شبیه سازی SDN کنترل ازدحام مبتنی

بدون ديدگاه

 شبیه سازی SDN کنترل ازدحام مبتنی بر SDN برای مراکز داده

با توجه به پارتیشن / ماهیت کل بسیاری از برنامه های مبتنی بر ابر توزیع شده ، ترافیک در حوادث انجام شده توسط TCP در شبکه های مرکز داده فراوان است. TCP ، با توجه به الگوهای ترافیکی چنین برنامه هایی و حساسیت به تأخیر آنها ، نمی تواند با وقایع احتقان ناشی از آن مقابله کند و منجر به تخریب عملکرد شدید شود. وجود چنین ترافیکی فاجعه آمیز با سایر جریانهای ترافیکی الاستیک تقاضای توان در شبکه باعث تخریب بیشتر عملکرد می شود. در این مقاله با تکیه بر برنامه نویسی شبکه های تعریف شده نرم افزاری (SDN) ، ما این مشکل را به شیوه ای کارآمد و به راحتی قابل اجرا می پردازیم. چارچوب کنترل تراکم مبتنی بر SDN مبتنی بر SDN ، به کنترل کننده SDN و قابلیت برنامه ریزی Hypervisor برای حل چنین مشکلات احتقان بدون تغییر در ماشینهای مجازی مهمان و نه سوئیچ شبکه متکی است. ما عملکرد طرح پیشنهادی را از طریق استقرار واقعی در یک شبیه سازی تستس در مقیاس کوچک و ns2 در محیط های بزرگتر ارزیابی می کنیم.
سیستم های کنترل
،
موش ها
،
گیرنده ها
،
پورت ها (رایانه ها)
،
نظارت
،
پایگاه داده های توزیع شده
،
نرم افزار
INSPEC: فهرست بندی کنترل شده
محاسبات ابری
،
مراکز رایانه ای
،
شبکه تعریف شده نرم افزار
،
کنترل تراکم از راه دور
،
ترافیک ارتباط از راه دور
INSPEC: فهرست بندی بدون کنترل
SICC
،
برنامه مبتنی بر ابر توزیع شده
،
ترافیک انفجار
،
TCP فراوان است
،
شبکه مرکز داده ها
،
جریان ترافیک الاستیک خواستار توان عملیاتی
،
نرم افزار برنامه ریزی شبکه تعریف
،
چارچوب کنترل تراکم مبتنی بر SDN
،
کنترلر SDN
،
قابلیت برنامه ریزی هایپرور
،
بستر تست در مقیاس کوچک
،
شبیه سازی ns2
کلمات کلیدی نویسنده
کنترل تراکم
،
شبکه های مرکز داده
،
Incast
،
شبکه تعریف شده توسط نرم افزار
،
TCP

Administrator

Site Admin
پست: 277
تاریخ عضویت: چهار شنبه ژولای 17, 2019 10:01 am
تماس:

اجرای کنترل تراکم حمل و نقل و آگونیستی در مراکز داده مبتنی بر SDN

پست توسط Administrator » شنبه آگوست 03, 2019 3:22 pm

برای دیدار با مهلت برنامه های کاربردی تعاملی ، پروتکل های حمل و نقل احتقان-آگونیستی مانند UDP به طور فزاینده در کنار هم با TCP پاسخگو احتقان استفاده می شوند. از آنجا که پهنای باند در مراکز داده کاملاً مجازی سازی نشده است ، ممکن است قطعاً سرویس هنگامی اتفاق بیفتد که چنین ترافیکی متنوع برای بافرهای کوچک در سوئیچ ها بخواهد. در این مقاله SDN-GCC ، یک مکانیسم کنترل تراکم مبتنی بر نرم افزار ساده و کاربردی را ارائه می دهیم که تصمیمات نظارت و کنترل را در یک کنترلر متمرکز و اجرای کنترل ترافیک در هایپرورسورها روی سرورها قرار می دهد. SDN-GCC بدون در نظر گرفتن هیچ گونه همکاری از برنامه های مستاجر (یا پروتکل حمل و نقل) ، یک حلقه کنترل تراکم بین کنترل کننده SDN و هایپرایزرها ایجاد می کند ، درنهایت باعث می شود بدون هیچگونه اختلال در سرویس یا بروزرسانی سخت افزاری ، آن را در مراکز داده های موجود قابل اجرا کنید. SDN-GCC با استفاده از شبیه سازی در ns2 و همچنین با استفاده از آزمایش و آزمایش در مقیاس کوچک زندگی در مقیاس کوچک ، ارزیابی و ارزیابی می شود.

