نمونه شبیه سازی ها با متلب

بدون ديدگاه
شبیه سازی رایانه برای انتقال مطلوب صدا از طریق کانال رادیویی شبیه سازی شده با استفاده از MATLAB
این مقاله عمدتاً در تکنیک های شبیه سازی رایانه ای که برای شبیه سازی یک سیستم ارتباطی مستقل استفاده شده است ، که برای انتقال داده های صوتی در یک کانال رادیویی بطور خاص طراحی شده است ، متمرکز است. ارزیابی بر مبنای میزان انرژی سیگنال سیستم در خارج از محدوده طیف رادیویی می تواند انجام شود. نتایج تجربی برای صدایی از طریق کانال شبیه سازی شده ترسیم شده است ، که قادر به انتقال به یک کاربر ثابت از طریق همان کانال رادیویی است.

Administrator

Site Admin
پست: 269
تاریخ عضویت: چهار شنبه ژولای 17, 2019 10:01 am
تماس:

شبیه سازی ترکیبی پایداری گذرا و گذرگاه الکترومغناطیسی مبتنی بر سیمولینک برای سیستم های برق با تولید واسط مبدل

پست توسط Administrator » شنبه آگوست 03, 2019 11:17 am

در این مقاله ، یک روش شبیه سازی پایداری-ترانسient (TT) ترکیبی الکترومغناطیسی ترکیبی (EMT) ترکیبی اجرا شده در محیط MATLAB / Simulink برای مدل سازی و شبیه سازی سیستمهای قدرت مبتنی بر الکترونیکی ارائه شده است. تکنیک شبیه سازی ترکیبی بطور مناسب از دقت شبیه سازی EMT و کارایی شبیه سازی TS ضبط می کند ، بنابراین به طور مناسب رفتار سیستم های قدرت را با نفوذ زیاد نسل واسط مبدل نشان می دهد. به منظور تقویت تعامل بین شبیه سازی EMT و TS در MATLAB / Simulink ، یک الگوریتم رابط طراحی شده است. یک مطالعه موردی بر اساس سیستم 9 اتوبوس IEEE انجام شده است که برای ادغام یک کارخانه PV خورشیدی اصلاح شده است. عملکرد شبیه سازی مدل ترکیبی از نظر دقت و کارایی با مدل کامل EMT معیار ارزیابی و مقایسه می شود.

Administrator

Site Admin
پست: 269
تاریخ عضویت: چهار شنبه ژولای 17, 2019 10:01 am
تماس:

شبیه سازی همزمان با AMESim و MATLAB برای اتصال دیفرانسیل دینامیکی خودروی الکتریکی ترکیبی

پست توسط Administrator » شنبه آگوست 03, 2019 11:18 am

یک وسیله اتصال جدید دینامیکی از وسیله نقلیه الکتریکی ترکیبی (HEV) بر اساس دیفرانسیل دنده تقارن متقارن سنتی مطرح شد. و بستر شبیه سازی بر اساس AMESim و MATLAB با تجزیه و تحلیل مکانیسم انتقال برای اتصال جدید دینامیکی ساخته شد. استراتژی کنترل با استفاده از MATLAB تهیه شده است ، مدل پویا HEV با استفاده از AMESim ساخته شده است و تبادل داده ها از طریق ماژول رابط ویژه AMESim و عملکرد MATLAB S محقق شده است. شبیه سازی عملکرد بر روی سکوی شبیه سازی همزمان انجام شده است ، و نتایج شبیه سازی نشان می دهد که انجام عملگر دیفرانسیل دنده متقارن سنتی به عنوان وسیله اتصال پویا از HEV امکان پذیر است ، و می توان مصرف سوخت را به وضوح کاهش داد.

