شبیه سازی SDN مجازی سازی عملکرد

بدون ديدگاه

اجرای کنترل تراکم حمل و نقل و آگونیستی در مراکز داده مبتنی بر SDN

برای دیدار با مهلت برنامه های کاربردی تعاملی ، پروتکل های حمل و نقل احتقان-آگونیستی مانند UDP به طور فزاینده در کنار هم با TCP پاسخگو احتقان استفاده می شوند. از آنجا که پهنای باند در مراکز داده کاملاً مجازی سازی نشده است ، ممکن است قطعاً سرویس هنگامی اتفاق بیفتد که چنین ترافیکی متنوع برای بافرهای کوچک در سوئیچ ها بخواهد. در این مقاله SDN-GCC ، یک مکانیسم کنترل تراکم مبتنی بر نرم افزار ساده و کاربردی را ارائه می دهیم که تصمیمات نظارت و کنترل را در یک کنترلر متمرکز و اجرای کنترل ترافیک در هایپرورسورها روی سرورها قرار می دهد. SDN-GCC بدون در نظر گرفتن هیچ گونه همکاری از برنامه های مستاجر (یا پروتکل حمل و نقل) ، یک حلقه کنترل تراکم بین کنترل کننده SDN و هایپرایزرها ایجاد می کند ، درنهایت باعث می شود بدون هیچگونه اختلال در سرویس یا بروزرسانی سخت افزاری ، آن را در مراکز داده های موجود قابل اجرا کنید. SDN-GCC با استفاده از شبیه سازی در ns2 و همچنین با استفاده از آزمایش و آزمایش در مقیاس کوچک زندگی در مقیاس کوچک ، ارزیابی و ارزیابی می شود.

Administrator

Site Admin
پست: 282
تاریخ عضویت: چهار شنبه ژولای 17, 2019 10:01 am
تماس:

استفاده از SDN برای صرفه جویی در انرژی در تجزیه و تحلیل WSN-An

پست توسط Administrator » شنبه آگوست 03, 2019 3:22 pm

استفاده از SDN برای صرفه جویی در انرژی در تجزیه و تحلیل WSN-An
صرفه جویی در مصرف انرژی یکی از مشکلات جدی است که WSN با آن مواجه است زیرا گره های سنسور قدرت باتری محدود دارند و انتظار می رود علاوه بر سنجش داده ها ، عملکردهای جمع آوری و فعال سازی داده ها را نیز انجام دهد. ادبیات راه حل های زیادی را برای کاهش مصرف انرژی و استفاده از آن پیشنهاد داده است. با استفاده از فن آوری اخیر در معرفی قابلیت برنامه ریزی شبکه که وظایف مدیریت شبکه را با استفاده از نرم افزار تعریف شده از معماری (SDN) متمرکز می کند ، قاچاق شبکه یک دامنه برجسته برای کاربرد SDN است. مسائل مربوط به ترافیک ذاتی در WSN مانند انتقال داده ، جمع آوری داده ها ، شکست مسیر و مصرف انرژی می تواند به صورت کارآمد توسط SDN انجام شود ، که سکویی را فراهم می کند که در آن صفحه دیتا و صفحه کنترل از هم جدا شوند. با ادغام SDN در WSN ، گره های سنسور فقط حمل و نقل را انجام می دهند و don ‘ تصمیمی برای مسیریابی اتخاذ کنید که در نتیجه مصرف انرژی کاهش می یابد. ما یک چارچوب کلی برای یک شبکه حسگر بی سیم تعریف شده از نرم افزار پیشنهاد می کنیم که کنترلر در ایستگاه پایه پیاده سازی شود ، گره های مرکزی در خوشه به عنوان سوئیچ ها عمل می کنند و ارتباط بین سوئیچ و کنترلر از طریق پروتکل OpenFlow است. با صرفه جویی در مصرف انرژی در معماری پیشنهادی با نتایج به دست آمده با استفاده از محیط های NS2 و شبیه ساز Mininet ، متوجه می شویم.