Administrator

Site Admin
پست: 277
تاریخ عضویت: چهار شنبه ژولای 17, 2019 10:01 am
تماس:

استفاده از SDN برای صرفه جویی در انرژی در تجزیه و تحلیل WSN-An

پست توسط Administrator » شنبه آگوست 03, 2019 3:22 pm

استفاده از SDN برای صرفه جویی در انرژی در تجزیه و تحلیل WSN-An
صرفه جویی در مصرف انرژی یکی از مشکلات جدی است که WSN با آن مواجه است زیرا گره های سنسور قدرت باتری محدود دارند و انتظار می رود علاوه بر سنجش داده ها ، عملکردهای جمع آوری و فعال سازی داده ها را نیز انجام دهد. ادبیات راه حل های زیادی را برای کاهش مصرف انرژی و استفاده از آن پیشنهاد داده است. با استفاده از فن آوری اخیر در معرفی قابلیت برنامه ریزی شبکه که وظایف مدیریت شبکه را با استفاده از نرم افزار تعریف شده از معماری (SDN) متمرکز می کند ، قاچاق شبکه یک دامنه برجسته برای کاربرد SDN است. مسائل مربوط به ترافیک ذاتی در WSN مانند انتقال داده ، جمع آوری داده ها ، شکست مسیر و مصرف انرژی می تواند به صورت کارآمد توسط SDN انجام شود ، که سکویی را فراهم می کند که در آن صفحه دیتا و صفحه کنترل از هم جدا شوند. با ادغام SDN در WSN ، گره های سنسور فقط حمل و نقل را انجام می دهند و don ‘ تصمیمی برای مسیریابی اتخاذ کنید که در نتیجه مصرف انرژی کاهش می یابد. ما یک چارچوب کلی برای یک شبکه حسگر بی سیم تعریف شده از نرم افزار پیشنهاد می کنیم که کنترلر در ایستگاه پایه پیاده سازی شود ، گره های مرکزی در خوشه به عنوان سوئیچ ها عمل می کنند و ارتباط بین سوئیچ و کنترلر از طریق پروتکل OpenFlow است. با صرفه جویی در مصرف انرژی در معماری پیشنهادی با نتایج به دست آمده با استفاده از محیط های NS2 و شبیه ساز Mininet ، متوجه می شویم.

Administrator

Site Admin
پست: 277
تاریخ عضویت: چهار شنبه ژولای 17, 2019 10:01 am
تماس:

شبکه تعریف شده نرم افزار برای ذخیره انرژی در شبکه حسگر بی سیم

پست توسط Administrator » شنبه آگوست 03, 2019 3:23 pm

مقدمه در مورد گسترش گره ها به طول بیشتر زندگی بی وقفه ، استفاده از در تحریک انرژی مهمترین مشکل شناخته شده است که توسط شبکه حسگر بی سیم مربوطه (WSN) به عنوان گره های سنسورهای مربوطه روبرو شده است ، که دارای قدرت محدودی است باتری و حتی انتظار می رود که برای جمع آوری داده ها و توابع تحریک به ترتیب برای سنجش داده ها انجام شود. من در اینجا می دانم که صرفه جویی در انرژی می تواند به عنوان معماری با پیامدهای به دست آمده و استفاده از محیط های شبیه ساز شبکه مربوطه پیشنهاد شود. در WSN پیوند تنگاتنگی بین هواپیمای داده و صفحه کنترل وجود دارد. در حالی که گره ها هم وظیفه هواپیمای داده را انجام می دهند و هم مصرف انرژی وظیفه کنترل هواپیما را در WSN سنتی زیاد است. در اینجا نرم افزار کارآمد با انرژی پیشنهادی از شبکه حسگر بی سیم تعریف شده است که صفحه کنترل و هواپیما را جدا می کند. مسیریابی و خوشه بندی گره ها توسط کنترلر متمرکز که در ایستگاه پایه اجرا می شود انجام می شود. با برقراری ارتباط از شبکه تعریف شده نرم افزاری (SDN) در WSN ، گره مربوطه سنسورها عملکرد بعدی را انجام می دهد و در هیچ یک از تصمیم گیری های مسیریابی ، که ناشی از هدر رفتن انرژی است ، شرکت نمی کند. مصرف کمتر انرژی NS2 برای اجرای کار برای بررسی عملکرد سیستم پیشنهادی با سیستم موجود استفاده می شود. گره مربوطه از سنسورها عملكرد بعدی را انجام داده و در هیچ یك از تصمیمات مسیریابی كه ناشی از هدر رفتن انرژی است ، شرکت نمی كند ، و این به نوبه خود منجر به مصرف كمتر انرژی می شود. NS2 برای اجرای کار برای بررسی عملکرد سیستم پیشنهادی با سیستم موجود استفاده می شود. گره مربوطه از سنسورها عملكرد بعدی را انجام داده و در هیچ یك از تصمیمات مسیریابی كه ناشی از هدر رفتن انرژی است ، شرکت نمی كند ، و این به نوبه خود منجر به مصرف كمتر انرژی می شود. NS2 برای اجرای کار برای بررسی عملکرد سیستم پیشنهادی با سیستم موجود استفاده می شود.

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × 4 =