Administrator

Site Admin
پست: 269
تاریخ عضویت: چهار شنبه ژولای 17, 2019 10:01 am
تماس:

تحقیق در مورد پلت فرم شبیه سازی ترافیک یکپارچه VISSIM-MATLAB بر اساس فناوری رابط COM

پست توسط Administrator » شنبه آگوست 03, 2019 11:18 am

در این مقاله روشی برای ادغام VISSIM و MATLAB برای ایجاد یک سکوی شبیه سازی با استفاده از فناوری رابط COM ارائه شده است ، که مشکل شبیه سازی دشوار و وقت گیر کنترل هماهنگی سیگنال ترافیکی را حل می کند. این روش مزایای نرم افزار شبیه سازی را ترکیب می کند: VISSIM از شهود خوبی برخوردار است ، نتایج شبیه سازی دقیق و دقیق است. در عین حال ، متلب دارای جعبه ابزار غنی ، توابع کتابخانه ای و قابلیت پردازش عددی قدرتمند است. در این مقاله بستر مناسبی برای پیاده سازی و تأیید الگوریتم های کنترل سیگنال راهنمایی و رانندگی با ایجاد مدل شبکه ترافیک در VISSIM ، ایجاد یک روش محاسبه سیگنال راهنمایی و رانندگی در MATLAB و خروج نتایج شبیه سازی به پایگاه داده ارائه شده است. سرانجام، نمونه ای از سیستم کنترل هماهنگ شده سیگنال ترافیک مبتنی بر الگوریتم ژنتیکی تطبیقی ​​ارائه شده است. امکان سنجی بستر شبیه سازی با تجزیه و تحلیل و مقایسه نتایج شبیه سازی با استفاده از مدل های مختلف تأخیر در ترافیک تأیید می شود.

Administrator

Site Admin
پست: 269
تاریخ عضویت: چهار شنبه ژولای 17, 2019 10:01 am
تماس:

شبیه سازی همبستگی توالی شبه تصادفی مبتنی بر MATLAB

پست توسط Administrator » شنبه آگوست 03, 2019 11:18 am

کد شبه تصادفی اساس ارتباطات طیف گسترده است ، در عین حال ، گیرنده منسجم سیگنال طیف گسترش را با استفاده از ویژگی های همبستگی مطلوب و قابلیت تکرارپذیری از کد شبه تصادفی ، می تواند SNR خروجی مدار گیرنده منسجم را تا حد زیادی بهبود بخشد. . این یک روش مؤثر برای استفاده از نرم افزار برای تولید و شبیه سازی کد شبه تصادفی و مطالعه شخصیت کد شبه تصادفی است. در این مقاله ، دنباله m و دنباله های طلایی تولید شده بر اساس MATLAB / SIMULINK ، و ارسال آن به محیط کار ، پس از کامپایل کردن فایل های M و فراخوانی داده ها از فضای کاری به طور مستقیم انجام می شود تا در طول نسبیت شبیه سازی کد شبه تصادفی قرار بگیرند. این روش دارای رابط کاربری دوستانه ، کد کمتری است و به راحتی می تواند مقادیر پارامتر را تغییر دهد. نتایج شبیه سازی صحت ، پیشرفت ،

Administrator

Site Admin
پست: 269
تاریخ عضویت: چهار شنبه ژولای 17, 2019 10:01 am
تماس:

مدل سازی و شبیه سازی سیستم خوراک ماشین تراش کنترل عددی مبتنی بر MATLAB

پست توسط Administrator » شنبه آگوست 03, 2019 11:18 am

در صنعت ، ماشین آلات CNC نقش غیرقابل جبران دارند. این کار نه تنها تولید سریع صنعتی را تحقق می بخشد بلکه موجب صرفه جویی در نیروی انسانی و منابع مادی نیز می شود. این نماد نوسازی است. به عنوان بخش مهمی از ابزارهای دستگاه CNC ، سیستم خوراک نقش بسیار مهمی در فرآیند پردازش دارد ، این امر به مشکلات کیفیت محصول اشاره دارد. طبق اصل دینامیک مکانیکی ، من یک مدل ریاضی از سیستم درایو ابزار ابزار را ایجاد می کنم و از سیمولینک (ابزار شبیه سازی پویا) در MATLAB برای ساخت مدل شبیه سازی سیستم خوراک تراش استفاده می کنم. ما حاوی منحنی های شبیه سازی عملکرد سیستم هستیم. همچنین به تجزیه و تحلیل ماژول فضا پیوستم. این تلاشها پایه و اساس مؤثری در جهت بهبود ابزارهای CNC دارند.