Administrator

Site Admin
پست: 282
تاریخ عضویت: چهار شنبه ژولای 17, 2019 10:01 am
تماس:

شبکه تعریف شده نرم افزار برای ذخیره انرژی در شبکه حسگر بی سیم

پست توسط Administrator » شنبه آگوست 03, 2019 3:23 pm

مقدمه در مورد گسترش گره ها به طول بیشتر زندگی بی وقفه ، استفاده از در تحریک انرژی مهمترین مشکل شناخته شده است که توسط شبکه حسگر بی سیم مربوطه (WSN) به عنوان گره های سنسورهای مربوطه روبرو شده است ، که دارای قدرت محدودی است باتری و حتی انتظار می رود که برای جمع آوری داده ها و توابع تحریک به ترتیب برای سنجش داده ها انجام شود. من در اینجا می دانم که صرفه جویی در انرژی می تواند به عنوان معماری با پیامدهای به دست آمده و استفاده از محیط های شبیه ساز شبکه مربوطه پیشنهاد شود. در WSN پیوند تنگاتنگی بین هواپیمای داده و صفحه کنترل وجود دارد. در حالی که گره ها هم وظیفه هواپیمای داده را انجام می دهند و هم مصرف انرژی وظیفه کنترل هواپیما را در WSN سنتی زیاد است. در اینجا نرم افزار کارآمد با انرژی پیشنهادی از شبکه حسگر بی سیم تعریف شده است که صفحه کنترل و هواپیما را جدا می کند. مسیریابی و خوشه بندی گره ها توسط کنترلر متمرکز که در ایستگاه پایه اجرا می شود انجام می شود. با برقراری ارتباط از شبکه تعریف شده نرم افزاری (SDN) در WSN ، گره مربوطه سنسورها عملکرد بعدی را انجام می دهد و در هیچ یک از تصمیم گیری های مسیریابی ، که ناشی از هدر رفتن انرژی است ، شرکت نمی کند. مصرف کمتر انرژی NS2 برای اجرای کار برای بررسی عملکرد سیستم پیشنهادی با سیستم موجود استفاده می شود. گره مربوطه از سنسورها عملكرد بعدی را انجام داده و در هیچ یك از تصمیمات مسیریابی كه ناشی از هدر رفتن انرژی است ، شرکت نمی كند ، و این به نوبه خود منجر به مصرف كمتر انرژی می شود. NS2 برای اجرای کار برای بررسی عملکرد سیستم پیشنهادی با سیستم موجود استفاده می شود. گره مربوطه از سنسورها عملكرد بعدی را انجام داده و در هیچ یك از تصمیمات مسیریابی كه ناشی از هدر رفتن انرژی است ، شرکت نمی كند ، و این به نوبه خود منجر به مصرف كمتر انرژی می شود. NS2 برای اجرای کار برای بررسی عملکرد سیستم پیشنهادی با سیستم موجود استفاده می شود.

Administrator

Site Admin
پست: 282
تاریخ عضویت: چهار شنبه ژولای 17, 2019 10:01 am
تماس:

Science DMZ: بستر ابر امنی مبتنی بر SDN

پست توسط Administrator » شنبه آگوست 03, 2019 3:31 pm

Science DMZ: بستر ابر امنی مبتنی بر SDN
به سمت یک رویکرد مدیریت تعاملی مدولار برای ارکستر زیرساخت SDN
الگوی شبکه تعریف شده نرم افزاری (SDN) مجموعه ای از منابع را معرفی کرده است که می تواند برای طراحی خدمات و برنامه های جدید برای نسل بعدی فناوری های شبکه استفاده شود. با وجود تمام مزایای ارائه شده توسط رویکرد SDN ، مدیریت زیرساخت ها همچنان یک چالش حل نشده است ، زیرا لازم است ابزارهای مناسبی برای اطمینان از یک ارکستراسیون سرویس شبکه ای مطمئن و کارآمد فراهم شود. با توجه به این موضوع ، ما سیستم مدولار تعاملی مدیریتی برای زیرساخت های SDN (MISSIn) ، ابزاری حمایتی برای مدیریت SDN ، را برای حمایت از اپراتورهای شبکه برای مقابله با برنامه های ناهمگن و پیچیده مورد نیاز کاربر ، به روشی پویا و تعاملی ، معرفی می کنیم.

