شبیه ساز دکتری سیستم پایگاه داده پویا

بدون ديدگاه

شبیه سازی یک سیستم ، روشی برای پیش بینی ، تجزیه و تحلیل رفتارهای پیچیده آن سیستم است که در نهایت به شناخت صحیح و دقیق سیستم منجر می گردد. در این مقاله ابزاری جهت بررسی عملیاتی سیستم پایگاه داده پویا با متدولوژی مشخص و تعریف شده ارائه می نماییم. هدف از این کار ارزیابی عملکرد روش های مختلف زمان بندی قواعد و مقایسه تطبیقی آنها با یکدیگر است. برای این منظور لامز است روش های زمان بندی موجود را طراحی و پیاده سازینماییم و این خود مستلزم وجود محیطی است که بتواند عملکرد یک سیستم پایگاه داده پویا را شبیه سازی نماید.

شبیه سازی پایگاه داده و دیتابیس​ زمینه های SQL |NOSQL|POSTSQL| ORACELآنالیز

بههمین منظور یک محیط آزمیاشگاهی را مبتنی بر معماری سه بخشی طراحی و پیاده سازی نموده و آن را شبیه ساز سیستم پایگاه داده پویا (ADSS) نامیده ایم. برای مقایسه و ارزیابی روش های زمان بندی، پارامترهای ارزیابی مرتبط را شناسایی و از بین آنها پنج پارامتر برتر را انتخاب و به صورت فرمال تعریف کرده ایم که عبارتند از : میانگین زمان پاسخگویی، انحراف معیار زمان پاسخ گویی، توان عملیاتی، میزان سربار محاسباتی به ازاء هر تراکنش و بهره پردازشگر. در نهایت بر اساس نتایج آزمایشات، روش های زمان بندی قواعد را در هر یک از پارامترهای ارزیابی رتبه بندی می نماییم.

شبیه ساز دکتری سیستم پایگاه داده پویا | شبیه ساز دکتری سیستم پایگاه داده پویا  | شبیه ساز دکتری سیستم پایگاه داده پویا 

جهت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

فرم ثبت سفارش

  • تمامی درخواست های شما شامل: دوره های آموزشی تخصصی شبیه سازی دوره های آموزشی اجرای پیاده سازی مقاله دلخواه شما دوره های آموزشی پیاده سازی مقاله با آموزش ویدیویی دوره های آموزشی پیاده سازی Ns2 دوره های آموزشی شبکه در Ns3 , Cooja دوره های آموزشی پایتون دوره های آموزشی متلب دوره های آموزشی C++ مشاوره در پایان نامه (ایده پردازی) پیاده سازی فصل 4 پایان نامه پیاده سازی و شبیه سازی پایان نامه پیاده سازی و شبیه سازی مقالات پایه دوره های آموزشی درخواستی و غیره... درخواست های مربوط به دوره ها آموزشی تخصصی در رشته سازی های مهندسی کامپیوتر ، فناوری اطلاعات، مخابرات و غیره می تواند به ما ارسال شود.
  • این فیلد بسیار مهم می باشد. درخواست ها بر اساس ایمیل دسته بندی شده و پاسخ داده می شوند. لطفا ایمیل را صحیح وارد کنید.
  • در این بخش موارد مربوط به درخواست خود را توضح دهید عنوان پروژه عنوان درخواست شما ( پیاده سازی ، شبیه سازی مقاله ، دوره های آموزشی و ...) توضیح از کارتون و دقیقا درخواست شما چیست
  • در صورتی که فایلی میخواهید ارسال کنید می توانید از این بخش ارسال کنید - مانند : (jpg, gif, png, pdf)

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 × 5 =