Administrator

Site Admin
پست: 269
تاریخ عضویت: چهار شنبه ژولای 17, 2019 10:01 am
تماس:

بستر شبیه سازی مشترک برای کنترل شاسی یکپارچه

پست توسط Administrator » شنبه آگوست 03, 2019 11:19 am

یک بستر شبیه سازی شبیه سازی برای سیستم ICC (کنترل شاسی یکپارچه) تحت محیط MATLAB و AMEsim ساخته شد. یک مدل پویا وسیله نقلیه با استفاده از نرم افزار MATLAB تهیه شد و یک مدل پاسخ پویا برای سیستم ترمز هیدرولیکی با استفاده از نرم افزار AMESim ساخته شد. سپس داده های رد و بدل شده از طریق ماژول رابط ویژه AMEsim و عملکرد MATLAB S. در آزمایش حلقه ، سکوی شبیه سازی با استفاده از سخت افزار اصلاح شد. و بستر شبیه سازی اصلاح شده تحت شرایط معمولی برای عملکرد ICC مورد استفاده قرار گرفت.

Administrator

Site Admin
پست: 269
تاریخ عضویت: چهار شنبه ژولای 17, 2019 10:01 am
تماس:

طراحی و شبیه سازی کنترلر پارامترهای کامپوزیت-PID فازی با MATLAB

پست توسط Administrator » شنبه آگوست 03, 2019 11:19 am

در این مقاله ، یک کنترلر پارامترهای کامپوزیت Fuzzy-PID را پیشنهاد می کنیم. کنترل فازی مبتنی بر زبان و عادتهای انسانی متعلق به کنترل هوشمند است ، در زمینه کنترل خودکار در سیستم پیچیده و بدون مدل ریاضی دقیق کاربرد دارد. با این حال ، کنترلر فازی عمومی دارای خطای استاتیک در حالت پایدار است. در حالی که PID می تواند خطای استاتیک را از بین ببرد و اصل ساده ، آسان و قابل استفاده و استحکام خوب است ، PID برای کنترل یک کنترلر جدید به کنترل فازی معرفی می شود. در این مقاله نحوه طراحی کنترلر فازی و کنترل کننده PID به تفصیل و نحوه مدل سازی در MATLAB و استفاده از جعبه ابزار فازی و SIMULINK در MATLAB برای تحقق شبیه سازی رایانه ای سیستم کنترل پارامترها معرفی شده است. نتیجه شبیه سازی رایانه نشان می دهد که پارامترهای کامپوزیت Fuzzy-PID ‘ کنترلر کیفیت پویا و استاتیک سیستم کنترل را بهبود می بخشد و کنترل دقیق تری دارد. جعبه ابزار فازی و SIMULINK در MATLAB ابزاری مؤثر در شبیه سازی رایانه هستند.

Administrator

Site Admin
پست: 269
تاریخ عضویت: چهار شنبه ژولای 17, 2019 10:01 am
تماس:

شبیه سازی دیجیتال سیستم های قدرت و الکترونیک قدرت با استفاده از سیستم قدرت MATLAB / Simulink Power System