Administrator

Site Admin
پست: 282
تاریخ عضویت: چهار شنبه ژولای 17, 2019 10:01 am
تماس:

NFPA: آنالایزر عملکرد شبکه

پست توسط Administrator » شنبه آگوست 03, 2019 3:32 pm

با افزایش برنامه نویسی شبکه تعریف برنامه نویسی ، خدمات شبکه سخت تر از گذشته می شوند. انتخاب عناصر شبکه سنتی که با توجه به نیازهای عملکرد و بودجه تخصیص یافته بهترین ارزش را برای پول فراهم می کنند ، امروز تنها گزینه نیست: ممکن است یک راه حل نرم افزاری را نیز با گزینه جایگزین سخت افزار عمومی بدست آورید. مشکل این است که مجموعه راه حل های موجود و ترکیب های احتمالی نرم افزار و اجزای سخت افزاری در جایگزین این روزها بسیار ناامیدکننده است ، در حالی که تصمیم گیرنده فاقد هرگونه مقایسه محک مشخص بین گزینه های موجود است. راه حل ما ارائه شده در این مقاله پاسخی به این نیاز مهم ارائه می دهد:

Administrator

Site Admin
پست: 282
تاریخ عضویت: چهار شنبه ژولای 17, 2019 10:01 am
تماس:

تظاهرات زنجیره سرویس تاخیرآگاه و خودسازگار در زیرساختهای 5G / SDN / NFV

پست توسط Administrator » شنبه آگوست 03, 2019 3:32 pm

در این مقاله یک سیستم ارکستراسیون برای زیرساخت های 5G پشتیبانی از خدمات به حداقل رساندن تاخیر و خودتنظیم زنجیره ای روی ابرهای لبه جغرافیایی توزیع شده که از طریق SDN به هم پیوسته اند ، نشان می دهد. نسخه ی نمایشی یک سیستم ارکستراسیون را نشان می دهد که شامل انتخاب عملکرد مجازی پویا و قابلیت های کنترل فرمان ترافیک مبتنی بر قصد است تا زنجیره های خدمات بهینه ای را از نظر تاخیر انتهایی تا انتها ارائه دهد و با توجه به متن (مانند پویایی سرویس ، وضعیت شبکه) قابل تنظیم باشد. )

Administrator

Site Admin
پست: 282
تاریخ عضویت: چهار شنبه ژولای 17, 2019 10:01 am
تماس:

