طراحی یک سیستم انبارداری به زبان پایتون

بدون ديدگاه

سیستم انبارداری به زبان پایتون

عنوان: طراحی یک سیستم انبارداری به زبان پایتون

 
توضیحات:

در این پروژه، برنامه‌ای به زبان پایتون طراحی شده است که یک سیستم ساده انبارداری را پیاده‌سازی می‌کند. در این سیستم کاربر می‌توان رمز عبور برای خود تعریف کند و سپس ورود‌هایش با استفاده از این رمز انجام شود. صفحه اصلی این سیستم شامل بخش‌های زیر است:

       ·         ایجاد محصول: در این بخش کاربر می‌تواند نام محصول، نوع آن، جنس بسته‌بندی، قیمت، تعداد، تاریخ تولید، تاریخ انقضا و محل قرارگیری محصول در انبار را مشخص کند. با افزودن هر محصول به انبار، کدی یکتا به آن محصول تعلق می‌گیرد و سایر فرآیندها را می‌توان با استفاده از این کد بر روی محصول اجرا کرد.

       ·         حذف محصول: در این بخش کاربر می‌تواند محصول مورد نظر خود را بر اساس کد محصول، از انبار حذف کند.

       ·         ویرایش محصول: در  این بخش کاربر می‌تواند محصول مورد نظر خود را بر اساس کد محصول، ویرایش کند و به عنوان مثال محل قرارگیری آن در انبار را تغییر دهد.

       ·         نمایش محصولات: در این بخش کاربر می‌تواند نوع محصول را مشخص کند و جزئیات کامل تمام محصولاتی که در آن دسته قرار می‌گیرند را مشاهده کند.

این سیستم به صورت گرافیکی و با استفاده از کتابخانه tkinter در پایتون پیاده‌سازی شده است. در پیاده‌سازی این سیستم از مفاهیم شئ‌گرایی نیز استفاده شده است.

 

کلمات کلیدی: پایتون، سیستم انبارداری، شئ‌گرایی، گرافیکی

Python, Warehouse, Object oriented programming, tkinter

یارآموزان بزرگترین سامانه شبیه سازی با دراختیار داشتن اساتید مجرب، شبیه سازی پروژه های پژوهشی در تمامی رشته های فناوریاطلاعات و مهندسی کامپیوتر می باشد. برای ارتباط با ما از فرم تماس زیر و یا ایمیل اقدام فرمایید.

Yaramoozan.ir@gmail.comتماس با ما

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار − 2 =