پست توسط Administrator » شنبه آگوست 03, 2019 11:19 am

Power System Blockset (PSB) یک ابزار گرافیکی است که امکان ساخت شماتیک و شبیه سازی سیستم های برق را در محیط Simulink فراهم می کند. این بلوک از محیط MATLAB / Simulink استفاده می کند تا اجزای مشترک و دستگاههای موجود در شبکه های برق را نشان دهد. الگوریتم های ادغام حساس به رویداد متغیر مرحله Simulink اجازه می دهد تا دقت در تشخیص صفر از جریانها در مقایسه با الگوریتم های مرحله ثابت افزایش یابد. یکی از ویژگی های مهم سیستم قدرت Blockset که با نسخه 2.0 معرفی شده است ، توانایی آن در شبیه سازی با الگوریتم های ادغام متغیر مداوم با زمان متغیر مداوم یا با یک سیستم گسسته است. برای سیستم های اندازه کوچک و متوسط ​​، الگوریتم های مراحل متغیر با زمان متغیر معمولاً سریعتر هستند زیرا تعداد مراحل کمتر از یک روش مرحله زمان ثابت خواهد بود. با این حال، برای سیستم های بزرگ که حاوی بسیاری از حالت ها یا بسیاری از بلوک های غیر خطی مانند سوئیچ های الکترونیکی قدرت هستند ، تفکیک سیستم الکتریکی مزیت دارد. روشهای گام دوم و ادغام مداوم و زمان ثابت نشان داده شده است. رابط گرافیکی Simulink یک محیط کاربر پسند فراهم می کند که در آن مدار قدرت و سیستم کنترل در همان نمودار نمایش داده می شود. نتایج در حالی که شبیه سازی در حال اجرا است نمایش داده می شوند. قدرت پردازش MATLAB به طراح این امکان را می دهد تا پردازش های پیچیده ای را در مورد نتایج شبیه سازی انجام دهد. این جلسه ویژه فنی ویژگی های سیستم قدرت بلوک و برنامه های کاربردی آن را در شبیه سازی سیستم های قدرت و سیستم های الکترونیکی قدرت ارائه می دهد. روشهای گام دوم و ادغام مداوم و زمان ثابت نشان داده شده است. رابط گرافیکی Simulink یک محیط کاربر پسند فراهم می کند که در آن مدار قدرت و سیستم کنترل در همان نمودار نمایش داده می شود. نتایج در حالی که شبیه سازی در حال اجرا است نمایش داده می شوند. قدرت پردازش MATLAB به طراح این امکان را می دهد تا پردازش های پیچیده ای را در مورد نتایج شبیه سازی انجام دهد. این جلسه ویژه فنی ویژگی های سیستم قدرت بلوک و برنامه های کاربردی آن را در شبیه سازی سیستم های قدرت و سیستم های الکترونیکی قدرت ارائه می دهد. روشهای گام دوم و ادغام مداوم و زمان ثابت نشان داده شده است. رابط گرافیکی Simulink یک محیط کاربر پسند فراهم می کند که در آن مدار قدرت و سیستم کنترل در همان نمودار نمایش داده می شود. نتایج در حالی که شبیه سازی در حال اجرا است نمایش داده می شوند. قدرت پردازش MATLAB به طراح این امکان را می دهد تا پردازش های پیچیده ای را در مورد نتایج شبیه سازی انجام دهد. این جلسه ویژه فنی ویژگی های سیستم قدرت بلوک و برنامه های کاربردی آن را در شبیه سازی سیستم های قدرت و سیستم های الکترونیکی قدرت ارائه می دهد. قدرت پردازش MATLAB به طراح این امکان را می دهد تا پردازش های پیچیده ای را در مورد نتایج شبیه سازی انجام دهد. این جلسه ویژه فنی ویژگی های سیستم قدرت بلوک و برنامه های کاربردی آن را در شبیه سازی سیستم های قدرت و سیستم های الکترونیکی قدرت ارائه می دهد. قدرت پردازش MATLAB به طراح این امکان را می دهد تا پردازش های پیچیده ای را در مورد نتایج شبیه سازی انجام دهد. این جلسه ویژه فنی ویژگی های سیستم قدرت بلوک و برنامه های کاربردی آن را در شبیه سازی سیستم های قدرت و سیستم های الکترونیکی قدرت ارائه می دهد.

Administrator

Site Admin
پست: 269
تاریخ عضویت: چهار شنبه ژولای 17, 2019 10:01 am
تماس:

با استفاده از Matlab برای ساخت شبیه سازی و یادگیری از آنها در کلاس

پست توسط Administrator » شنبه آگوست 03, 2019 11:19 am

این ارائه نحوه استفاده از MATLAB و ابزارهای شبیه سازی آن Simulink و SimEvents برای ساخت شبیه سازی های ترکیبی ، مانند یک شبیه سازی برای توان تولید و برآورد تولید تخمین را نشان می دهد. سپس ، ما نحوه استفاده از ابزارهای MATLAB را برای آماری ، یادگیری ماشین و بهینه سازی برای درک مدل و همچنین استفاده از مدل برای تصمیم گیری نشان می دهیم. ما نحوه استفاده از اسکریپت ها و برنامه های زنده را برای سخنرانی های تعاملی نشان می دهیم. ما همچنین نحوه دسترسی به متلب آنلاین را از طریق مرورگر یا MATLAB Mobile از طریق تلفن خود نشان می دهیم. تکالیف را با کارهای Cody Cours ایجاد و درجه بندی کنید.