SDN تركیب را با پیش شركت فعال در شبكه های بین دنده الاستیک الاستیک فعال كرد

پست توسط Administrator » شنبه آگوست 03, 2019 3:32 pm

شبکه های نوری الاستیک Flexi-grid (EON) یک زیرساخت امیدوار کننده برای برآورده کردن پهنای باند بالا و نیازهای کم تأخیر اتصال دیتاسنترهای بهم پیوسته را فراهم می کند. از آنجا که خرابی در لینک های فیبر با ظرفیت بالا مانع از دسترسی کاربران به سرویس های ابری شده و منجر به از بین رفتن مقدار زیادی از داده ها می شود ، تحقیقات جدید اخیر روی بازگرداندن خرابی شبکه بین دیتاسنتر متمرکز شده است. در این مقاله ، ما بر پایه فن آوری شبکه (SDN) تعریف شده نرم افزاری بنا شده و یک استراتژی ترمیم سریع با پیش پردازش محرک (FR-TP) ایجاد می کنیم که با حداقل منابع سربار ، به بهبود سریع خرابی می پردازد. کار ما چندین کمک می کند. ما عملکرد کنترل کننده و پروتکل OpenFlow را برای معماریهای شبکه بین دنده الاستیک الاستیک تعریف شده نرم افزاری گسترش می دهیم ، بنابراین می توانیم اطلاعات حالت جهانی شبکه جهانی را سریع و دقیق بدست آوریم. ما سپس استراتژی FR-TP و یک مکانیسم محرک همراه را برای محاسبه مسیرهای تهیه پشتیبان قبل از بروز خطای اتصال ارائه می دهیم. علاوه بر این ، برای بهبود بهره وری از محاسبات مسیر و اختصاص منابع پهنای باند ، ما یک نمودار کمکی لایه دار از هواپیماهای پنجره طیف (SWP-LAG) با استفاده از یک ماتریس ظرفیت باقیمانده برای تغییر پویا عرض هواپیماهای پنجره طیف (SWP) برای رضایت بخش های مختلف ساختیم. درخواست خدمات نتایج شبیه سازی نشان می دهد که ، در مقایسه با استراتژی های مرمت موجود ، استراتژی پیشنهادی FR-TP همراه با SWP-LAG زمان بهبودی را تا 30.4 درصد در توپولوژی شبکه مورد مطالعه بدون افزایش احتمال مسدود کردن کاهش می دهد. برای بهبود بهره وری از محاسبه مسیر و اختصاص منابع پهنای باند ، ما یک نمودار کمکی لایه دار از هواپیماهای پنجره طیف (SWP-LAG) با استفاده از یک ماتریس ظرفیت باقیمانده برای تغییر پویا عرض هواپیماهای پنجره طیف (SWP) برای برآورده کردن درخواست های مختلف خدمات ایجاد می کنیم. . نتایج شبیه سازی نشان می دهد که ، در مقایسه با استراتژی های مرمت موجود ، استراتژی پیشنهادی FR-TP همراه با SWP-LAG زمان بهبودی را تا 30.4 درصد در توپولوژی شبکه مورد مطالعه بدون افزایش احتمال مسدود کردن کاهش می دهد. برای بهبود بهره وری از محاسبه مسیر و اختصاص منابع پهنای باند ، ما یک نمودار کمکی لایه دار از هواپیماهای پنجره طیف (SWP-LAG) با استفاده از یک ماتریس ظرفیت باقیمانده برای تغییر پویا عرض هواپیماهای پنجره طیف (SWP) برای برآورده کردن درخواست های مختلف خدمات ایجاد می کنیم. . نتایج شبیه سازی نشان می دهد که ، در مقایسه با استراتژی های مرمت موجود ، استراتژی پیشنهادی FR-TP همراه با SWP-LAG زمان بهبودی را تا 30.4 درصد در توپولوژی شبکه مورد مطالعه بدون افزایش احتمال مسدود کردن کاهش می دهد.

Administrator

Site Admin
پست: 282
تاریخ عضویت: چهار شنبه ژولای 17, 2019 10:01 am
تماس:

الگوریتم نقشه برداری نمودار خدمات سرویس قابل برنامه ریزی در شبکه های درجه حامل

پست توسط Administrator » شنبه آگوست 03, 2019 3:33 pm

امروز مفهوم خدمات زنجیره ای عملکرد (SFC) به محور توسعه فناوری در حوزه مدیریت و طراحی شبکه باز می گردد. محققان بر بهره برداری از مزایای مجازی سازی عملکرد شبکه (NFV) و شبکه تعریف شده نرم افزاری (SDN) تمرکز می کنند تا SFC را به سطح کاملاً جدیدی از ارکستراسیون خدمات پایان و پایان انعطاف پذیر تبدیل کند. هسته اصلی معماری SFC الگوریتم ارکستراسیون است که وظیفه تصمیم گیری نهایی را نسبت به محاسبه و ذخیره سازی منابع شبکه در اختیار کاربران قرار می دهد. راه حل های پیچیده بسیاری برای این کار با مدت زمان طولانی وجود دارد ، بنابراین برای هر درخواست جدید که در طی چند ثانیه وارد می شوند ، نمی توانند در زمان واقعی اجرا شوند. فقدان الگوریتم های ارکستراسیون اکتشافی بسیار سریع (متا) برای مقابله با درخواست خدمات بسیار زیاد وجود دارد.

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هفده − هشت =