cloud ذخیره می شوند. اگر یک آزمایش از ورودیهای مشابه استفاده کند ، نتایج را می توان فوراً بازیابی کرد ، و به صرفه جویی در منابع محاسباتی کمک می کند.

 


یادگیری ماشین را تسریع کنید

AnyLogic یک ابزار شبیه سازی با هدف کلی برای ایجاد محیط های پویا برای آموزش و آزمایش راه حل های AI است. برای اجرای آسان تر قابلیت های یادگیری تقویت عمیق در مدل خود ، مدل خود را در AnyLogic Cloud بارگذاری کنید و با استفاده از API های Python ، Java یا JS RESTful آن را با یک پلتفرم یادگیری ماشین متصل کنید . مدلهای مبتنی بر ابر از محاسبات ابری قدرتمند بهره می گیرند ، این به شبکه های عصبی کمک می کند تا سریعتر و کارآمدتر یاد بگیرند.

برای شبیه سازی پروژه های کلود با انی لاجیک با ما در تماس باشید

فرم ثبت سفارش

  • تمامی درخواست های شما شامل: دوره های آموزشی تخصصی شبیه سازی دوره های آموزشی اجرای پیاده سازی مقاله دلخواه شما دوره های آموزشی پیاده سازی مقاله با آموزش ویدیویی دوره های آموزشی پیاده سازی Ns2 دوره های آموزشی شبکه در Ns3 , Cooja دوره های آموزشی پایتون دوره های آموزشی متلب دوره های آموزشی C++ مشاوره در پایان نامه (ایده پردازی) پیاده سازی فصل 4 پایان نامه پیاده سازی و شبیه سازی پایان نامه پیاده سازی و شبیه سازی مقالات پایه دوره های آموزشی درخواستی و غیره... درخواست های مربوط به دوره ها آموزشی تخصصی در رشته سازی های مهندسی کامپیوتر ، فناوری اطلاعات، مخابرات و غیره می تواند به ما ارسال شود.
  • این فیلد بسیار مهم می باشد. درخواست ها بر اساس ایمیل دسته بندی شده و پاسخ داده می شوند. لطفا ایمیل را صحیح وارد کنید.
  • در این بخش موارد مربوط به درخواست خود را توضح دهید عنوان پروژه عنوان درخواست شما ( پیاده سازی ، شبیه سازی مقاله ، دوره های آموزشی و ...) توضیح از کارتون و دقیقا درخواست شما چیست
  • در صورتی که فایلی میخواهید ارسال کنید می توانید از این بخش ارسال کنید - مانند : (jpg, gif, png, pdf)

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × چهار =