Administrator

Site Admin
پست: 269
تاریخ عضویت: چهار شنبه ژولای 17, 2019 10:01 am
تماس:

توسعه سیستم شبیه سازی پستهای مبتنی بر نرم افزار MATLAB و پیکربندی

پست توسط Administrator » شنبه آگوست 03, 2019 11:20 am

در این مقاله ، مدل هایی در متلب / شبیه سازی ساخته شده است تا شبیه سازی مربوط به پایان برسد ، و تمام این شبیه سازی ها به عنوان یک سرویس پس زمینه در سیستم شبیه سازی فرعی استفاده می شوند. رابط پایش ایستگاه با استفاده از Kingview طراحی و ساخته شده است ، و در سیستم شبیه سازی پستهای فرعی به عنوان رابط تنظیم می شود. DDE برای تبادل داده بین matlab و Kingview استفاده می شود. برنامه اصلی و توابع دیگر برای اتصال واسط و سرویس پس زمینه نوشته شده اند تا یک سیستم شبیه سازی مستقل تشکیل شود. اجرای تست برای بررسی اینکه سیستم شبیه سازی قادر به استفاده است. نتایج آزمایش ثابت کرد که سیستم شبیه سازی پست فرعی می تواند به درستی کار کند. این یک روش جدید برای یادگیری دانش سیستم پست قدرت است.

Administrator

Site Admin
پست: 269
تاریخ عضویت: چهار شنبه ژولای 17, 2019 10:01 am
تماس:

بسته ای یکپارچه برای شبیه سازی و ارزیابی عملی سیستم های کنترل گسسته که در محیط MATLAB کار می کنند

پست توسط Administrator » شنبه آگوست 03, 2019 11:20 am

این بسته اجازه می دهد تا شبیه سازی و آزمایش فیزیکی سیستم های کنترل گسسته تحت PC-MATLAB برای DOS را اجرا کند. این بسته دارای دو قسمت سازنده مجزا است ، “شبیه ساز” که شبیه سازی مرتبه 2/3 Runge-Kutta سیستم را انجام می دهد و “ارزیاب” که سیستم فیزیکی را از طریق یک کارت آنالوگ و دیجیتال I / O آنالوگ نصب شده در رایانه شخصی کنترل می کند. یک منوی محور “front-end” برای ارزیاب امکان تنظیم سخت افزار را به راحتی تغییر می دهد و از این منو می توان به راحتی کنترل را انجام داد ، با این کار کد جدید بطور خودکار وارد کد ارزیاب می شود. یکی از ویژگیهای جدید این بسته این است که عملکرد “C” که دارای کنترل گسسته در شبیه سازی است ، می تواند به طور مستقیم در نرم افزار ارزیابی “پیچ” شده و بلافاصله روی سیستم واقعی آزمایش شود.

Administrator

Site Admin
پست: 269
تاریخ عضویت: چهار شنبه ژولای 17, 2019 10:01 am
تماس:

تجزیه و تحلیل زمان شبیه سازی MATLAB / Simulink و LabVIEW برای برنامه های کنترل

پست توسط Administrator » شنبه آگوست 03, 2019 11:20 am

امروزه برنامه های نرم افزاری پیشرفته به طور فعال در زمینه برای شبیه سازی و مدل سازی استفاده می شوند. LabVIEW و MATLAB / Simulink هر دو زبان برنامه نویسی گرافیکی هستند که یک روش کارآمدتر را برای انجام و تحلیل سیستم های کنترل امکان پذیر می سازند. بنابراین ، آنها متداول ترین برنامه های نرم افزاری برای این اهداف هستند. علاوه بر این؛ در برخی از برنامه ها – مانند سخت افزار در سیستم های حلقه ، شبیه سازی پرواز و غیره – زمان شبیه سازی می تواند برای دستیابی به شبیه سازی واقع بینانه بسیار مهم باشد. بنابراین ، علاوه بر سبک برنامه نویسی ، عملکرد شبیه سازی می تواند از توانایی های پلتفرم استفاده شده تأثیر بگذارد. در این مقاله توانایی های هر دو ابزار در برخی از برنامه های کنترل با مشکلات معیار ارائه شده و عملکرد آنها در شبیه سازی سیستم های کنترل تجزیه و تحلیل و مقایسه می شود.

