وره آموزش مجازی (ویدئو + رفع اشکال آنلاین) آموزش sdn

بدون ديدگاه

Notice: Undefined index: IRT in /var/www/vhosts/yaramoozan.ir/httpdocs/wp-content/plugins/xgravityforms-master x/currency.php on line 108

دوره آموزش مجازی (ویدئو + رفع اشکال آنلاین) آموزش sdn – شبیه سازی شبکه های SDN با MiniNet ،

آموزش شبکه های نرم افزار محور (SDN) با پروتکل OpenFlow  

دوره آموزش مجازی (ویدئو + رفع اشکال آنلاین) آموزش شبیه سازی SDN در NS3 با OpenFlow ،

در این فیلم آموزشی، چگونگی نصب OpenFlow 0.8.9 در شبیه ساز شبکه ns3 آموزش داده شده است. این ویدئو به عنوان یکی از دموهای دوره آنلاین آموزش شبیه سازی SDN با …

در طول دهه گذشته با پیشرفت فوق العاده در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات، اینترنت سنتی با چالش های زیادی رو به رو شده است. برای مدت طولانی تکنولوژی های شبکه با سرعت پایین تری نسبت به دیگر تکنولوژی های ارتباطی، رشد و تکامل پیدا کرده است. این امر سبب شده شبکه های سنتی توانایی پاسخ گویی به نیازهای رو به رشد سازمان های بزرگ، توسعه دهندگان زیر ساخت های شبکه و کاربران نهایی را نداشته باشند.

در شبکه های سنتی، لایه کنترل به صورت جزیره ای روی هر دستگاه تنظیم و پیکربندی می شود و برای پیاده سازی سیاست های مختلف باید بعد از درک معماری کل شبکه، بنا به نیاز این پیکربندی ها انجام شود که علاوه بر سر بار مدیریتی بالا، پیچیدگی را نیز بالا می برد و به این دلیل صنعت شبکه مجبور به تغییر در ساختارهای سنتی خود شد.

با مطرح شدن مفهوم شبکه نرم افزار محور (SDN)، رویکرد جدیدی در صنعت شبکه ارائه شد که بتواند نیازهای نسل جدید سیستم های مبتنی بر شبکه را نیز پوشش دهد.

در رویکرد SDN یا شبکه های مبتنی بر نرم افزار (Software Defined Network)، سطح کنترل شبکه (Control plane) که قبلا روی هر دستگاه شبکه بود، جدا شده و به صورت متمرکز پس از پیکربندی، کلیه تنظیمات را به لایه (که همان سوئیچ های ما هستند)، ارسال می کند، بنابراین براساس این سیاست های ارسال شده از کنترلر، کلیه فرایند مسیریابی و Forwarding در شبکه انجام می شود.

کمپانی های معروف اعم از: گوگل (Google)، سیسکو (Cisco) و مایکروسافت (Microsoft) به این رویکرد مهاجرت کرده اند و در داخل کشور برای شبکه ملی اطلاعات نیز در حال تست است و به نوعی شبکه های سنتی کنار گذاشته می شوند.

 

شبکه نرم‌ افزار محور مزایای فراوانی را به همراه دارد اعم از:
  • معماری پویا
  • مدیریت پذیری آسان تر و یکپارچه
  • مقرون به صرفه بودن
  • استفاده بهینه از منابع شبکه و منبع باز بودن
  • کاهش پیچیدگی مدیریت شبکه
  • کنترل هوشمند شبکه به وسیله نرم افزار

هدف از این بحش بر دو منطق استوار می باشد، اول این که دانشجویان مقاطع مختلف با مفاهیم پایه آشنایی پیدا می کنند و شبیه ساز تخصصی این رویکرد جهت انجام تست و استفاده عملی در محیط های کاری نیز معرفی می شود، همچنین کاربرد عملیاتی در محیط های پژوهشی، صنعتی و مهاجرت به این رویکرد نیز بنا به نیاز با اهداف بالا بررسی می شود و گام بعدی پیاده سازی و شبیه سازی مقالات و سیاست ها با شبیه سازها است.

فرم ثبت سفارش

  • تمامی درخواست های شما شامل: دوره های آموزشی تخصصی شبیه سازی دوره های آموزشی اجرای پیاده سازی مقاله دلخواه شما دوره های آموزشی پیاده سازی مقاله با آموزش ویدیویی دوره های آموزشی پیاده سازی Ns2 دوره های آموزشی شبکه در Ns3 , Cooja دوره های آموزشی پایتون دوره های آموزشی متلب دوره های آموزشی C++ مشاوره در پایان نامه (ایده پردازی) پیاده سازی فصل 4 پایان نامه پیاده سازی و شبیه سازی پایان نامه پیاده سازی و شبیه سازی مقالات پایه دوره های آموزشی درخواستی و غیره... درخواست های مربوط به دوره ها آموزشی تخصصی در رشته سازی های مهندسی کامپیوتر ، فناوری اطلاعات، مخابرات و غیره می تواند به ما ارسال شود.
  • این فیلد بسیار مهم می باشد. درخواست ها بر اساس ایمیل دسته بندی شده و پاسخ داده می شوند. لطفا ایمیل را صحیح وارد کنید.
  • در این بخش موارد مربوط به درخواست خود را توضح دهید عنوان پروژه عنوان درخواست شما ( پیاده سازی ، شبیه سازی مقاله ، دوره های آموزشی و ...) توضیح از کارتون و دقیقا درخواست شما چیست
  • در صورتی که فایلی میخواهید ارسال کنید می توانید از این بخش ارسال کنید - مانند : (jpg, gif, png, pdf)

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه × یک =