Administrator

Site Admin
پست: 269
تاریخ عضویت: چهار شنبه ژولای 17, 2019 10:01 am
تماس:

سکوی شبیه سازی حرکت برای یک پایه ربات انسانی در MATLAB

پست توسط Administrator » شنبه آگوست 03, 2019 11:20 am

سکوی شبیه سازی حرکت ربات انسانوئید در تحقیقات روباتیک به طور گسترده مورد استفاده قرار گرفته است. در این مقاله یک روش کلی برای توسعه یک سکوی شبیه سازی حرکت برای یک روبات انسان نما معرفی شده است. از آنجا که MATLAB یکی از رایج ترین و راحت ترین زبان ها است ، ما شبیه سازی kinematics ، طراحی رابط و آنالیز سینماتیک را با استفاده از MATLAB ایجاد کردیم. در نتیجه ، یک مدل ربات انسان نما سه بعدی مبتنی بر ساختار پیوند ربات واقعی توسعه داده شده است. این پلت فرم شبیه سازی از ارتباطات درگاه سریال پشتیبانی می کند که می توان در رابط کاربری گرافیکی پیکربندی شده و سپس می توان وضعیت و یا حرکت ربات را از طریق داده های بازخورد حاصل از سنسور خارج کنترل کرد. به عنوان نمونه ، این مقاله با ثابت کردن یک ماژول سنجش حرکات بر روی بدن انسان ، یک حرکت را نشان می دهد.

Administrator

Site Admin
پست: 269
تاریخ عضویت: چهار شنبه ژولای 17, 2019 10:01 am
تماس:

تجزیه و تحلیل شبیه سازی Kinematics مکانیسم حمل مواد بر اساس MATLAB \ SIMULINK

پست توسط Administrator » شنبه آگوست 03, 2019 11:20 am

بعد از رسیدن به ابعاد ، مدل ریاضی را تنظیم کنید ، و سپس با استفاده از بستر شبیه سازی MATLAB \ SIMULINK ، می توان آنالیز شبیه سازی کینماتیک را به راحتی انجام داد. پارامترها می توانند به راحتی اصلاح شوند و راه حل تحلیلی با دقت حاصل شود ، می توان زمان طراحی را نجات داد و کیفیت محصول بهبود یافت. نتایج در فضای کاری نرم افزار MATLAB ذخیره شد و این دوره چنان پیچیده نبود که منحنی های رابطه بین هر پارامتر با برنامه نویسی روش متلب قابل ترسیم است. معادله سینماتیک مکانیزم حمل مواد را مطابق با اصل Kinematics آن ایجاد کرده و هنگام تجزیه و تحلیل آن با استفاده از سکو نتیجه عالی بدست آمده است.

Administrator

Site Admin
پست: 269
تاریخ عضویت: چهار شنبه ژولای 17, 2019 10:01 am
تماس:

شبیه سازی مشترک یک سیستم فتوولتائیک مستقل مبتنی بر PSIM و Matlab

پست توسط Administrator » شنبه آگوست 03, 2019 11:21 am

بسیاری از نرم افزارها می توانند شبیه سازی سیستم فتوولتائیک (PV) مانند PSIM و Matlab انجام دهند. این نرم افزارها در شبیه سازی سیستم PV دارای مزایای خاص خود هستند. در این مقاله یک شبیه سازی مشترک از یک سیستم PV مستقل مبتنی بر PSIM و Matlab برای دستیابی به حداکثر ردیابی نقطه توان (MPPT) سلولهای PV و پایداری سیستم PV ارائه شده است. در این مقاله ، مدار اصلی در PSIM ساخته شده است و مدار کنترل در متلب ساخته شده است. نتایج حاصل از شبیه سازی نشان می دهد که این روش می تواند باعث شود PSIM و Matlab کاملاً به مزیت های خود در تبدیل و کنترل الگوریتم تبدیل شوند.

Administrator

Site Admin
پست: 269
تاریخ عضویت: چهار شنبه ژولای 17, 2019 10:01 am
تماس:

تحقیق در مورد سیستم شبیه سازی نیروگاه کشتی بر اساس برنامه نویسی مخلوط LabVIEW و MATLAB

پست توسط Administrator » شنبه آگوست 03, 2019 11:21 am

براساس مدل ریاضی موتور دیزل ، ژنراتور دریایی و بار ، عملیات شبیه سازی توسط متلب انجام شده است. سیستم شبیه سازی نیروگاه کشتی با استفاده از فناوری برنامه نویسی مختلط LabVIEW و MATLAB ایجاد شده است. نتایج عملکرد شبیه سازی نشان می دهد که سیگنال خروجی ژنراتور پایدار و صحیح است ، که از نظر عملی بسیار مناسب برای آنالیز عملکرد نیروگاه کشتی است.

Administrator

Site Admin
پست: 269
تاریخ عضویت: چهار شنبه ژولای 17, 2019 10:01 am
تماس:

مدل و شبیه سازی ربات Mitsubishi RV-M1 با استفاده از MATLAB

پست توسط Administrator » شنبه آگوست 03, 2019 11:21 am

در این مقاله ، سینماتیک رو به جلو و معکوس از یک دستگیرنده ربات به نام RV-M1 بررسی شده است. مدل سینماتیک رو به جلو بر اساس پارامترهای DH است ، و مدل معکوس به صورت بسته بدست می آید. سپس ، سیستم شبیه سازی تعاملی با استفاده از نرم افزار MATLAB ایجاد می شود که یکی از سکوهای مورد استفاده در مدل سازی و شبیه سازی سیستم های ربات است. سرانجام ، نتایج شبیه سازی اثربخشی معادلات سینماتیک را تأیید می کند.

Administrator

Site Admin
پست: 269
تاریخ عضویت: چهار شنبه ژولای 17, 2019 10:01 am
تماس:

تحقیقات شبیه سازی بصری قوانین کنترل پرواز مانور قابلیت تحمل بعد از غرفه بر اساس ماتلب / پرواز / اطلس

پست توسط Administrator » شنبه آگوست 03, 2019 11:21 am

شبیه سازی پرواز یک فرایند ضروری برای طراحی قوانین کنترل پرواز است ، بنابراین توسعه یک شبیه ساز پرواز مناسب و کم هزینه بسیار مهم و معنی دار است ، به خصوص در مرحله اولیه طراحی قانون کنترل. این مقاله یک شبیه ساز پرواز بصری در زمان واقعی را بر اساس Matlab / Flightgear / Atlas ایجاد می کند و از روش معکوس پویایی غیر خطی همراه با الزامات کیفیت پرواز برای طراحی قوانین کنترل پرواز برای یک هواپیمای فوق توان پذیر استفاده می کند. در آخر شبیه سازی مانور کبرا روی شبیه ساز پرواز قرار می گیرد. نتایج شبیه سازی نشان می دهد که قوانین کنترل نه تنها در پاکت پروازی معمولی بلکه در زاویه بالای حمله نیز عملکرد عالی دارند و امکان سنجی شبیه ساز پرواز را تأیید می کنند.

Administrator

Site Admin
پست: 269
تاریخ عضویت: چهار شنبه ژولای 17, 2019 10:01 am
تماس:

مدل سازی عناصر محدود و شبیه سازی دینامیکی VRM غیرخطی با استفاده از MATLAB

پست توسط Administrator » شنبه آگوست 03, 2019 11:21 am

به دلیل مزایای زیادی که دارد ، دستگاه تمایل به سوئیچینگ (SRM) کاربردهای متعددی از جمله در عملکرد موتور پر سرعت و یا در تولید برق را می یابد. با این حال ، بر خلاف بسیاری از ماشین های برقی دیگر ، SRM خاصیت کار در رژیم بسیار اشباع را دارد که منجر به یک مدل ریاضی غیرخطی می شود. بنابراین ، این رفتار غیرخطی نیاز به یک فرایند تکراری برای طراحی ساختار مشخص دستگاه دارد. در ادامه کار قبلی انجام شده توسط تیم تحقیقاتی ما ، LGEC ، در بخش الکتروتکنیک در دانشگاه کنستانتین 1 (ED-UC1) الجزایر ، ما در این مقاله یک روش ترکیبی مبتنی بر طرح اولیه تحلیلی یک مضاعف ارائه خواهیم کرد. برجسته 6/4 SRM و پس از آنالیز عناصر محدود (FEA) با استفاده از نرم افزار FEMM و MATLAB / Simulink انجام می شود.

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بیست + 13 =